For Your Beauty

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. július 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Nicu

2013. július 24.

Csak jót tudok róla mondani. Elegendő anyagot vesz fel, jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Csak jót tudok róla mondani. Elegendő anyagot vesz fel, jól használható.

kvitta.girl

2013. július 23.

Nálam is hatalmas kedvenc már kb 5-6 éve folyamatosan vásárolom újra.
Nem kell kimosni,300 ft-ért havonta váltogatom,kényelmes puha feje van,kialakítása és mérete miatt ezzel tudok a legjobban satírozni ami nekem mindennapos szinte,pedig vettem direkt satírozó ecsetet hát szenvedés volt ez a termék után.
Imádom,és le se cserélném hiába kinálnának drágábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Nálam is hatalmas kedvenc már kb 5-6 éve folyamatosan vásárolom újra.
Imádom,és le se cserélném hiába kinálnának drágábbat.

orchidea8627

2013. július 23.

Applikátorok közül nálam ez a kedvenc.
Jobban szeretem ezt a sima szivacs-fejet mint a latexet, a szivacs sokkal több anyagot vesz fel, könnyebb vele dolgozni.
Ha nedvesen használok pigmentet, szemhéjpúdert akkor szoktam ezt az applikátort használni. Szeretem hogy két méretű feje van, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Applikátorok közül nálam ez a kedvenc.

zdoreebaba

2013. július 23.

Szeretem ezeket az applikátorokat. Ritkán szoktam használni szemhéjpúdert. Amikor szemhéj festékkel vagy púderrel dolgozok általában ezeket használom, mert az áruk nagyon tökéletes. Jól el lehet dolgozni velük a festéket és könnyen hozzá tudok jutni a Rossmann boltokban!!
Ráadásul egy applikátornak mindkét oldalán található szivacs, ami használható több szín felvitelekor.