Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofula, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Közepesen erős fedésű, lágy és krémes textúrájú alapozó stift. Finoman és egyszerűen használható, kialakítása segít eltüntetni a bőrhibákat. A bőr nedvességtartalmát szabályozó összetevők védik a bőrt az öregedés ellen. Minden bőrtípusra alkalmas.

tomkogy

2016. május 16.

A legjobb, amit eddig használtam! Hozzá kell tennem, hogy egy világos színű kiszerelésű előző verzióját, amit nem találtam meg a krémmánián. Aláhidratálás nélkül nem használtam, de úgy gondolom, hogy egy igazán száraz bőrű valaki nem is tenné. Igazán sokféle alapozót használtam eddig, és a legfőbb problémám a ráncok kiemelése volt, illetve e borzasztó "alapozó érzés" volt. Emiatt nem is használtam rendszeresen, csak alkalmi sminkek alá. Több hasonló korú ismerősömmel beszéltem arról, hogy szem alá egyáltalán nem használnak a "nagyon bevált" és napi rendszerességgel használt alapozójukból (jellemzően high end termékek). Miközben pont ezt a részt szerették volna a leginkább kendőzni (karikák), vagy fiatalítani. Egy elfekvő készletből vásároltam az enyémet, és nem is kicsit tartottam attól, hogy nem fog beválni, de mivel az a néhány Flormar termék, amit már használtam egyértelműen bevált, megvettem, nagyon kedvezményes áron. É milyen jól tettem! Többek között közvetlenül a szemem alá is kenem, majd nagyon könnyed simogató mozdulatokkal meglepő módon pillanatok alatt eloszlathatom. A fedése közepes szerintem. Szép bőrképet ad, picit púderes, finoman mattítottat. Fixálom néha áttetsző púderrel. És ami számomra fontos még: egyáltalán nincs a nehéz "alapozó érzés", hihetetlenül természetes, észrevehetetlen és könnyed. Ajánlom, újraveszem, már ezt a fekete kiszerelésűt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Lunann

2015. február 11.

Újravettem. Ez az első alapozó, amit újravettem, azt hiszem ez mindent elmond. Azzal kezdeném, hogy nagyon kevés elég belőle, pici a csomagolása, kis helyen elfér, és mivel stift, nem kell azzal bíbelődni mikor még ujjnyi van az üveg alján, hogyan szedd ki belőle, aztán a végén dobhatjuk ki az ujjnyi alapozókat, ismerős szitu, mi? :)
Nekem a száraz bőrömön nagyon jól működik. Az orrom nagyon szírosodik, ott néhány óra után ez is elkezd csillogni, de nekem eddig mind ezt tette.
Szerintem sokkal jobban el lehet dolgozni, ha hidratált bőrre viszem fel, könnyebben el lehet kenni, kevesebb kell belőle. Ha nem kenem be előtte szezámolajjal az arcom van, hogy száraz bőrdarabkák leperegnek, vagy kiállnak és ezek miatt nem lehet rendesne eldolgozni.
Szerintem egy nagyon jó kis alapozó, az ár asem vészes, főleg úgy, hogy eddig pont mindig akkor vettem újra, amikor 50%-os akcióban volt :D Így pláne megéri, de teljes árán is megvenném.
Összességében a Flormar termékeivel teljesen elégedett vagyok (kivéve azt, hogy állatokon kísérleteznek). Nagyon profi sminkeket csinálnak elérhető, de tényleg elérhető áron. Sok az akció, van hogy komplett nagybevásárlásokat csinálok mert minden le van árazva ami épp kell nekem. több ezer forintot spórolok így, és ami mégjobb, hogy pontgyűjtő programjuk is van, amivel még több kedvezményr etehetek szert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

ingrid0411

2014. december 14.

Nekem a színe nagyon jó, pedig hófehérke vagyok. Először féltem, hogy a stiftes kiszerelés miatt nem lehet szépen eloszlatni, de tévedtem. Nagyon szépen terül, így szerintem baromi praktikus a kiszerelése. A baj viszont az, hogy egyáltalán nem tartós, belül a pórusaimban. Most télen még egy fokkal jobban bírja a zsíros bőröm, de csak akkor használom ha csak pár óráig van rajtam smink. Egy rohangálós nap végére borzasztó lenne. Lehet száraz bőrűeknek jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.