For Your Beauty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

"Még hatásosabbá teheti kedvenc kézkrémjét, ha éjszakára felveszi ezeket a kiváló minőségű pamutból készült kesztyűket. A meleg által a pórusok kinyílnak, így a krém hatóanyagai még jobban beszívódnak. Az eredmény selymes, szép bőr."

Lina14

2019. május 18.

elsőosztályú ballagós kesztyű, ha az ember frissen veszi ki a csomagolásból. miután megörököltem a barátomtól, néha használom éjszakára, bekrémezett kézre. sajnos mivel fehér, nagyon hamar elszíneződik, és nem lesz szép. mosással sem igazán lehet kiszedni belőle ami már rátapadt. funkciójában teljesen jó, de nem igazán esztétikus egy idő után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.