For Your Beauty

Ár:   850 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Szilikon sminkszivacs folyékony termékek felviteléhez. Nem szívja magába az anyagot, így nincs pazarlás.

Provence

2020. szeptember 24.

Korrektorral próbáltam, de nem sikerült szépen eldolgozni vele, akkor már jobb a rózsaszín blenderes szivacsával vagy akár kézzel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Bububaba

2019. augusztus 4.

Ez egy kis csoda. Nagyon könnyű vele eldolgozni a korrektor, mellesleg amióta ezt használom fele annyi kell belőle. Könnyű tisztítani, pár csepp micellás víz, utána megtörlöm és kész. Plusz pont a kis tasakért aminek köszönhetően bárhová rakhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Nikki1202

2019. május 28.

Nagyon szeretem. Bírom,hogy ilyen vékony, majdnem mintha a kezemmel dolgoznék, a szilikonnak hála nem nyeli el az alapozót, nagyon könnyen kezelhető. Azért minden napos használat mellett egy idő után elkezd gyűrődni az anyag, de még így se befolyásolja túlságosan a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

ReiHUN

2019. május 17.

Meh. Nagyon csábító volt, hogy milyen praktikus és mennyire fantasztikus újdonság. Hát, ami tök jó, hogy adnak hozzá visszazárható műanyag tasakocskát, amiben én utazáshoz szoktam tárolni vattakorongot és fültisztító pálcikákat. Furcsa a szivacson, hogy a külső bevonat (amit nem szabad eltávolítani!) széle ilyen kis "fityegős", zavaró pereme van. És ez a bevonat gyűrődik magán a belső anyagon. Vicces, jó érzés nyomkodni, puha. Viszont a gyakorlati hasznossága, háát.. Egy videóban valaki azt mondta, hogy nem másabb, mintha egy mirelit csirkecombbal sminkelgetném magam. Hát, lehet, hogy igaza volt? Tényleg jó, hogy nem szívja be magába az alapozót/BB stb krémet, de egyszerűen nem lehet vele szép, egyenletes hatást elérni. Talán szívesebben veszem, ha gyorsabban fogynak a kencék, és szebben tudom felvinni (egy hagyományos szivaccsal). Alapvetően "kenni" sehogy nem lehet vele, mivel megtapad a bőrön, és csak húzza, ami nem is jó neki. Tapogatós mozdulatokkal viszont nem lehet szép, egységes rétegben felvinni, eléggé látszik a nyoma. Szóval vegyes érzések. Nem mondom, hogy nem érdemes kipróbálni, valaki talán ügyesebb lesz, mint én. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.