FM Group

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

DKNY Be Delicious jellegű illat

Parfümolaj tartalom: 30%

Ár: 1990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Mia0602

2019. július 6.

Évekig használtam úgy, hogy az eredetibe talán bele se szagoltam. Az utolsót kb. 5 éve. Imádtam! Nagyon intenzív és tartós illat. Most akciósan megvettem az eredetit, hát nem vagyok tőle elájulva. Kevésbé intenzív és a tartóssága sem kifogástalan. Az illat sem tetszik annyira, de az ízlésem is változhatott azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

egyedszilvi

2015. március 8.

Aki nem ismeri az FM parfümöket,az próbálja ki!Van több illatom(az eredetivel megegyeznek,tartósságok kiváló,ez a 81-es pl kibir 5-6 órát,mig az eredetije csak 3-4-et.Pénztárca kimélő,ha nincs annyid,hogy vegyél egy eredetit,ajánlom.Maximális 10 pont az FM-nek!!!!!Sajnos nincs fent csak pár illat,igy csak őt véleményezem,de,kb 6-7-et használok,s most is van itthon,mind jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 8.

Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Methyl 2-Octynoate, Citral