Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Intenzív ciprusos, gyümölcsös illat, a modern érzékiség kifejezője. Friss, gyümölcsös fejillat málna és eper jegyekkel és romantikus virágcsokrot idéző szívillat a rózsa, jázmin és gyöngyvirág tónusaival.

• Fejillat: eper, málna, mandarin
  • Szívillat: jázminszirom, májusi rózsa, gyöngyvirág
  • Alapillat: pacsuli, praliné, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Kellemes és hosszantartó, friss illatú parfüm. Már alig van benne, nagyon megszerettem, bár az ára kicsit borsos ekkora mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

szeretlek

2012. augusztus 20.

Kicsit erősebb illata van, de még túrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Kicsit erősebb illata van, de még túrhető.