Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: profectuscat, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Speciális összetevőinek köszönhetően tökéletesen elválasztja egymástól a pillákat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

profectuscat

2014. szeptember 14.

update: Már a 2. spirálom fogyasztom ebből. És még mindig csak imádni tudom!
Nem keményíti el a pillákat, nem hullanak a pilláim, nem potyog a festék, nem kenődik el... Hosszú, ívelt, szépen szétválasztottak a pillák, nem "ereszkedik" meg a pillák íveltsége a napvégére se. Nem irritálja a szemet, nem könnyezek tőle stb stb...
Kár, hogy kevesen, konkrétan itt most rajtam kívül senki se ismeri?! de biztos vagyok benne, ha ismerné pár ember, kedvencei között lenne!

Kár, hogy még nincs véleményezve, de én megteszem! EZ EGY ISTENI SPIRÁL! Nem csinál ordináré pillákat, póklábakat nem ismeri, kb http://kremmania.hu/kremek/lovely-curling-pump-up-szempillaspiral ehhez hasonló az eredmény, DE még ennél a Lovely spirálnál is természetesebb, élethűbb hosszúságú, élethű vastagságú pillákat csinál. A keféje kicsi, de emiatt nagyon könnyű vele dolgozni, minden pillára annyi festéket visz fel 1x, amennyitől nem lesz ragacsos, de ez építhető természetesen. Én tényleg ajánlom mindenkinek, mert minden pillád külön-külön fog állni, és nagyon természetes lesz a hatás is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

update: Már a 2. spirálom fogyasztom ebből. És még mindig csak imádni tudom!