Flying Tiger

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Az egész testen használható mentolos balzsam.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vajdagabi.vg

2021. június 11.

Szúnyogcsípésekre szoktam kenni legtöbbet, mert hamar elmúlik tőle a viszketés és lejjebb húzza a duzzanatot. Izületi fájdalomra meg izom fájdalomra is használtam már, arra is teljesen jó. Fejfájásra még nem próbáltam de azt mondják jó az ellen is. Írták előttem is hogy vaporub helyett is lehet használni, meg a lila foltokra is lehet kenni. Ha jól tudom sem leégett sem sebes bőrre nagyon nem szabad kenni, úgyhogy azzal vigyázni kell. Szerintem viszont mindenképp megéri, mert nagyon sok mindenre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 11.

NagyVani

2021. február 19.

Nagyon hasznos kis termék, megfázásnál egy igazi megmentő. Kitisztítja a légutakat és levegőre kaphatunk végre a sok szenvedés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

KittyMitty

2019. szeptember 27.

Nemrég vettem, elsősorban a cuki csomagolása és a kedvező ára miatt, meg még egyébként sem használtam ilyen balzsamot.
A hatása eddig szuper, pont náthás a család, ez a kis krém tökéletes mellkasra, száraz szájra( bár ott kissé csíp). Tetszik, hogy a mentoltól szép telt ajkaim lesznek.
Könnyen kenhető, sokáig elég lesz, teszi a dolgát, egy macera van vele, a doboz kinyitása. Néha fél percig pepecselek vele. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Emolliensek: Petrolatum, Paraffin
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.