Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lavínia, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A készítmény alkalmas a körömlak gyors és alapos eltávolítására, miközben hatóanyaga védi a körmöt a fokozott kiszáradástól és kellemes, tiszta illatot biztosít.

Ella

2015. december 21.

Elég jól leszedte a körömlakkot, de nekem is taccsra vágta a körmeimet, soha nem voltak sem előtte, de még most sem olyan ocsmányak a körmeim, mint amikor ezt használtam. Most is beszakadnak, sajnos a PCO szindróma erre is hatással van, de messze jobban néznek ki, mint mikor ezzel szedtem le a körömlakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

madrid

2014. január 5.

Tényleg olcsó. Nekem hatékonyan leszedi mindig a lakkot. Nekem a szaga nem vészes. De azt azért én is nagyon érzem, hogy roncsolja erősen a körmöm, de volt már olyan körömlakklemosóm, ami ennél is sokkal jobban roncsolta. Többet nem hiszem, hogy veszek ilyet (esetleg végszükség esetén)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Ms.Cat

2013. augusztus 24.

Nagyon szárította a körmöm, nehezen szette le a lakkot és irtózatosan büdös. Az ára miatt kap tőlem 2 pontot. Nem veszem újra....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Lilu

2013. május 5.

Nagyon nagyon rossz, ne vegyétek!
Én rosszul lettem (minden túlzás és átvitt értelem nélkül) a szagától, kimarta a bőröm és alig vitte a lakkot. Napokig bűzlött utána a szoba úgy hogy nyitva volt az ablak és már ki volt dobva az utcai kukába az üveg. Sajna 0 csillagot nem tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 5.

Nagyon nagyon rossz, ne vegyétek!

Hidratálók: Propylene Glycol

Acetone 0 0