For Your Beauty

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Antisztatikus hajkefe, hosszú hajra kifejlesztve Használatával a haj problémamentesen fésülhető, így csillogó és selymes hatású lesz.

Andrea456

2020. szeptember 28.

Most vettem újra akciósan egy újat belőle, mert az előzőnek már sok gömbje lekopott nyolc hónap alatt. Rájöttem, hogy ennek az oka a körömkefével való súrolás volt. Az újat már máshogy fogom tisztítani, kíméletes bánásmódot igényel, főleg mióta a mosás közben brutálisan összegubancolódott nedves hajam sikerült szépen kibogozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

vador

2019. február 9.

Mikor legutóbb akciós volt, megvettem. Elég sokáig tébláboltam a polcok előtt, mire eldöntöttem, melyik hajkefét is vigyem haza, de végül úgy érzem, nagyon jól sikerült választanom. Ez vegyes sörtés, szóval vadmalac és műanyag is került bele, a sima sörtést is nézegettem, de szerintem azzal csak a hajam felszínét tudnám simogatni.
Vékony szálú, viszonylag dús, töredezésre és gubancolódásra igencsak hajlamos hajam van és rendesen kifésülni csak bontófésűvel tudtam, pedig azért jó pár hajkefét kipróbáltam (igen, Tangle Teezert is, és nem estem hanyatt tőle, azzal is egy örökkévalóság kibontani a gubancokat), ez viszont egy álom. Szárazon, nedvesen, mindenhogy. Elsőre nem akartam elhinni, hogy ilyen könnyen siklik a hajamban, direkt átmentem rajta a szokott bontófésűmmel, mert olyan nincs, hogy nem tép és mégis kibontja a hajam... pedig de, van. :)
Ezen túl pedig tényleg valahogy fényesebb, simább a végeredmény, ha meg majd végre eljutok fodrászhoz, megnézem, mennyit segít a töredezés ellen.
Az egyetlen, ami nem igaz, az az antisztatikus hatás, ettől is száll a hajam, de tudok így is élni.
Szóval szerintem ez az én hajtípusomra a tökéletes konstrukció és most erősen gondolkodok a márka hasonló jellegű körkeféjén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.