FM Group

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicornlady, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   tanácsadók

Thierry Mugler Angel illat alternatívája

Kíváncsiságot keltő, titokzatosságot sugalló parfüm mandarinból, földi szederből, mangóból, valamint édes mézből és csokoládéból.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

unicornlady

2018. május 25.

Az eredeti Thierry Mugler angyalkájához eddig nem volt szerencsém,de most nagyon jó áron jutottam hozzá két FM parfümhöz,így gondoltam kipróbálom vakon.
Először a tartósságról szeretnék szólni pár szót. Dupe-ok esetében soha,de tényleg soha nem találkoztam még ilyen tartós parfümmel. Egyetlen fújásból ment valamicske a hajamra,amit másnapi hajmosás-szárítás után is éreztem sőt,még harmadnap is! Szóval amit az FM állít a parfümolajtartalomról az kérem szépen nem kamu. Ha valakinek ez szempont,csak ajánlani tudom.
Az illat maga egy GYÖNYÖRŰ GYÖTRŐDÉS. Nem tudom jobban jellemezni. Elolvastam a véleményeiteket az eredeti illatról,és csatlakozom azok táborához,akik szerint ez egy földöntúli kreáció. Nem tudom megmondani mi is van benne pontosan,ennyire nem jó a szimatom hozzá,de az biztos,hogy valami nagyon gazdag bőségszaru tele mindenféle illatos jósággal. Amire emlékeztet első fújás után az a gyerekkoromból felsejlő sárga dobozos illatos Play-Doh gyurma,és mellette egy illatozó finom meleg svájci tejcsokis levestésztából készült friss sütemény. Nem kellett gondolkodnom,szinte láttam magam előtt ezt a két dolgot. :D Hihetetlen az agyunk,ahogy emléket kapcsol illathoz...
Ez nem egy tucat illat,nem éreztem soha senkin. Nem túl édes,és mégis az,nem az a kategorikusan szexi illat,de mégis tele van bujasággal. El tudom képzelni a nagymamámon is,aki igazi díva;mégis kortalan,és én is viselni fogom,mert egyszerűen olyan ez mint egy izgalmas románc. Nem kell minden nap,nem lehet minden nap,-de amikor őt viseled az kicsit róla szól,inkább mint rólad. Ha tudsz osztozni a dominancián a parfümöddel,és szereted a karakteres,igazi kompozíciókat,a tömény dózisú valóban érdekes illatokat,akkor tégy vele egy próbát!
Aki rajong a Thierry Mugler-Angel EDP-ért,annak megér egy tesztelést,a gyártó 98%-os egyezést ígér! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Illatanyagok: Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate