For Your Beauty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A szemmaszk nyugtat és ellazít, különösen, ha fáj a feje, feszült, vagy fáradtak a szemei. A szemmaszkot hagyja körülbelül tíz percig lehunyt szemein.

A szemmaszkot csak és kizárólag a hűtőszekrényben, soha ne a fagyasztóban tárolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karamella92

2020. február 19.

Nekem sajnos nem vált be, valahogy a karikás részekre pont nem simult rá, így azok nem is lettek kisebbek. Plusz egy csillag mert hamar lehűl, és nyáron kellemes viselni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

BSzilvike27

2019. október 6.

Sokszor puffadtak,sötétek fáradtak a szemeim. Felteszem egy arcpakolást ezután hidratálás, és csak kikapom a hűtőből és felcsatolom. Nagyon jól esik mikor fent van, bár kicsit kényelmetlen műszempilla mellé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

rosa.love

2019. március 23.

Na csak betettem a fagyasztoba, hogy majd igy gyorsan lehul, aztan bent felejtettem:D de nem lett semmi baja. Jo kis cucc, szerintem nyaron a kanikulaban lesz a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

Lory

2018. június 20.

Még télen vettem egy ilyen maszkot a drogériába,azóta párszor használtam,kb. mikor eszembe jut.Télen nem volt egy kellemes érzés még a hűtött maszkot is elviselni a képemen :))Ja amúgy az enyém csomagolásán az áll,hogy forró vízbe melegíteni is lehet,olyankor pedig felső légúti panaszokra és orrdugulás ellen való.Na én el is felejtettem ilyenre kipróbálni,pedig voltam egyszer beteg a télen.Hűtve volt tesztelve nálam,valamelyest csökkentette a szem alatti karikákat.A belső szemzugnál nem,mivel vaskos a maszk és így nem ér oda de így viszont láthattam a különbséget,hogy a szem alatt középen illetve a külső szemzug irányában javított a helyzeten.Feltöltöttem az Ebay-es rovatba egy olyan verzióját,amit csukott szemmel lehet használni,mivel nincs kialakítva luk a szem körül,arra lettem volna kíváncsi,hogy az a típus vajon a megdagadt szemhéjakra is hatásos e.
Nem rossz eszközök ezek ha ráállunk a használatára de én hamarabb felkenek egy szemkörnyék ápolót ha látom,hogy neccesebb a helyzet kora reggel,minthogy a maszkban kortyolgassam a reggeli kávém :)
Ez persze nem von le a szemmaszk hatásából,valamennyit javít a helyzeten ez tény,ha nem is csodaszer de 4 csillagot megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

titikutyus

2018. május 5.

Fantasztikus ez a szemmaszk, fejfájósoknak tartaniuk kellene egyet otthon belőle! Nem vagyok fejfájós típus, de néha hihetetlenül megfájdul a fejem a szemeim és halántékaim környékén. Ha otthon vagyok, a hűtőből előkapom ezt a maszkot, felrakom a szemeim köré, rögzítem tépőzárral a fejemen, hátradőlök a kanapén, berakok egy relaxáló zenét, és 5 perc múlva elmúlik a fejfájás! Zseniális! Az enyém évek óta megvan, anno 1 EUR-ért vettem külföldön. Itt úgy látom, az ára 599 Ft?? Na de komolyan, ennél sokkal-sokkal többet is megérne ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Dius24

2015. július 24.

Hirtelen felindulásból megvettem kipröbáljam milyen , jól teszi a dolgát bár én csak egy napig volt a hűtőbe ha tovàbb tarjuk hűtőbe tovább hűsít, kissé kényelmetlen vastag a szem alatti része de megszokható! A tépőzáras része kissé húzza a hajam!! Úgy érzem benne magam mint egy mocsári szörny😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.