Foreo

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 x 6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   7 x 6 g
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Revitalizáló és tápláló maszk, amit a koreai bőrápolás ihletett. Fiatalító ginzenget és gazdag olívaolajat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Plusskutya

2021. május 30.

Meglepett, mennyire megosztó a Foreo maszkok megítélése - a CALL IT A NIGHT van akinek a legkedvesebb maszkja, és van akinek a legkevésbé jött be.
Nekem a legkedvesebb az eddig kipróbált 7 maszk közül, nagyon jól tolerálja a bőröm, és a hatása is látványos másnap reggelre. Annyira összebarátkoztunk, hogy legszívesebben éjjel-nappal ezt használám.
Ha akciós valamelyik dorgériában, azonnal lecsapok rá, jelentős készleteket halmoztam fel itthon, de rendesen fogy is, mert leginkább ezért nyúlok, ha a kezembe veszem az UFO-t.
Az előttem szólókhoz hasonlóan többszöri bevetéssel használom el a tasak tartalmát, mert bőven került bele szérum, és egy alkalommal is minimum 2X indítom el a kezelést, hogy mindent beigyon a bőröm a maszkból. Utána vissza a tasakba, légmentes lezárás (iratcsipesz :-))) ) és irány a hűtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 30.

laregina

2021. május 28.

Nem ez a kedvenc maszkom, de bevalt ez is. Estere jobban szeretem a nehezebb, taplalobb maszkokat mint pl. a youth junkie.
Nyarra megfelelo lesz, olcsobb mint az UFO maszkok tobbsege, de valoszinu hogy nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Adrienn7

2020. október 16.

Rengeteg szérum van a csomagolásban, mindig félrerakom kb. a felét következő alkalomra. UFO-s felvitel után, mindig nedves kézzel átmasszírozom az arcomat hogy amit nem szívott még be a bőröm, az is eltűnjön róla. Kevés termék van, amit elviselek este az arcomon, ez az egyik. :)
Telefonról személyre szabott beállítással szoktam inkább használni, mert nekem kevés a 90 másodperc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Babooca

2020. augusztus 6.

Jelenleg a kedvenc maszkom a Foreo maszkok közül. Valósággal issza a bőröm. Az illata csodás. Hagy egy fénylő réteget maga után, de reggelre ennek már nyoma sincs. A bőröm reggelre kisimul, feltöltődik, tele lesz élettel. Élmény a használata. A maradék szérumot félre szoktam tenni és másnap este felhasználom. UFO nélkül sokkal lassabban szívódik be, de UFO-val használva nagyon szép eredményeket lehet elérni. Fölé már csak egy könnyű hidratálókrémet teszek, vagy hyaluron savas szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

kszilvia89

2020. május 5.

Ez a maszk nekem is bevált, éppen most rendeltem újra nagyon olcsón és minden rendeléshez adnak ajándékba 2 csomag maszkot, ugyhogy ezuttal nagyon jól jártam :) Ahogy a neve is utal rá, én ezt kizárolag este szoktam feltenni, jó vastagon, hiszen reggelre ugyis beszivodik és reggelente hozzá sem akarok nyulni az arcomhoz, annyira tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

andrea7575

2020. április 7.

Nekem ez az egyik kedvenc maszkom. Rengeteg folyadék van a tasakban, igy bőven jut az esszenciából az arcra és nagyon kellemes érzés a felvitele. Este jó vastagon, két körben viszem fel az arcomra a maszkot és reggelre gyakorlatilag csoda történik.. nem teszek fel semmi alapozót, csak szempillaspirál és indulásra készen vagyok. Már nem is kisérletezek más drogériás maszkokkal, mert ott sokszor mellényultam. Tudom még ajánlani a H2overdose és a Shimmer freak maszkokat a Foreotól.

Az előttem szóló kommenthez: nekem a készülék müködik a maszk bescannelése nélkül is, megnyitod az alkalmazást és a jobb felős sarokban látsz egy fogaskerék ikont, arra kattintva tudsz inditani egy általad beállitott kezelést, ki tudod választani a LED szinét, az intenzitást és hogy meleg vagy hideg terápiát szeretnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 7.

Bettiiyy

2020. január 13.

Bevallom ez az egyetlen Foreo maszk eddig, amit kipróbáltam, és az UFO-t is először - és jó ideig utoljára- próbáltam ki.
Maga az illata nagyon kellemes (meglepően kellemes, tekintve, hogy elvileg ginszeng van benne, ami eszméletlen büdös szokott lenni - igaz, utolsó helyen kullog az INCI-n és van benne parfüm is). Rengeteg esszencia van ebben a picike tasakban, kétszer nyugodtan bele lehet mártani a fátyolmaszkot, két kezelést lehet vele végigcsinálni, és még így is marad benne. A harmadik adagot, és másnap este kentem fel az arcomra.
Az UFO-val használva ezt a maszkot hihetetlenül gyönyörű lett a bőröm. Nem nagyon találkoztam ennyire látványos dologgal, de gyanítom ez inkább az UFO érdeme, mint a maszké. (Abból gondolom, hogy másnap, mikor kézzel kenegettem el a bőrömön a maradék esszenciát nem sok változást hozott.) Mindenesetre, amire kitalálták szuper, mert az UFO-val együtt csodás bőrképet kapunk. Csináltam előtte-utána fotót, de hova tölthetném fel? Tényleg nagyon látványos volt a változás.
Sokkal rosszabb INCI-re számítottam, bár csalódott vagyok, hogy a lényeg az összetevőlista hátulján kullog (annyira szereti a bőröm a ginszenget). Viszont ár-érték arányban nem is olyan rossz, sőt(!), hiszen ha kiszámoljuk, egy maszk 460 forint, kétszer lehet elhasználni, akkor olyan 230-250 forintból kijön egy maszkozás. (Anyukám úgy használja, hogy az első adagot első nap, a második adagot második nap indítja el kezelésként (addig a maszk pihen a maradék esszenciában), a harmadik nap pedig a maradékot felkeni a bőrére.
Tetszik is, meg nem is, hogy a maszkot be kell szkenelni, úgy indul el az UFO. Ezt kétlem kicsit, hogy csak akkor lehet elindítani, ha be van szkenelve a maszk tasakja, de mivel anyukámé az UFO, ő pedig nem igazán ért hozzá, csak boldog használója, ezért kénytelen vagyok ezzel az információval beérni, és tovább tesztelni majd később, ha én is beszerzek egyet.
Ami még érdekes volt nekem, hogy arcmosás, tonikozás után kezdtem el a kezelést, és az első kezelés után annyira, de annyira tele volt a fátyolmaszk szöszökkel, hogy fogalmam sincs honnan jött ez a sok piszok. A frissen mosott arcomról? Anyám azt mondja, neki is ilyen mindig. O.o
Nem tudok rosszat mondani a maszkról, sokkal csúnyább összetevőjű maszkokat látni általában ennél eggyel feljebb levő árkategóriákban is, jó az ár-érték arány, újdonságot és élményt visz az arcápolásba (bár inkább az UFO), de kicsit csalódott vagyok a ginszeng miatt, hogy az utolsó sorban sántikál. Ha ez nem lenne, és nem vártam volna többet a Foerotól öt csillag lenne, de így csak négy csillag, de inkább négy és öt között valahol.

Ui.: Csak vissza kell jönnöm, valahogy nem érzem fairnek, hogy csak négy csillagot adtam, mert tényleg nagyon olcsó. Nagyon tetszik még, hogy a többi fátyolmaszkhoz képest, viszonylag rövidebb az összetevőlista, nincs nagyon túlbonyolítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak