Fnug

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jirka, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű, extrém tartós, intenzív pigmentekkel teli, és könnyen felvihető. Nem pattogzik, különösen hosszúéletű a körmökön. A tápláló protein és kovaföld, az A-, D-, E- és B-vitaminok mellett extra kaviárt tartalmaznak (tele aminosavakkal és ásványi anyagokkal). Valamint a skandináv természetesség jegyében minden FNUG körömlakk formaldehid-, tulén- és DBP-mentes!

Ascyra

2017. január 11.

A Red Carpet-et kaptam ajándékba. Rögtön az egyik kedvenc lakkommá vált, mivel tartós, csodás színe van, igazi vörös, végre! Nem cseresznyeszín, nem rózsaszínes, hanem az a dögös-vörös, olyan Monroe-s! Fiatal és idősebb nőkön is el tudom képzelni ezt a színt, verhetetlenre sikerült kikeverni. A lakk árával nem vagyok megbarátkozva; igazi luxuskategória és sajnos nem engedhetem meg magamnak (hacsak nem kérek ajándékként ismét), ezért egy szintén jól bevált CND-t használok, amelyet ugyanilyen mértékben magasztalok, tehát eldőlt a sorsa: én nem fogom megvenni az ára miatt. De aki teheti ilyet vegyen: biztos vagyok benne, hogy ebben a lakkban nem csalódik majd! Az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

juditkaa70

2016. január 3.

Sok jót olvastam róla. Be is vásároltam belőle. Annyira gyönyörű színei vannak. Aviator, Bling bling, és a Flip Flop körömlakkokat birtoklom,valamint az Under Cower alapozó lakkot ami a köröm egyenletlenségét tölti ki. A Flip Flop igazi nyári,örök kedvenc szín. Hosszantartó,nem pattogzik le a körömlakk. Az Aviátort,és a Bling Blinget együtt használom,gyönyörű csilli-villi színe teljesen elragadtatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

jirka

2015. augusztus 4.

Gyönyörű színű - különleges - tartós, sűrű lakk. Gyorsan szárad. Aki különlegesre vágyik, megéri egy-egy üvegbe beruházni, vagy ajándékba kérnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.