Fit + Vital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrendkiegészítő kovafölddel, cinkkel és biotinnal.

tonic

2021. július 31.

Volt 2-3 éve ilyen is, jó volt, emlékszem használt,javított a haj állapotán, tulajdonképpen csak azért nem vettem újra,mert utána többféle hajvitamint is kipróbáltam, de lehet,h megnézem,h kapható-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 31.

Bonzee

2018. március 4.

Hajerősítő-és növesztő célzattal szereztem be, de nem vele kezdtem. Ő csak folytatta a Vit + Vital sörélesztő tabletta által már megkezdett utat, amikor már untam annak a szedését, és úgy éreztem, kezd hozzászokni a szervezetem. Egyébként bevált a sörbogyó is, beindult a hajnövekedés és ellenállóbb lett a skalpom a festegetés káros hatásaival szemben. Ez a biotinos tabletta pedig úgy tűnik, sikerrel vette át az elődje szerepét, hiszen a leírásnak megfelelően, az elvárásaim szerint teszi a dolgát. Igaz: a gyenge körmeimmel egyik készítmény sem tudott, illetve tud mit kezdeni. De szerencsére nekem nem is ez volt az elsődleges vágyam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.