Flormar

Ár:   575 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clara12, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősen pigmentált formula, mely már egy rétegben is intenzív fedést biztosít. Fényes finish-sel.

30 trendi színben kapható

Adrika

2018. március 7.

Nem olyan rég fedeztem fel ezt a lakkot, pontosabban fél éve már, hogy használok pár színt. Azt kell mondanom, hogy az eddigi legjobb körömlakk amit valaha próbáltam! Valóban egy rétegben is NAGYON jól fed, és általában én a másodikat már nem is szoktam felvinni. Gyorsan szárad és szerintem nagyon tartós is, 5 napot simán kibír. Eddig az essence lakkokért voltam oda, de ez vetekszik azzal is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.