For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Zafír reszelő zafírszemcsékkel az ápolt körmökért. A durva oldal az előreszeléshez, a finom oldal a csiszoláshoz használható. Szükség esetén kefével és vízzel tisztítható.

Hossza: 13 cm

Gyártó: Solingen Germany

Mrs.Quirky

2020. október 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Jól reszel, gyorsan lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Jól reszel, gyorsan lehet használni.

tara95

2018. január 4.

Dave csikiz.
*fenyegetően rámordulok*
- Dávid, nő a körmöm!
- És? Az enyém meg férfi.

Nagyon. Nagyon. Fárasztó.
Amúgy ha valaki jó reszelőt keres akkor ajánlom, sokáig tart, olcsó, hatékony. Nekem szép erős körmeim vannak, köszönhetően az ápolásnak. Illetve mindig egy irányba érdemes reszelni, tényleg használ :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Dave csikiz.
*fenyegetően rámordulok*
- Dávid, nő a körmöm!
- És? Az enyém meg férfi.

Nagyon. Nagyon. Fárasztó.

7ot

2017. július 28.

Egy ilyet hurcolok magammal táskában. SOS-helyzetre megfelel, de a másik fajtát jobban szeretem, mert azzal gyorsabban megvagyok és ez nekem egy picit úgy tűnt, hogy hamarabb kopik. Ennyi pénzért viszont ez is teljesen korrekt reszelő,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 28.

BczrDrnn

2017. január 3.

sokszor nyúltam már mellé a drogériás reszelőkkel, viszont ez minden pénzt megér. én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

SzandrASD

2017. január 3.

Anyumnak vettem és teljes mértékben megvan vele elégedve. Nagyon jó kis erős reszelő, hamar szép körmöket lehet vele formázni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

rocknrose

2016. november 6.

Ezt a reszelőt tartom a táskámban már 1-2 éve biztosan és még mindig meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Polli

2016. november 5.

Nagyon szeretem ezt a reszelőt, már hónapok óta használom, és még mindig ugyanolyan mintha csak tegnap vettem volna. A durva oldalával mondjuk kicsit vigyázni kell, pillanatok alatt lereszeli a körmöket, és ha kicsit jobban rányomom, még többet is leszed mint szeretném. Ár-érték arányban teljesen megfelelő, ha valaha is el fog kopni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Luckuska

2016. április 28.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett a termékkel. Én azt tapasztaltam, hogy hamar kikopik az "éle" és csak nyúzza a körmöm, igaz elég sűrűn használom a gél lakkos körmeimen, de ez úgy gondolom még nem indokolja a korai kopást. Hosszú távon nem éri meg, mert rövid időn belül újra kell vásárolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Ennie86

2015. november 30.

Nagyon jó kis reszelő! Én vagyok az az ember akinek kb betonból van a körme. Ez nem vicc! Sorra csorbult ki minden papír/fém/egyéb anyagú reszelő a körmömtől. Eddig ez bírja a legjobban. :) Biztosan újra veszem, ha 'elkopna'.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Mancsuka

2015. szeptember 22.

Kedvenc körömreszelőm, gyors és praktikus, a durvább felével reszelek, a finomabbal pedig a "recés végét" simítom ki. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.