Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Exkluzív női illat, melyben a málna gyümölcsös illata, a jázmin és rózsa tiszta eleganciája és a pacsuli és borostyán finom érzékisége találkozik. A csokoládé ínycsiklandó tónusaival gazdagítva.

• Fejillat: málna
  • Szívillat: rózsa
  • Alapillat: borostyán

Fleur de Santé Midsummer Night's Dream EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Froggy

2017. május 9.

Számomra a nagy ő:) Nagymamámtól kaptam húsvétra, mert meggyződése hogy az én koromban (xD) már kell hogy az embernek legyen saját illata. Húsvét óta konkrétan minden ruhám ilyen illatú, még esténként is érzem. Nagyon tartós, nagyon finom, köszi Nagyi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Rita0126

2015. március 3.

Csak az illatmintáját próbáltam,úgy nagyon tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

Csak az illatmintáját próbáltam,úgy nagyon tetszett :)

bagokata

Korcsoport: >54
2014. október 4.

Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, finom az illata, az ára nem értem miért ilyen magas, mert a benne úszkáló szép kristályok nem növelik az élményt, csak látványra szebb.
Jó parfüm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 4.

Jó parfüm :)

szeretlek

2012. augusztus 20.

Én illatmintaként jutottam hozzá, ott egész finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Én illatmintaként jutottam hozzá, ott egész finom illata van.