FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guerlain Fangirl, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Tusfürdők

Kiváló minőségű cukros testradír. Természetes összetevői intenzíven hidratálják, a nádcukor kristályai pedig tökéletesen megtisztítják a bőrt és eltávolítják az elhalt hámsejteket. Mikrokeringést serkentő szárított cseresznyedarabokat, továbbá sheavajat, kókuszolajat és mandulaolajat tartalmaz. AHA-savvakkal segíti a sejtmegújulást és javítja a bőr állapotát. A csokoládés cseresznye étvágygerjesztő illata valódi élménnyé változtatja a fürdést és zuhanyozást. Kiszerelés: 180 ml / 6 fl. oz

Guerlain Fangirl

2012. december 13.

A sós-olajos testradír és az ananászos lábradír után most kipróbáltam a cukros testradírt is az FM kínálatából és ismét arra jutottam, hogy ha radírozás, akkor nálam az FM mindenvivő.Mindent leszed, amit az ember bőre hagy magáról lehántani, de annyira nem "brutális", mint a sós-olajos. (Bár én radírban a brutálisat szeretem.) A szemcséi nem oldódnak fel túl hamar és a használata után úgy szívja a bőröm a testápolót, mint a szivacs. Az illata "zabálnivaló" (csokis cserkó), a csomagolása pedig a maga egyszerű eleganciájával a fürdőszoba éke. Nagyon ajánlom annak, aki az amúgy remek só+olaj kombinációt valamiért nem szereti, mert annál egy picit gyengédebb, és nem hagy maga után olajos felületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.