Foreo

Ár:   61 490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   61 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Foreo Luna 2 továbbfejlesztett változata, immáron nagyobb fejjel, hosszabb akkumulátor időtartammal, mélyebb és még alaposabb tisztítással. Immáron ftalát és BPA mentesen. 100%-ban vízálló. Az új továbbfejlesztett akkumulátornak köszönhetően egy töltéssel akár 650 kezelés is végezhető.

3 féle változatban elérhető:

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TekiLala

2021. február 16.

A kék verziójára ruháztam be Black Friday akció során. Már nagyjából 3 hónapja használom, naponta kétszer: reggel és este. Az első két hétben szó szerint csodát művelt az arcommal. Eszméletlenül puha és sima lett a bőröm. A pattanások és mitesszerek megjelenését is kordában tudja tartani, de azért teljes mértékben nem tünteti el. Viszont észrevettem, hogy tisztítás után sokkal könnyebben ki tudok nyomni 1-1 pattanást, és nem is marad nyoma. Eddig semmilyen arcápolási rutinom nem volt, de ezt tökéletesen be tudtam iktatni az életembe (a 2 perces programot használom). Imádom az applikációját, nagyon könnyű használni, kicsit sajnálom, hogy nem nagyon találtam arról információt, hogy kinek milyen fokozat ajánlott a bizonyos arc részekre. A masszírozó funkcióját is nagyon szeretem, az a 4-5 program bőven elég, nagyon kellemes érzés, és már pár alkalom után is látszódik, hogy kisimul a bőr.
Töltenem még a 3 hónap során nem kellet, szóval az aksija is nagyon jól bírja. Takarítani pofon egyszerű. Nem csalódtam benne, örülök, hogy megvásároltam, és hamarosan szerintem egy UFO-ra is be fogok ruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Hadzsala

2020. szeptember 3.

Sokáig filóztam rajta az ára miatt, de nem bántam meg. Három hónapja napi 2x használom, reggel és este és nagyon hatékonyan tisztít. Tulajdonképp, mikor ezt a gépet használom és utána áttörlöm az arcom ( micellás víz ) vattakoronggal, semmi nincs rajta. A karantén alatt kialakítottam egy esti és reggeli rutint, alapvetően koreai termékekkel, nyilván ezen termékek is benne vannak, de az, hogy nyáron sem zsírosodik az arcom, nincsenek látható, nagy pórusok, ez a kis kütyü is bőséggel benne szerepel, hozza amit ígér. Nagyon szeretem, a használata is ( tisztító, masszírozó ), tisztítása is egyszerű. Combos az ára, de akinek problémás a bőre, miteszeres, zsíros annak érdemes erre beruháznia, megéri. Valahol, valami akció mindig van, én 30%-os kedvezménnyel vettem a Douglas-ban. A kék színű van meg, kombinált bőrre.Tényleg ajánlom 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Babooca

2020. július 27.

Már vártam mikor találom meg valahol kedvezményesen, mivel rendszeresen hámlasztok, úgy gondoltam ideje lenne lecserélni a Luna Mini 2-met. Vacilláltam a Luna mini 3 és a Luna 3 között, de végül a Luna 3 érzékeny bőrre való, lila színű változatát vettem meg, hogy szuper kíméletes legyek a bőrömmel és így lassan a 3.X után ideje lenne nekiállnom megelőzni a ráncokat is. Első alkalommal csalódás volt, hogy nem habzott fel úgy az arclemosó gélem, mint ahogyan a Luna mini 2-vel szokott. Aztán szép lassan megszoktam, és most már látom a különbséget. Ezzel a levendula színű változattal közel sem nyúzom meg annyira a bőrömet, mint a másikkal, így sokkal kevesebb vörös foltot látok arclemosás után az arcomon. A Luna mini 2-höz képest sokkal több és puhább (rendkívül gyengéd) sörtéknek köszönhetően sokkal egységesebb az arcbőröm. Az arcmasszírozó funkciót is szívesen használom, a szemkörnyékem ha nem alszok eleget nagyon fel tud vizesedni, de ezt tudom orvosolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

hajnalkahanna

2020. július 1.

Már 3 hónapja használom(napi kétszer reggel és este).A bőröm érezhetően puhább lett,de sajnos a mitesszeresedésen és a pattanások megszüntetésében(vagy ritkításában)nem sokat segített.A hátsó oldalát a (masszírozós oldal) heti egyszer használom,és az nagyon kellemes,sokkal nyugodtabban érzem magamat utána.Eddig a készüléket egyetlen egyszer töltöttem fel,és az appal is minden rendben(nálam nem akadozik/lép ki)
Összeségében négy csillagot adok neki,mert drága de eddig minőséginek találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Összeségében négy csillagot adok neki,mert drága de eddig minőséginek találom.

tgaldora

2020. május 27.

Ma kaptam meg és kb azonnal kipróbáltam. Elsőre nagyon tetszik és szerintem hosszú távon is "barátok" leszünk. Kombinált bőröm van, jó nagy pórusokkal és eddig csak hámlasztó termékek után éreztem ezt a fajta tiszta érzetet amit most a gép használata után érzek. A telefonos vezérlés szerintem különlegessé teszi és jópofa hogy mutatja mit hogy kell csinálni, bár ez lehet hosszú távon már idegesítő lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

nnmrop

2020. május 8.

A karantén alatt ruháztam be a készülékre. Sokat rágódtam rajta az ára miatt, de egyelőre azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg. A kombinált mellett döntöttem, mivel nyáron inkább zsiros, télen inkább száraz a bőröm, bár a fotók alapján nem sok különbséget véltem felfedezni a készülékek között.
Esténként használom lefekvés előtt, a sörtés oldalával tisztítok. Az elején nem tudom miért, de nagyon rányomtam az arcomra, igy nagyon durván pulzált, aztán rájöttem, hogy valójában bőven elég finoman hozzáérinteni az arcomhoz a sörtéket és csúsztatni azokat úgy az arcomon, hogy az egyperces tisztítás során átmenjek az egész bőrfelületen. Én egy gél állagú Vichy lemosóval hanszálom, ezzel tökéletesen működik együtt. Használat után szappanos , langyos vízzel átmosom a sörtéket. Át szoktam nézni a sörték tövét, hogy van-e valami kosz leülepedve közöttük, de nincs. Valóban könnyen tisztán lehet tartani, néha találok benne egy kósza szempillát vagy szálat a szemöldökömből, de ezektől folyó víz segítségével simán meg lehet szabadulni. Én már most látom/ érzem a változást. Mivel nagyon alaposan tisztit, ezért egy komoly hidratálással kell zárni a rutint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

kkpanna92

2020. május 8.

Kedvezményesen vásároltam a foreo.com-on. Azért választottam ezt a készüléket, mert a hátoldalán kialakitott masszirozo felülettel masszirozom be az összes szérumomat. A tisztito funkció egyszerüen hihetetlen, nekem látványosan öszehúzta a pórusokat, amikkel már olyan régóta szenvedek. 4 hónapja használom, eddig elégedett vagyok és nem bántam meg. Kényelmes a használata, egyáltalán nem babrálós. Szeretem, hogy a masszázshoz az alkalmazás különféle mozdulatokat, módszereket kinál, igy tényleg egy professzionális , kerek rutnit tudtam kialakitani a készülék segitségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

laregina

2020. május 6.

Mindenfelekeppen a nagyobb valtozatot szerettem volna megvenni, a masszazs miatt is.
Eloszor nem voltam elajulva mint a sok kommentelo de azt kell hogy mondjam hogy tenyleg jo!
Mar ket honapja hasznalom es szinte alig vannak pattanasaim, elotte neha voltak es sokaig megmaradtak. Ha van is akkor masnapra ettol kitisztul es 2-3 nap alatt mar a helye sem latszik, csoda! Mar ezert megerte. Az orromon levo miteszerekkel csodat nem muvel de lenyegesen tisztabb az arcom miota ezt hasznalom, a sminket teljes mertekben eltavolitja (1. Lepes a sminkleszedes es utana hasznalom ezt)
Nagyon tiszta erzetem van es puha az arcom hasznalat utan.
Reggel es este is hasznalom, 8ason, alapkent van beallitva es szerintem ez nem eros, 16 a max.
Az elejen hasznaltam 14-16 oson is amikor tobb pattanas volt az arcomon, es nagyon eros volt, ki is pattogott tole a borom, ugyhogy egy hetig nem is hasznaltam. Egyebkent a rozsaszin valtozata van meg, normal borre.
A masszazs funkciorol annyit hogy 4 fajta van de lehetne tobb is.. Tisztitas utan felrakom a szerumot meg az ejszakai kremet es azt masszirozom bele az arcomba a foreoval. Biztos hogy van hatasa hosszutavon.
Orulok hogy megvettem, mar nem tudnam kihagyni a napi arcapolasi rutinombol. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Nagyon tiszta erzetem van es puha az arcom hasznalat utan.

Tarzicia

2020. január 14.

Amíg tartott az erőszakos reklámkampány, nem foglakoztam a Foreo-val, minél jobban el akarnak valamit adni, én annál inkább ellenállok. Úgy gondoltam, hogy egy új termék bevezetésekor, a legelső típusoknál úgyis mindig előfordulnak gyerekbetegségek, ezeket a későbbi modelleknél kiküszöbölik, és az újak általában már többet is tudnak. Végül aztán utánaolvastam/néztem az interneten, és a kíméletes + hatásos arctisztítás, meg a krémek jobb felszívódásának ígérete miatt beszereztem a legújabbat, a Foreo Luna 3-t.
Nem problémás a bőröm, viszont száraz és érzékeny, a radírozás kizárt, amúgy se tesz jót, az a hámlasztás pedig, amit a bőröm tolerál, semmit se ér.
A szép halványlila, érzékeny bőrre ajánlott verzióra esett a választásom, bár állítólag mindegyik kíméletes, biztosra akartam menni. Nem tudom, tapintásra milyen különbség van a készülékek között ( kék-kombinált bőrre, rózsaszín-normál bőrre), de ennek a lilának tényleg nagyon puhák a szilikon sörtéi (hivatalos nevén érintőpontok).
Ami különösen tetszik benne, hogy higiénikus szilikonból van, a sörték közt nem tud megtapadni semmi baci, ez a Luna 3 pedig már ftalát és BPA mentes is.
Azért nem a Luna 2-t vettem meg, mert a Luna 3 már nagyobb tisztítófelülettel rendelkezik, magyarul több rajta a szilikon érintőpont, és azért nem a Luna 3 minit, mert a nagyobbat szerintem kényelmesebben lehet kézben tartani, az alakja miatt pedig jobban oda lehet férni kisebb helyekre is a csúcsával.
Az elemes változatokat nem tartom jónak, állítólag elemcsere után sok volt a meghibásodás, beáztak. A tölthetőt praktikusabbnak találom, és 100%-ig vízálló. A töltő zsinórja meglepően rövid, 50 cm, egy konnektorhoz közeli helyet kell találni, ahol a töltés ideje alatt nincs útban a kütyü, de szerencsére nagyon ritkán kell tölteni, egy töltés állítólag 650 használatra is elég lesz.
A Foreo alkalmazás letöltése után is szükség van a mobiltelefonra, ha használni szeretnénk a készüléket, mert bluetooth segítségével kommunikálnak egymással. Aki hozzá van nőve a mobiltelefonjához, annak ez lehet, hogy természetes, én meglepődtem rajta. Az intenzitás és az idő is a telefonon állítható. Én 60 másodpercre és az 5-ös fokozatra állítottam be, a 8-as már nagyon erős.
Nem vettem meg a saját lemosóját, nem is fogom, mert a habzó arclemosókat nem bírja a bőröm, és a CeraVe hidratáló lemosóval ill. a Chanel L'Huile olajos lemosójával is tökéletesen működik.
Az eszköz másik oldalán íves szilikonbordák vannak, ez masszázs céljára szolgál. Ez csak bónusz, afféle vevőcsalogató, szerintem nem ez a lényege a kütyünek. Kipróbáltam, jó, de nem kattantam rá, nem használom minden nap. A Foreo alkalmazásban lehet választani a 4 féle masszázsfunkció közül, mindegyik 2 ill. 4 perces, és különböző területeket céloz meg: arc, nyak, szem környéke, állvonal. A masszázst még szemléltető video és angol nyelvű szöveg is segíti.
Összegezve:
Mióta megvan, majdnem minden nap használom, reggel vérkeringés-serkentésnek is jó, este pedig a tápláló éjszakai krém szemmel láthatóan gyorsabban és jobban felszívódik. Tényleg kíméletesen és alaposan tisztít, egységes, makulátlanul tiszta bőrt eredményez dörzsölés, radírozás vagy hámlasztás nélkül, mindezt napi egy vagy két használattal, pár perc alatt. Higiénikus, könnyű elmosni, esztétikus, kis helyet foglal, ritkán kell tölteni, nincs útban egy tekergőző kábel, stabilan áll a talpán (én az elektromos fogkefe mellett, a mosdó alatti fiókos szekrényben tartom, amit naponta többször rángatok, és nem dől fel).
Lehet nélküle élni, de szerintem nagyon hasznos kütyü, problémás (pattanásos) bőrrel rendelkezőknek meg különösen, és egy kis pluszt ad a napi rutinhoz.
Kicsit hosszúra sikeredett, örülök, hogy érdekelt, és köszi, ha végigrágtad magad rajta! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

Összegezve: