For Your Beauty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A kétvégű szemhéjfesték- és korrektorecset többfunkciós használatot tesz lehetővé. Szemhéjfestékek és krémkorrektorok precíz felviteléhez és finom eldolgozásához kifejlesztett szintetikus szálakkal ellátott ecset.

katalinmester13

2019. július 29.

Leginkább korrektorozásra szántam a szem alatti karikák némi nemű álcázásához. Egész jó, bár nem tökéletes. A vékonyabb felével minden kis zegzugba el lehet juttattni a korrektort, a nagyobbal eldolgozható valamennyire. Utómunkálatok szükségesek ujjal vagy szivaccsal. Szemhéjpúder felviteléhez viszont tökéletes. Bár a vastagabb felét csak nagyobb felületnél használom ( egész szemhéj), a kicsi mindenre jó. Egyébként nagyon puha, viszanylag tömött ecset. Jó érzés használni. Nem szúr, nem hullik. Sokat használom. Az ilyen kétvégű ecsetek tárolásával viszont bajban vagyok. Nem állíthatom a többi közé, így keresztben fekszik közöttük. Nem tetszik, de nem tudok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.