Fleur De Lin

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online, Ligeti Bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucisunderground, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   online, Ligeti Bolt
Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó-mentes termék, amely nem zárja és nem tömíti el a pórusokat, és ezáltal nem akadályozza a hőháztartásunkhoz nélkülözhetetlen izzadást, de hatékonyan véd a kellemetlen szagok kialakulásáért felelős baktériumok szaporodása ellen.

Bio szűz kókuszolajat, mandarin illóolajat és magyar termelőtől származó bio levendula illóolajat tartalmaz. Ez a triumvirátus nagyon kellemes, semleges illatkompozíciót alkot, így a dezodort férfiak, nők és kamaszok is használhatják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

flamingo-80

2020. december 28.

Nagyon szeretem az illatát, tetszenek az összetevôi és a környezetbarát csomagolás is. Izzadósabb napokon nem elég napi egyszer használni, de nekem ez nem von le az értékébôl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

bibi24

2020. július 12.

Létezik nekem 1 fajta dezodor, ami egyszerűen tökéletes, de a műanyagdoboza miatt mindig kikacsintok más/kevesebb műanyagos termékek felé. Azt kell hogy mondjam, hogy ez a dezodor vetekedik a bevált Rexona termékemmel: nem túl illatos, nem hagy nyomot, megszárad és nem izzadok csatakosra! Fantasztikus és az illata sem tolakodó, ráadásul fém tárolókában van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Celia

2020. április 4.

Egy ideje azon vagyok, hogy minden kozmetikumot természetes(ebb)re cseréljek, de a dezodornál ez nem volt olyan egyszerű, már attól tartottam, hogy alumínium nélkül nem is lehet hatásos egy dezodor. Aztán megtaláltam őt. :)
Legalább olyan jó, mint alu-s társai, finom illatú, természetes, a csomagolása is újra felhasználható... nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

dzsidzsi

2020. február 11.

Rengeteg dezodort próbáltam már de egyik se használt, mindegyiknél maradt a kellemetlen izzadtságszag. 2 hete használom, ez eddigi életem legjobb dezodorja, semmi de semmi kellemetlen szag nincs izzadásnál. Nekem nagyon bevált, nem zavar az se, hogy kézzel kell felvinnem, gyorsan beszívódik, nem hagy foltot. Az ára elég magas, de számomra megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

marbi

2019. szeptember 26.

Nem rég vettem és egyenlőre csak otthon merem használni, mert nagyon izzadós vagyok, de eddig tetszik a termék. Otthon bevált és nagyon finom az illata. Annyi csak, hogy annyira nem jön be ez a csomagolás, mármint az, ahogy fel kell vinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate