KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A három felület kialakításának köszönhetően az ecsettisztító segítségével lépésenként és hatékonyan tisztíthatóak a különféle méretű kozmetikai ecsetek. Hátoldali fülének és a csúszásgátló szilikonnak köszönhetően jól fekszik a kézben és egyszerűen kezelhető.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

anneshirley

2018. április 29.

Katartikus élményt nem okozott, de azért valamivel könnyebb vele az ecsettisztítás fáradságos művelete. Mit mondjak, továbbra sem tekintek izgalmas várakozással a vasàrnap esti ecsettisztító "rutinom" elébe, pedig az itteni véleményeket olvasva naiv lelkesedéssel reménykedtem a csodában.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Kitty1234

2018. április 23.

Itt olvastam nagyon pozitív visszajelzéseket, ezért egy leértékelés alkalmával gondoltam beszerzem. És nem bántam meg. Nekem is nagyon elnyerte a tetszésemet. Könnyen lehet vele tisztítani, sokkal tisztábbnak érzem az ecseteimet, és úgy érzem, hogy sokkal kevesebb sampont is használok el a tisztításhoz, ami egy újabb előny. Nekem a zöldeskék verziója van meg, és ezen nagyon szépen látszik, mikor válik az ecset kellően tisztává. Valószínűleg enélkül is vígan tudnék aludni esténként, de nem bánom, hogy beszereztem.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Preciosa

2018. március 15.

Mint sminkes eddig megvoltam nélküle is, most, kipróbálás után, sem érzem létszükségletnek, de talán belefért (mint szakmai kellék). A nagy göcsörtös rész szépen tisztítja az arcpirosító ecsetet, a végén lévő lyuk pedig jól formázza. Nem jöttem (még) rá, hogyan kell öblíteni a hosszúkás barázdákon. A pici hegyes részek majd egy kisebb ecsetnél lesznek használhatóak szerintem.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Judiit

2018. március 9.

Imádom. :) Pillanatok alatt a legdurvábban alapozós ecsetem is kimosható vele. Kár, hogy nem hamarabb találtam rá. :)
Aki a Shiseido csodaecsetjének tisztítása miatt panaszkodott, nekik is jó szívvel ajánlom. Iszonyat nyűg volt egy ideje kimosnom , de most ezzel a kis csodával pikk-pakk kész vagyok a kimosásával.
Nálam csodaszer kategória.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

Nálam csodaszer kategória.

Naschkatze

2018. január 31.

Szuper, teszi a dolgát. Kényelmesen lehet tisztítani rajta a kis- és nagyméretű ecseteket is. Szeretem, hogy többféle mintázat van egy felületen.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Makk Zsuzsó

2018. január 22.

Pompás találmány, tényleg megkönnyíti az ecsetmosást. Könnyen tisztítható, praktikus, percek alatt végzek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

zafrina

2017. december 12.

Krémmániás vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Tényleg nagyon szuper!
Végre az alapozó ecseteimet is tökéletesen tisztán tudom tartani.

zafrina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Krémmániás vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Tényleg nagyon szuper!
Végre az alapozó ecseteimet is tökéletesen tisztán tudom tartani.

Zelmora

2017. október 1.

Hatékony, higiénikus, szuper! Töredéke annyi idő alatt megvan az ember a tisztogatással, mint egyéb módszerekkel.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Hopi

2017. május 31.

Ebayről akartam rendelni ecsettisztítót, de végül úgy döntöttem, hogy nincs kedvem kivárni a szállítási időt és helyette beszereztem ezt. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyönyörűen lehet vele tisztítani az ecseteket, nem csak a simákat, hanem az oválisakat is, illetve a beauty blenderek tisztítására is tökéletes. Mindenképpen megérte az árát!

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 9.

Jó tudni, hogy az olcsó is lehet jó! Egyszerűen nagyszerű.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 9.

Jó tudni, hogy az olcsó is lehet jó! Egyszerűen nagyszerű.