Foreo

Ár:   61 490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   61 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Foreo Luna 2 továbbfejlesztett változata, immáron nagyobb fejjel, hosszabb akkumulátor időtartammal, mélyebb és még alaposabb tisztítással. Immáron ftalát és BPA mentesen. 100%-ban vízálló. Az új továbbfejlesztett akkumulátornak köszönhetően egy töltéssel akár 650 kezelés is végezhető.

3 féle változatban elérhető:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

leylo7

2023. december 15.

Imádom, tényleg. Iszonyat nagy mákos tésztácskaként én nagyon olcsón tudtam beszerezni. Sokkal jobb, szebb a bőröm mióta használom, pedig nálam igazi rendszeresség nincs benne. Az igazság az, hogy ha az ember szerintem túl gyakran használja és túlságosan rányomja a bőrre, akkor igenis száríthat, főleg ha még nem a megfelelő lemosót használja hozzá. Amikor úgy érzem, hogy már ráférne egy kis hámlasztás az arcomra, hogy levigyen minden elhalt cuccot, akkor csinálom, ez olyan heti kétszer van, eddig bevált. Pihe, puha, sejmes utána az arc, nagyon könnyen tisztítható a kütyü is, szuper tiszta a bőr is. Pár bőrgyógyász azt mondja, hogy nem valami jó ilyeneket használni, merthogy a bőr felületét "sérti" - nem tudok most jobb szót. Hát annyira puhák a sörtéi, a szőrmekabátommal vetekszik, ha ez sérti, akkor már nem tudom mi a kövi lépés, burokba tartsuk az arcunkat? Utána érdemes rendesen, rétegesen hidratálni, tényleg jobban szívja a bőr, amit utána felkenünk. Örülök, hogy megvettem. Az app feleslegesnek tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 15.

bgnr.lilla

2023. április 16.

Több fajtát is kaptam ajándékba, de végül ez mellett tettem le a voksom. Nagyon szépen tisztít sokkal szebbnek és tisztábbnak tűnik az arcom a használata után. Reggel és este használom, második lemosóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

Gabica88

2021. november 22.

Sokáig nehezen hittem el, hogy lehet hatása, mert nem értettem, mitől különleges (mai napig nem értem az okát). Egy kolleganőmnek annyira szép bőre lett hirtelen, megkérdeztem, mitől... És hát igen, Foreo Luna. Nem is gondolkoztam sokáig, éppen egy akció keretében egészen jó áron tudtam megszerezni. Egy álom! Nincs problémás bőröm, napi egy alkalommal használom 40 másodpercre, kolleganőm 2x2 percre. Nekem már a napi 1 perctől is kipattogott a bőröm. Szóval mindenkinek meg kell találnia, mi az ideális számára, de ez az esti rövid program nekem csodát tett. Olyan a bőröm, mint egy gyereknek. Teljesen homogén, puha, többen is megjegyezték már :) Heti 2 alkalommal a masszírozó részét is használom, az is nagyon kellemes és ellazít. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

sigma

2021. november 10.

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy a mezei Luna Play után (ami ÓRIÁSI SZERELEM) beruházzak-e erre, mert azért elég húzós az ára, de nem tudtam ellenállni a csábításnak, megvettem, hát persze. A kéket választottam kombinált bőrre, de filóztam a lilán is, mert ugyanakkor érzékeny is a bőröm, szóval minden baja van, de talán jó lesz ez a kék, nem hinném, hogy olyan nagy jelentősége lenne.
Nem vagyok nagy tech guru, meglepően sokáig elszórakoztam a telefonnal való beállítással, de végül csak sikerült minden. Szuper, hogy lehet állítgatni az erősséget, hogy hol mennyire legyen erős, illetve hogy mennyi ideig működjön.
Tetszik, hogy ennek sokkal nagyobb a tisztító felülete (elsősorban ezért vettem ezt), illetve hogy jelez, amikor az arc más területén kell már használni. Annyira imádom, hogy reggel-este is 2-2 percet használom. Először 8-ra állítottam be az erősséget, de nekem nagyon erős, talán ennek (is) köszönhető, hogy itt-ott kicsit begyulladt az arcom, pici apró pattanások jelentek meg, úgyhogy levettem 5-re, azóta oké, bár lehet, hogy még ennél is kisebbre állítom be, mert használat közben még ennél is úgy érzem, mintha karcolna kicsit.
A masszázs funkciót kétszer használtam eddig, a szérumomat próbáltam bemasszírozni vele. Annyira nem jött be, nem tudtam mindenhová eldolgozni rendesen, úgyhogy maradok az ujjakkal való paskolgatásnál... Majd még a különböző programokat szerintem kipróbálom a hozzá csomagolt mintával, de a hisztis bőrömre még azt is félek felkenni.
Igazából amire használom, azt a Luna Play is tudta, szóval aki csak alapos tisztításra vágyik mindenféle extra nélkül, annak kár beruházni egy drágább verzióra, de nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

TekiLala

2021. február 16.

A kék verziójára ruháztam be Black Friday akció során. Már nagyjából 3 hónapja használom, naponta kétszer: reggel és este. Az első két hétben szó szerint csodát művelt az arcommal. Eszméletlenül puha és sima lett a bőröm. A pattanások és mitesszerek megjelenését is kordában tudja tartani, de azért teljes mértékben nem tünteti el. Viszont észrevettem, hogy tisztítás után sokkal könnyebben ki tudok nyomni 1-1 pattanást, és nem is marad nyoma. Eddig semmilyen arcápolási rutinom nem volt, de ezt tökéletesen be tudtam iktatni az életembe (a 2 perces programot használom). Imádom az applikációját, nagyon könnyű használni, kicsit sajnálom, hogy nem nagyon találtam arról információt, hogy kinek milyen fokozat ajánlott a bizonyos arc részekre. A masszírozó funkcióját is nagyon szeretem, az a 4-5 program bőven elég, nagyon kellemes érzés, és már pár alkalom után is látszódik, hogy kisimul a bőr.
Töltenem még a 3 hónap során nem kellet, szóval az aksija is nagyon jól bírja. Takarítani pofon egyszerű. Nem csalódtam benne, örülök, hogy megvásároltam, és hamarosan szerintem egy UFO-ra is be fogok ruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Hadzsala

2020. szeptember 3.

Sokáig filóztam rajta az ára miatt, de nem bántam meg. Három hónapja napi 2x használom, reggel és este és nagyon hatékonyan tisztít. Tulajdonképp, mikor ezt a gépet használom és utána áttörlöm az arcom ( micellás víz ) vattakoronggal, semmi nincs rajta. A karantén alatt kialakítottam egy esti és reggeli rutint, alapvetően koreai termékekkel, nyilván ezen termékek is benne vannak, de az, hogy nyáron sem zsírosodik az arcom, nincsenek látható, nagy pórusok, ez a kis kütyü is bőséggel benne szerepel, hozza amit ígér. Nagyon szeretem, a használata is ( tisztító, masszírozó ), tisztítása is egyszerű. Combos az ára, de akinek problémás a bőre, miteszeres, zsíros annak érdemes erre beruháznia, megéri. Valahol, valami akció mindig van, én 30%-os kedvezménnyel vettem a Douglas-ban. A kék színű van meg, kombinált bőrre.Tényleg ajánlom 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Babooca

2020. július 27.

Már vártam mikor találom meg valahol kedvezményesen, mivel rendszeresen hámlasztok, úgy gondoltam ideje lenne lecserélni a Luna Mini 2-met. Vacilláltam a Luna mini 3 és a Luna 3 között, de végül a Luna 3 érzékeny bőrre való, lila színű változatát vettem meg, hogy szuper kíméletes legyek a bőrömmel és így lassan a 3.X után ideje lenne nekiállnom megelőzni a ráncokat is. Első alkalommal csalódás volt, hogy nem habzott fel úgy az arclemosó gélem, mint ahogyan a Luna mini 2-vel szokott. Aztán szép lassan megszoktam, és most már látom a különbséget. Ezzel a levendula színű változattal közel sem nyúzom meg annyira a bőrömet, mint a másikkal, így sokkal kevesebb vörös foltot látok arclemosás után az arcomon. A Luna mini 2-höz képest sokkal több és puhább (rendkívül gyengéd) sörtéknek köszönhetően sokkal egységesebb az arcbőröm. Az arcmasszírozó funkciót is szívesen használom, a szemkörnyékem ha nem alszok eleget nagyon fel tud vizesedni, de ezt tudom orvosolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

hajnalkahanna

2020. július 1.

Már 3 hónapja használom(napi kétszer reggel és este).A bőröm érezhetően puhább lett,de sajnos a mitesszeresedésen és a pattanások megszüntetésében(vagy ritkításában)nem sokat segített.A hátsó oldalát a (masszírozós oldal) heti egyszer használom,és az nagyon kellemes,sokkal nyugodtabban érzem magamat utána.Eddig a készüléket egyetlen egyszer töltöttem fel,és az appal is minden rendben(nálam nem akadozik/lép ki)
Összeségében négy csillagot adok neki,mert drága de eddig minőséginek találom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Összeségében négy csillagot adok neki,mert drága de eddig minőséginek találom.

tgaldora

2020. május 27.

Ma kaptam meg és kb azonnal kipróbáltam. Elsőre nagyon tetszik és szerintem hosszú távon is "barátok" leszünk. Kombinált bőröm van, jó nagy pórusokkal és eddig csak hámlasztó termékek után éreztem ezt a fajta tiszta érzetet amit most a gép használata után érzek. A telefonos vezérlés szerintem különlegessé teszi és jópofa hogy mutatja mit hogy kell csinálni, bár ez lehet hosszú távon már idegesítő lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

nnmrop

2020. május 8.

A karantén alatt ruháztam be a készülékre. Sokat rágódtam rajta az ára miatt, de egyelőre azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg. A kombinált mellett döntöttem, mivel nyáron inkább zsiros, télen inkább száraz a bőröm, bár a fotók alapján nem sok különbséget véltem felfedezni a készülékek között.
Esténként használom lefekvés előtt, a sörtés oldalával tisztítok. Az elején nem tudom miért, de nagyon rányomtam az arcomra, igy nagyon durván pulzált, aztán rájöttem, hogy valójában bőven elég finoman hozzáérinteni az arcomhoz a sörtéket és csúsztatni azokat úgy az arcomon, hogy az egyperces tisztítás során átmenjek az egész bőrfelületen. Én egy gél állagú Vichy lemosóval hanszálom, ezzel tökéletesen működik együtt. Használat után szappanos , langyos vízzel átmosom a sörtéket. Át szoktam nézni a sörték tövét, hogy van-e valami kosz leülepedve közöttük, de nincs. Valóban könnyen tisztán lehet tartani, néha találok benne egy kósza szempillát vagy szálat a szemöldökömből, de ezektől folyó víz segítségével simán meg lehet szabadulni. Én már most látom/ érzem a változást. Mivel nagyon alaposan tisztit, ezért egy komoly hidratálással kell zárni a rutint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.