Foreo

Ár:   61 490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   61 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Foreo Luna 2 továbbfejlesztett változata, immáron nagyobb fejjel, hosszabb akkumulátor időtartammal, mélyebb és még alaposabb tisztítással. Immáron ftalát és BPA mentesen. 100%-ban vízálló. Az új továbbfejlesztett akkumulátornak köszönhetően egy töltéssel akár 650 kezelés is végezhető.

3 féle változatban elérhető:

• Normál bőrre
  • Kombinált bőrre
  • Érzékeny bőrre

Tarzicia

2020. január 14.

Amíg tartott az erőszakos reklámkampány, nem foglakoztam a Foreo-val, minél jobban el akarnak valamit adni, én annál inkább ellenállok. Úgy gondoltam, hogy egy új termék bevezetésekor, a legelső típusoknál úgyis mindig előfordulnak gyerekbetegségek, ezeket a későbbi modelleknél kiküszöbölik, és az újak általában már többet is tudnak. Végül aztán utánaolvastam/néztem az interneten, és a kíméletes + hatásos arctisztítás, meg a krémek jobb felszívódásának ígérete miatt beszereztem a legújabbat, a Foreo Luna 3-t.
Nem problémás a bőröm, viszont száraz és érzékeny, a radírozás kizárt, amúgy se tesz jót, az a hámlasztás pedig, amit a bőröm tolerál, semmit se ér.
A szép halványlila, érzékeny bőrre ajánlott verzióra esett a választásom, bár állítólag mindegyik kíméletes, biztosra akartam menni. Nem tudom, tapintásra milyen különbség van a készülékek között ( kék-kombinált bőrre, rózsaszín-normál bőrre), de ennek a lilának tényleg nagyon puhák a szilikon sörtéi (hivatalos nevén érintőpontok).
Ami különösen tetszik benne, hogy higiénikus szilikonból van, a sörték közt nem tud megtapadni semmi baci, ez a Luna 3 pedig már ftalát és BPA mentes is.
Azért nem a Luna 2-t vettem meg, mert a Luna 3 már nagyobb tisztítófelülettel rendelkezik, magyarul több rajta a szilikon érintőpont, és azért nem a Luna 3 minit, mert a nagyobbat szerintem kényelmesebben lehet kézben tartani, az alakja miatt pedig jobban oda lehet férni kisebb helyekre is a csúcsával.
Az elemes változatokat nem tartom jónak, állítólag elemcsere után sok volt a meghibásodás, beáztak. A tölthetőt praktikusabbnak találom, és 100%-ig vízálló. A töltő zsinórja meglepően rövid, 50 cm, egy konnektorhoz közeli helyet kell találni, ahol a töltés ideje alatt nincs útban a kütyü, de szerencsére nagyon ritkán kell tölteni, egy töltés állítólag 650 használatra is elég lesz.
A Foreo alkalmazás letöltése után is szükség van a mobiltelefonra, ha használni szeretnénk a készüléket, mert bluetooth segítségével kommunikálnak egymással. Aki hozzá van nőve a mobiltelefonjához, annak ez lehet, hogy természetes, én meglepődtem rajta. Az intenzitás és az idő is a telefonon állítható. Én 60 másodpercre és az 5-ös fokozatra állítottam be, a 8-as már nagyon erős.
Nem vettem meg a saját lemosóját, nem is fogom, mert a habzó arclemosókat nem bírja a bőröm, és a CeraVe hidratáló lemosóval ill. a Chanel L'Huile olajos lemosójával is tökéletesen működik.
Az eszköz másik oldalán íves szilikonbordák vannak, ez masszázs céljára szolgál. Ez csak bónusz, afféle vevőcsalogató, szerintem nem ez a lényege a kütyünek. Kipróbáltam, jó, de nem kattantam rá, nem használom minden nap. A Foreo alkalmazásban lehet választani a 4 féle masszázsfunkció közül, mindegyik 2 ill. 4 perces, és különböző területeket céloz meg: arc, nyak, szem környéke, állvonal. A masszázst még szemléltető video és angol nyelvű szöveg is segíti.
Összegezve:
Mióta megvan, majdnem minden nap használom, reggel vérkeringés-serkentésnek is jó, este pedig a tápláló éjszakai krém szemmel láthatóan gyorsabban és jobban felszívódik. Tényleg kíméletesen és alaposan tisztít, egységes, makulátlanul tiszta bőrt eredményez dörzsölés, radírozás vagy hámlasztás nélkül, mindezt napi egy vagy két használattal, pár perc alatt. Higiénikus, könnyű elmosni, esztétikus, kis helyet foglal, ritkán kell tölteni, nincs útban egy tekergőző kábel, stabilan áll a talpán (én az elektromos fogkefe mellett, a mosdó alatti fiókos szekrényben tartom, amit naponta többször rángatok, és nem dől fel).
Lehet nélküle élni, de szerintem nagyon hasznos kütyü, problémás (pattanásos) bőrrel rendelkezőknek meg különösen, és egy kis pluszt ad a napi rutinhoz.
Kicsit hosszúra sikeredett, örülök, hogy érdekelt, és köszi, ha végigrágtad magad rajta! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

Összegezve: