Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Bársonyos könnyű textúrájú amely hatékony és hibátlan megjelenést biztosít.

MsKors

2016. július 8.

Szinte a legvilágosabb árnyalat van meg, gondoltam visszafogott szín lesz hétköznapokra - nem számítottam arra, hogy nem fog látszani. Mindenesetre visszafogott lett, ez tény. :D
De ez nem a termék hibája, jó kis cucc egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

De ez nem a termék hibája, jó kis cucc egyébként.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. február 6.

Egy zöldes árnyalat van meg belőle - sokkal fényesebb, mint a boltban gondoltam - ez kicsit bosszant. A dobozban mattnak látszott, a plázafolyosó meg talán még kevésbé jólvilágított, mint egy drogéria. A tartóssága is hagy kívánnivalót maga után szemhéjalapozóval is. Az ember elmegy egy kétszínű sminkkel, és hazajön egy egyszínűvel - aki szereti az ilyen változatosságot, annak kiváló termék.
most látom, hogy rossz helyre írtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 6.

most látom, hogy rossz helyre írtam...

karina

2013. június 19.

A vilagos rozsaszin (majdnem feher) es egy vilagos barna/sotet nude szin van meg nekem, szeretem oket, kelloen pogmentaltak, nagyon finom a texturajuk, viszonylag tartosak. A csomagolas rettento gagyi, kedves otlet volt benne a tukor, de teljesen haszontalan... A termek maga jo:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.