For Your Beauty

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Minireszelő az érzékeny körmök reszelésére és csiszolására. Utazáskor ideális.

Madi

2015. június 11.

Volt egy halványrózsaszín virágmintás ilyenem, az nagyon sokáig bírta, szerettem.
Most vettem egy újat, pont olyan, mint a képen (tok nincs hozzá), ez sokkal durvább, mint a régi volt, bár lehet ahogy kopik majd nem lesz ennyire. Jelenleg pár húzás a körmön és le is vitte a felső réteget, utána egy finomabb reszelővel szoktam fényesre és simábbra reszelni.

Update: annyira durva, hogy a harmadik használatnál úgy elvékonyította a körmöm, hogy fáj. Ráadásul finomreszelő nélkül nagyon csúnya szántásokat hagy a körömben. =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

bdori

2015. június 8.

Hasonló a tapasztalatom vele, mint az előző hozzászólónak. A papír nekem is feljött, és nagyon hamar elkopott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

kovacsrekaa

2015. június 7.

Nekem tonkre ment.. az a kisnpapir ami rajta van szepen elkopott es fel is jott. Szoval használhatatlan lett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

umpalumpa

2015. március 16.

Febr. 14: Német oldalon találtam a képet, ezért van mögötte az a valami, ami tok lenne hozzá. Az én csomagomban nem volt :( Ez csak Magyarország :(
A finomabb reszelők közé tartozik. Nem szeretem a durvábbakat, bár ezek hamarabb tönkremennek, de nem növesztem nagyon a körmöcskéimet kisgyerek mellé ;) Persze, ha vágom őket, akkor is kell finomítani az éleket.
Márc. 16: Nem mondanám, hogy nagyon elégedett vagyok. Többszöri alkalmazáson túl vagyok és nem hogy érzékeny körömre nem ajánlanám, de normálra sincs igazán jó hatással. Nem annyira finom szemcsés, mint vártam és azóta még a tövig vágott körmeim is képesek tovább szakadni :( Pedig szedek vitaminokat, vasat, Q10-et, cinket, C- és D-vitamint. Csillaghullás, mert ezt a bigyót okolom miatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 16.