Flormar

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fagas, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos összetevőkkel rendelkező rúzs, melyek színben gazdag és matt végeredményt adnak az ajkaknak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

luxegirl

2015. május 20.

Én a 208as színt vettem meg pár éve, ez ilyen téglapiros szín, és első kipróbálásra csalódás volt... Aztán nemrég rátaláltam, és nagyon megörültem neki:) krémes, én mattnak nem igazán mondanám, de tartós (kaja nélkül 4 óra minimális kopással), nagyon szép színe van, pigmentált. Aki esetleg korábban csalódott, adjon neki még egy esélyt, mert az idő jót tesz neki. Hozza a többi flormar rúzsnál megszokott minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

2015. április 21.

209-es színem van, ez egy rózsaszínes-bogyós szín. Picit kemény maga az anyag, de szerintem ez a mattság miatt van. Jól pigmentált, szép színű, valóban matt (sok mattnak titulált rúzs csak félmatt, szatén-matt, stb.). Szárítani szárít, mint kb. minden matt rúzs, így én egész napra nem használnám, max. pár órás programra, utána bőségesen kell ajakápolózni. Tartóssága max. közepes. Elég csúnya lesz ott ahol az ajkak bőre és a nyálkahártya találkozik. :-( És bár a pigmentációja nem rossz, az egyenletes fedéshez többször át kell húzni. Elhasználom, de többet nem fogok venni belőle, a Delux Cashmere Lip Stylo sokkal jobb (igaz, drágább is). Picit drágább és valóban jó matt rúzs a Rimmel Kate Moss matt rúzs. Összességében tulajdonképpen ami pozitívum az csak a szép szín és hogy olyan igazi matt hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

xszemyx

2015. április 20.

Szerintem jól kenhető, szépen fed, de a vásárolt színnel nem illünk össze, ezért megtalálhatjátok nálam nagyon kedvező áron. Élénk rózsaszín (204) árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

purpuratulips

2015. február 8.

Nem a legjobb rúzs. Túl sűrű és nem lehet szépen felvinni. Nekem élénk rózsaszínben van meg, párszor nem volt olyan rossz, de nagyon szárítja a számat. Télen semmiképpen sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

macspamacs

2014. szeptember 11.

Egy használat után ment a kukába, nagy csalódás volt... Fura az állaga és olyan "avas" érzetet kelt. Arról nem is beszélve, hogy az állaga miatt egyenetlenül terül el az ajkakon, mű hatást eredményezve. Ilyen árfekvésben lehet jobb minőségű termékeket is találni szerintem. Kár érte, mert az eddig próbált Flormar körömlakkok egész jók, ebből kiindulva jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

senskin

2014. augusztus 6.

Nekem nem jöttek be a Flormar rúzsai, sem a képen látható, sem a csillogós fajta. Túl vastag nekem, valahogy a színek sem az igaziak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

fagas

2014. június 5.

UD.: Időközben rájöttem, hogy a rózsaszínes nem igazán passzol hozzám, így eladóvá vált, feltettem, ha valakit érdekelne...:-)
Most éppen a matt rúzs-mániámat "élem", így két ilyen rúzs is a birtokomban van, nevezetesen a 209-es és a 210-es számú. Előbbi egy mély, élénk rózsaszínes, utóbbi pedig egy igazi bordós-pirosas szín.
Ha önmagában tekintjük ezeket a rúzsokat nálam nagyon is megállják a helyüket ár-értéket tekintve - nem igazán akarom összehasonlítgatni egy jóval drágább világmárkával, mert akkor egyéltelmű, hogy utóbbit javára billene a mérleg.:-) Könnyen kenhető, szépek a színek, személy szerint az illatával sincs gondom, külcsíne is rendben van, mondjuk nem valami tartós, az igaz, tehát adok egy 4-est, nem bántam meg a vételt.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 5.

Csucsundra

2013. december 30.

Sajnos inkább csalódás volt, mint jó vétel. Megvettem egy közepes mélységű, pinkes árnyalatot belőle, de valahogy számomra 1. nem igazán köthető a matt rúzs fogalmához (amit én nagyon szeretek, ezért folyton kutatom a különböző márkák matt rúzsait), Zsírosabb, mint kellene egy matt termék esetében. 2. kissé kellemetlen illat-íz hatása van, avas, vagy hasonló, lehet, hogy rossz benne a parfümanyag, Ilyen árfekvésben a Rimmel Kate kollekció rúzsai jobbak, bár inkább még egyet vettem volna abból ehelyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.