Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2012. április 15.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Zöld színű korrektor stift a pirosságok és pattanások elfedésére.

lumiukko

2012. október 16.

Múltkor otthon maradt a korrektorom, és a nővéremét kértem kölcsön. Ez volt nála, hááát, nem fűztem hozzá sok reményt. Csodát tényleg nem tett, de meglepődve tapasztaltam, hogy az Avonos korrektorokat simán lepipálja! (Mondjuk azokat nem nehéz) Eldolgozni nagyon könnyű volt, nem ült meg a ráncokban, fedése nem rossz, de nekem nagyon karikásak a szemeim, úgyhogy erősebb kell. De alapvetően nem rossz cucc. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

szeretlek

2012. április 3.

Nagyon jó korrektor, elfedi a piros foltokat, pattanásokat és könnyen felvihető rá az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.