For Your Beauty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A három felület kialakításának köszönhetően az ecsettisztító segítségével lépésenként és hatékonyan tisztíthatóak a különféle méretű kozmetikai ecsetek. Hátoldali fülének és a csúszásgátló szilikonnak köszönhetően jól fekszik a kézben és egyszerűen kezelhető.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

anetta.filip

2020. január 4.

Megpróbálom összefoglalni a véleményem. Igazából az Inglot ecsettisztítóját akartam volna megvenni, de az nagyon drága, nem ruhàztam be rá, mert ezt egy féláras akció keretében kb tizedannyiért sikerült megvennem (650Ft). A nagy bogyós részt használom benne ki a leginkább, kicsit sajnálom hogy nem abból van a nagyobb felület. Az apró bogyós pici ecsetekhez hasznos inkább, a vonalas részt nem sikerült kihasználom, rá sem jöttem mihez lehet jó. A lehúzó részt még nem használtam, valahogy kimarad. Szerintem rossz az elosztás, a nagy bogyós rész kellene a fele legyen, és a másik kettő csak negyed-negyed, illetve a két bogyó részt egymás mellé tenném, hogy a benne maradt mosószer habot át lehessen csalni az egyikről részről a másikra, hogy kevesebbet kelljen belőle használni. Illetve az Inglot-ban az tetszett meg, hogy visszakanyarodik a széle, mint egy edény, megtartja a benne lévő folyadékot, ennek pedig lefolyik az oldalán a mosószer, ezért sokkal több vegyianyagot kell felhasználni, amivel egyrészt a környezetet terhelem, (a kezemre is ugyanúgy ráfolyik), másrészt a pénztárcám fogyasztom, mert hamarabb kell venni, ez akkor igazán fontos, ha speciális folyadékot veszek direkt erre a célra, esetleg drágábban. Ezek pici dolgok, de nem értem miért nem gondolják át, amikor megterveznek valamit. Kíváncsi leszek a glitterekkel milyen a kapcsolata.
Egyszóval enélkül is volt élet, nem vagyok maximálisan elégedett, ritkán is veszem rá magam, hogy használjam, viszont a tenyeremet egy fokkal jobban kímélem. A kozmetikai ecseteimet továbbra is kézzel mosom, jobb és gyorsabb, de a sminkecsetekhez megteszi. Sztem ha akció lesz beszerzem az Inglot-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Milli88

2019. november 4.

A múlt héten jött velem szembe ez a kis csoda a Rossmannban és hétvégén fel is avattam. Nagyon hosszú ideig csak a tenyeremben mostam az ecseteimet és a mostani nagy ecset mosás közben morfondíroztam azon, hogy ezzel a kis szerkezettel mennyivel alaposabban meg tudom tisztítani őket. Kíméletes az ecsetekhez, nem húzza a szálakat, kényelmesen fel lehet húzni a kézre. Nagyon praktikus és higiénikus kis találmány. Már csak azt sajnálom, hogy nem előbb láttam meg, hisz nem egy horribilis összeg. Akinek még nincs az szaladjon és szerezzen be egyet belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Kamea

2019. szeptember 10.

Épp le volt árazva a Rossmann-ban, naná, hogy jött is velem szépen haza! Strapabíró műanyagból készült, szuper ötlet, hogy rá lehet húzni a kézfejre. Nekem van egy AliExpressről rendelt példányom is, de az jóval gyengébb minőségű műanyagból készült, és nem kézre rögzíthető. Ez sokkal praktikusabb! Az ecseteket alaposabban és könnyebben lehet tisztítani általa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Isabell

2019. szeptember 8.

Ma délután ecsettisztítás közben jutott eszembe, hogy még nem is értékeltem itt ezt a kis csoda terméket. Hasonlóan a többiekhez, én is évekig a tenyeremben mostam ki az ecseteimet, aztán tavaly karácsonyra megkaptam 🥰 Egy álom vele a tisztítás, nagyon alaposan és szépen teszi a dolgát, fele annyi idő alatt végzek vele mint korábban. Csak ajánlani tudom mindenkinek a beszerzését mert szuper találmány. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

avealena

2019. szeptember 5.

Le volt végre árazva, úgyhogy gyorsan lecsaptam rá. Nagyon tetszik, sokkal gyorsabb és egyszerűbb az ecset tisztítás így, mint kézzel. Nem csúszkál a kezemben, nem lesz mindenem vizes és úgy érzem sokkal tisztábbak az ecseteim ha ezzel tisztítom, mintsem kézzel. Annyira bele jöttem az első alkalommal hogy az egész ecset készletemet kitisztítottam, pedig az nem kis meló de élveztem a folyamatot, most már nem utálok annyira ecsetet mosni. Könnyen tisztítható a termék, nem nagy macera, teljes mértékben megéri beszerezni egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Babooca

2019. szeptember 5.

Lassan 3 éve birtoklom. Sokáig csak ezt használtam, de aztán átváltottam a csapba tehető változatra. Ennél sokszor előfordult, hogy szétázott a bal kezem míg mostam az alapozó ecseteimet. Egyébként jó volt, jól tisztított, Nekem a türkiz változat van meg. Ugyanolyan jól bevált, mint a brush egg, vagy akár a sigma spa utánzat. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Terkabarka

2019. szeptember 5.

Kb egy éve van meg, azóta rendszeresen használom. Nagyon kényelmes, egyik kezemre ráhúzom, nem mozog, így könnyű használni.
Leginkább a nagy gömbőcös részét használom, azzal tisztíthatóak a blender ecsetek is. Az apró részt csak a szemöldökecseteim tisztítására használom, tehát nekem a kisebb, merev sörtéjű ecsetekhez ideális. A középső hullámos, elvileg öblítő részt annyira nem érzem, de nagyobb ecsetek öblítéséhez azért nem rossz. Nagyon megérte az árát, kifejezetten olcsó áron jutunk egy ecsetmosást rendkívül megkönnyítő, meggyorsító és kényelmesen használható eszközhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

2019. szeptember 2.

Tökéletesen ki tudtam vele tisztítani az összes ecsetem és még a sminkszivacsom is. A kabuki ecset tisztítása ezzel is sok idő,de még így is harmad annyi mint kézzel. Imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

dorii0106

2019. január 12.

Megfelelő méret, fogása jó kényelmes, az összes ecsetemet jól megtudom tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Banszky

2018. november 4.

Nagyon kényelmes fogni,hisz csak ráhúzom a kezemre,nem kell szorítani. A Sigma kis "padját" szerettem volna megvenni de amikor megláttam az árát inkább nem vettem meg. Helyette választottam ezt és nem bántam meg. Célnak TÖKÉLETESEN megfelel,tisztítja az ecseteket és kényelmes a használata is,nagy és változatos felületű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.