For Your Beauty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Makk Zsuzsó

2018. június 12.

Elég rozoga szerkezet. A belső cső nyeklik-nyaklik minden irányba, a kupakja úgyszintén. A sörtéi kicsit kemények, de még határeset, ha nincs más, használható. 1000 Ft-ért ennyi jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

eshaigen

2018. február 20.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, puha, kerek a feje, praktikus a visszahúzható tok, púderezésre és bronzosításra használom. Az enyémből még egy szál sem jött ki, pedig mindennapos használatban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Antonietta

2018. január 4.

Nekem is ez az első kabuki ecsetem. Fekete változatban vettem meg, és ezért az árét egy csoda. Két szálát hagyta el össz-vissz, azóta abszolút nem hullik, semmi baja. Ugyanúgy tudom használni púderozásra, összébb húzott fejével pedig pirosítani is tudok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

dizabella01

2017. június 15.

Nekem a fekete változata van meg, nagyon szeretem, praktikus, szépen össze lehet csukni, és bedobni akármikor a táskába. Ezért az árért kiváló minőségű!
Már nem is tudnék élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Már nem is tudnék élni nélküle.

AngelHeart80s

2017. március 17.

Selymes és jó vele dolgozni, de hullik a szőre!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Selymes és jó vele dolgozni, de hullik a szőre!!!

kecskesszuszu17

2017. január 23.

Egy jó púderecsetet kerestem, amikor rábukkantam erre. Glamour-napok alkalmával jutottam hozzá, valamivel olcsóbban, de szerintem megéri a teljes árát is. Puha, megfelelő mennyiségű terméket lehet vele felvenni, és nagyon könnyű vele eloszlatni az arcon. Kifejezetten szeretem, hogy a kis alumínium csomagolása megvédi magát az ecsetet. Az egyik legjobb ecset, amit drogériában lehet kapni, abszolút bevált és megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

romsicsbori

2017. január 5.

Nekem is ez az első kabuki ecsetem, jó rég óta megvan már. Szeretem, mert praktikus, nyugodtan be merem hajítani a mindignálamlevős neszesszerembe, mert nem kell tartanom a deformálódástól. Kicsit hullajtja a szőrét, de ilyen alacsony árért ez bocsánatos bűn. A szálak hosszát és a tömörséget jól lehet állítgatni a ráhúzható hengerrel, így könnyű vele szépen dolgozni. Nem egy világ nyolcadik csodája, de nem bánom, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

LegallyBlonde

2016. október 3.

Életem első kabuki ecsete...eredetileg egy essence-ért indultam, pontosan krémmániás vélemények alapján, vagyis, hogy a jutányos ár ellenére, szuper, hogy nem hullanak belőle a szálak. Aztán betérve a drogériába, elcsábultam erre a For Your Beauty-sra, mivel nagyon tetszett, hogy összecsukható, gondoltam milyen praktikus és higiénikus ( tényleg az ) és azt hiszem ezzel el is mondtam azt hiszem a pozitívumait...illetve szerintem szépen lehet vele dolgozni, de ugye nincs összehasonlítási alapom...mindezen jó tulajdonságaiért jár a 4 csillag. Viszont nekem borzasztóan hullanak belőle a szálak - értsd, minden sminkelésnél 3-4 szál - ezért az 5-ből 1 csillagot levonok, mert azért ez fontos lenne, hogy ne így legyen. Mivel viszont az ára is nagyon baráti, - és én azért nem használom minden nap.. akkor nagyon bosszantó lehet az állandó szál hullás - így ha fél évente cserére is szorul, még az se tragédia, szóval összességében 4 csillag. Nyilván jóval drágábban vannak sokkal jobb ( kevésbé hulló ) ecsetek, de azt hiszem ennyi pénzért, csúcsminőséget amúgy se lehetne várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

angi9207

2016. augusztus 30.

Fekete színben vettem meg, megláttam, és egyből elfogott a "nekemezkell" érzés, pedig tudtam, hogy nem lesz túl jó vétel. Már csak azért is sejtettem, mert volt már hasonló összecsukhatós ecsetem ugyanettől a márkától de az sima púderecset volt, nem kabuki.
Szeretem az összecsukható ecseteket, valahogy higiénikusabbnak találom őket. Nem valami minőségi amúgy, két szálacska ki is hullott belőle, így a mosástól előre félek. Amúgy úgy kellett kiválogatni mikor vettem, mert csomagon belül egy csomónak ki volt hullva a szála. Tömöttnek tömött, szépen felveszi az anyagot, de kicsit szúrós.
Átmeneti megoldásnak jó, mert amúgy a Chanelre fájna a fogam, amire megpróbálok összespórolni.
Nem lesz túlságosan a kedvencem, de táskábadobáláshoz, rohangáláshoz, ha nap közben púderezni kell, arra tökéletesen megfelel addig, míg meg nem fial a pénzem a hőn áhított Chanel összecsukhatósára. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.