Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Praktikus többfunkciós arctisztító termék, alkalmas a szemfesték eltávolítására, továbbá arctonikként és arclemosóként is használható. Használatával a bőr puhábbá és simábbá válik. Normál/száraz és érett bőrre.

ancsibancsi

2012. augusztus 6.

Nem szerettem mert ragacsos maradt utána a bőröm. Egyébként kellemes az illata, tisztít...mert tonik. Szóval semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

cingarela

2012. augusztus 6.

Szemfestéklemosónak használtam, arra tökéletes, szépen, gyorsan leszedi a sminket és nem irritál, nem csíp!!!:)

Hozza, amit ígér, bőven megérdemli az öt csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Hozza, amit ígér, bőven megérdemli az öt csillagot:)

citromhab

2012. augusztus 2.

Szeretem ezt a tonikot, mert frissebbnek és üdébbnek érzem utána az arcbőrömet, viszont ha valaki ennél többre vágyik, akkor csalódni fog, mert nincsenek szuper képességei, csak egy átlagos tonik, de tulajdonképpen ennél többet nem is kell teljesítenie.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.