For Your Beauty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A kétvégű szemhéjfesték- és korrektorecset többfunkciós használatot tesz lehetővé. Szemhéjfestékek és krémkorrektorok precíz felviteléhez és finom eldolgozásához kifejlesztett szintetikus szálakkal ellátott ecset.

mlexa

2020. március 25.

Nem rossz ecset, de vannak ettől sokkal puhábbak is. Főleg a nagyobb része szúrósabb. A kisebb rész jobban kihasználható számomra. Több ecsetem is van a márkától, de azok mérföldekkel jobbak ennél. Igaz, azokat régebben vettem. Valami megváltozott, mert ettől nem ájultam el, rosszabb lett a minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

katalinmester13

2019. július 29.

Leginkább korrektorozásra szántam a szem alatti karikák némi nemű álcázásához. Egész jó, bár nem tökéletes. A vékonyabb felével minden kis zegzugba el lehet juttattni a korrektort, a nagyobbal eldolgozható valamennyire. Utómunkálatok szükségesek ujjal vagy szivaccsal. Szemhéjpúder felviteléhez viszont tökéletes. Bár a vastagabb felét csak nagyobb felületnél használom ( egész szemhéj), a kicsi mindenre jó. Egyébként nagyon puha, viszanylag tömött ecset. Jó érzés használni. Nem szúr, nem hullik. Sokat használom. Az ilyen kétvégű ecsetek tárolásával viszont bajban vagyok. Nem állíthatom a többi közé, így keresztben fekszik közöttük. Nem tetszik, de nem tudok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.