For Your Beauty

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Verena

2019. május 29.

Meg nem mondtam volna, hogy ezt szemöldök ecsetnek szánták eredetileg :D Én a vékony részét használom csak korrektor ecsetnek (kisebb sebek,bőrhibák elfedésére) és tökéletes! Sok ecsettel próbálkoztam, de csak ez vált be. Egyszer elhagytam és nagyon megijedtem, hogy mi lesz velem, de szerencsére továbbra is forgalmazzák, úgyhogy be tudtam szerezni utánpótlást :) ( mellesleg szemöldök ecsetként meg sem próbálnám használni :D a másik, szélesebb vége már ránézésre sem biztató :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Gombika

2019. május 28.

Na ez számomra valóban pénzkidobás volt, szó szerint a kukában landolt a laposfejű társával együtt. Szemöldök ecset formázásra alkalmatlan, a másik ecset meg egyáltalán nem vitt fel színt. Nagyon olcsó, de még annyit sem ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szamesz

2019. február 12.

Megvettem, mert ebből a fajtából eddig a többi nagyon bevállt, meg voltam velük elégedve. De ez?! Szerintem használhatatlan. Én csak a tus részét próbáltam, túl kemény szét áll. Kerestem egy jó ecsetet, de vehettem volna drágábban is. A szemöldök formázót nem próbáltam, mert vastag, dús szemöldököm van. Nekem nem jött be, ennyi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

platinakuka

2018. június 17.

Egy szemöldök ecset volt a cél, de nem jött össze. 😑
Nekem a "régi stílusú" vékony szemöldök figyel, na, annak megformálására alkalmatlan.
A szál szintetikus, a fej vastag és tömött, nem egyenes a széle, nem tudtam vele egyenes szélű, vékony ívet húzni. Pedig a ferde vágása ígéretesnek tűnik.😀 A por potyog róla.
Az Essence kit, vagy a Makeup Revolution palettájához mellékelt kis törpikék sokkal jobbak 😏
A kis ecsetet nem próbáltam, sajnos a cicás/vastagabb/ívelt tusvonal nem áll jól, így simán cerkával ügyködöm.
Vasagabb, mai divatú szemöldökhöz lehet, h jó, nem akarom elvenni a kedvét senkinek azért! ☺
Körömlakk utáni cleanup és hasonlókhoz fogom használni.

Update: kidobtam, csak úgy zörgött!!! 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Egy szemöldök ecset volt a cél, de nem jött össze. 😑
Körömlakk utáni cleanup és hasonlókhoz fogom használni.

Update: kidobtam, csak úgy zörgött!!! 😀

DistressedMaszat

2018. március 30.

Nem annyira rossz. A szemöldök rész porral jó l működik szerintem. De a másikat meg se próbáltam. Túl kemény egyébként, nem szívesen használom. Pénzkidobás volt inkább vettem volna drágábbat ami minőségibb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nicu

2018. március 5.

A tus részét nem próbáltam, de a szemöldök része katasztrófa. Olyan kemény a sörtéje, hogy dörzsöli a bőröm, kipirosodik, bármilyen finoman is próbálkozom vele. Az ecset túl tömött, és nincs egyenesen levágva, így nem lehet szépen festeni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Nekem nincs túl sok dolog a szemöldökömmel, szép, természetes, normális vastagságú, szóval lehet, hogy ez vékonyabb szemöldökre nem jó, de az enyémre tökéletes, bár hangsúlyozom, csak néha használom a szemöldökömre. A tusecset a másik oldalon nekem jól szuperál, szépen tudok vele dolgozni. Kicsit talán szétáll néha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Hopi

2017. június 16.

Számomra ez az ecset hasznalhatalan. A ferde felé túlságosan vastag, ráadásul annyira kemény, hogy az ember bőrét szinte lemarja. A másik fele pedig szemhelypuder felrakására túl vékony, tushoz nekem túl vastag, de legalább puha.
Egyelőre még nem tudom mire lehetne használni, jelenleg csak a neszesszeremben foglalja a helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

rk98

2017. április 14.

a szemoldokecset tokeletesen mukodik, bar neha tul sokat vesz fel a porbol de ez orvosolhato kis odafigyelessel. szemhejra meg nem hasznaltam a masik felet, de ha kiprobaltam, majd frissitem a velemenyt. eddig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.