For Your Beauty

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Antisztatikus hatású hajápoló kefe, mélytisztító hatásssal amely csillogó hajat eredményez.

szzh01

2020. május 17.

Hosszasan hezitálgattam, hogy megvegyem-e, mivel évekkel ezelőtt már egyszer arra a következtetésre jutottam, hogy nekem az egyenletesen sűrű, tömött sörtéjű vaddisznósörtés kefék nem válnak be, kell, hogy a természetes szőr között elszórtan bogyós végű műanyag sörte is legyen, különben nem fésül rendesen, nem megy be a hajszálaim közé a kefe, csak a felületét simogatja.
Elolvasva az erről szóló előző véleményt mégis úgy gondoltam, hogy teszek egy próbát ezzel a kefével. Nem kellett volna...
Hát sajnos a véleményem nem változott, ezzel is inkább csak a hajam felső rétegét lehet simítgatni. Úgy tudom valamennyire kifésülni a hajam, ha egészen apró tincsekre szedem a hónaljig érő hajam alsó felét, s tincsenként átmegyek rajta. Így kb 3x annyi ideig tart a fésülködés, és a hajtő körüli hajat nem fésültem meg ezzel. :-(

Másrészt iszonyúan száll, elektrosztatikusan botrányos mértékben feltöltődik tőle a hajam, pedig pont azzal hirdetik, hogy antisztatikus. :-(((
A tisztító hatásról érdemben semmit nem tudok mondani, ez bullshit. A kefe markolata elég egymolekulás, szerintem túl vékony és nincs rajta semmilyen gumírozás, hogy ne csússzon/forogjon el az ember kezében.
Hogy valami pozitívat is mondjak azért, a hajam tényleg szép lesz tőle - mint minden vaddisznósörtés cucctól, maguk a sörték rendben vannak. Viszont aki csak egy hajkefét szeretne (én eredetileg erre gondoltam) napi használatban, az semmiképpen ne válassza ezt, mert konkrétan gubancos marad az ember haja mellette - különösen a hajtöveknél.Párhuzamosan kell használnom mellette egy másik hajkefét is ami jobban kibontja a hajat. Csak hát így nem sok értelme van az egésznek.
Ja, nagyon vékony szálú de dús hajam van, így el sem tudom képzelni, hogy egy erősebb típusú hajjal mit tud kezdeni ez a kefe, de gyanítom, nem sok mindet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

sztike

2019. december 20.

Évek óta vaddisznósörte kefét használok, mert minden más tépi a vékonyszálú, törékeny hajamat. Már egy ideje terveztem lecserélni a régit, mert elég viseltes állapotban volt, így amikor pár hete a Rossmannban járva megláttam ezt leértékelve, kb. gondolkodás nélkül elhoztam. Kevert sörtés: egy része szintetikus, egy része vaddisznósörte. Az antisztatikus hatásról elvileg a szélén lévő turmalin csík hivatott gondoskodni, ami részben működik is, mert ugyan nem iktatja ki teljesen az elektrosztatikus feltöltődést, de messze nem olyan rossz, mint a műanyag kefék okozta szálló haj effektus. A vizes hajat kicsit tépi, de egyrészt a vizes haj sérülékenyebb, így nem is nagyon kéne kefével nekiesni, másrészt ha nem esünk neki rögtön a haj teljes hosszának, ez a probléma kiküszöbölhető.A száraz hajat egyáltalán nem tépi, kényelmes a fogása és megfelelő a mérete is. A "mélytisztító hatása" is megvan, a hajlakkot, szárazsampont és az egyéb hajformázó termékeket ki tudja szedni annyira a hajból, hogy ne kelljen miattuk hajat mosni. Nekem teljesen megfelel, korrekt minőség korrekt áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.