For Your Beauty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Szempilla-göndörítő fésűvel és pótgumikkal.

csyngo

2019. augusztus 6.

Első szmpilla-göndörítőm, nem akartam sok pénzt kidobni valamire amit nem is biztos hogy használni fogok, ezért vettem ezt. Tökéletesen működik, 2 pótgumi van hozzá, de még az van benne ami eleve benne volt, nem használódik el gyorsan. Külön tetszik a kis fésű rész, szépen szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

francais

2019. május 17.

Túl nagy a feje és túl széles, emiatt nem lehet rendesen a szempillatövekhez odarakni. Nem eléggé ívelt, így nehéz vele a szem külső sarkánál lévő pillákat göndöríteni. Egyébként nem tép és nem húz, a formát megtartja. Amíg nem találok jobbat megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.