Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 550 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: egyszer használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

Cannes

2016. augusztus 24.

Hát olcsó nagy színválaszték és elég sokáig tart kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hát olcsó nagy színválaszték és elég sokáig tart kell ennél több?

Kingucii

2016. április 7.

Több színben van meg és elég jó kis körömlakk. Jól fed, nem hagy csíkot, és tartós. (4-5 napot kibír) Ráadásul szépek a színei.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Black Fairy

2015. augusztus 16.

Nekem az U18 van meg, nagyon szeretem...gyorsan szárad, tartós, könnyű lemosni és gyönyörű a színe...és még olcsó is...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Clara

2015. április 14.

Pinkem van, sajna elfogyott, pedig 3retegben meg egy francia epitesu kormot is eltakart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

jucimuci

2015. február 1.

A Nailland akciós dobozkájából vadásztam négy darabot, egyenként 400 Ft-ért, mondjuk ezt a négyet is elég nehéz volt kiválasztani, annyira gyönyörűséges az összes. Nekem két réteg elég, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

murasaki

2014. július 24.

Liláskék színű van meg, mindenképpen kell a három réteg, de úgy gyönyörű a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Dark Purple

2013. november 20.

U12 van meg, ez egy bordó-arany, csodás őszi árnyalat. Fedése, tartóssága, színe is ötös nálam, ár/érték arányban meg tizenkettest adnék, ha lehetne. :)
És tényleg könnyű lemosni, nem kell vakarni, mint a többi csillámos lakkot, szóval az árkategória mezőnyét szerintem veri magasan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 20.

arybaba2

2013. július 4.

Jo koromlakk:) meg regebben vettem egyet es meg most sem szaradt be.viszont nagyon sotet színem van es mar nem annyira jon be(egy kék csillogós szín U33).A kívánt színt 3 rétegben éri el,így a száradási idő is hosszabb+ a szín miatt -1*.Az ára valami 500 Ft körül volt amikor vettem.Ettől mondjuk vannak jobb lakkjaim alacsonyabb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

surrealbrain32

2013. június 30.

Minden Flormar lakk szuper szerintem nekem 7 kulonbozo darab van, es szerintem a Supershine-ok a legszebbek ilyen kicsit szalon manikur feelingem van mikor megcsinalom vele a kormom. 10+ :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Kisu

2013. április 21.

Az U33-as van meg ebből a kategóriából és az egyik kedvenc lakkom:)
Nem egyszer volt,hogy körömfestés közben belenyúltam valamibe és már nem lett volna idő újrakezdeni azt a lakkozást,ezért inkább ezt kentem fel.Hiába sötét lakk,kell belőle a két réteg,de még így is szupergyorsan szárad,alap- és fedőlakkal egy hetet minimális kopással nekem kibír,na és a színe...*-* Nem csak attól függ,milyen szögben éri a fény,de attól is,hogy milyen a fény. Természetes fényben,itthoni normál lámpánál és suliban lévő fénycsöves lámpánál is teljesen máshogy néz ki:)
Kb 500 forintért sikerült beszerezni,ennyiért még a hülyének is megéri,amilyen remek egy lakk ez:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Az U33-as van meg ebből a kategóriából és az egyik kedvenc lakkom:)