Foreo

Ár:   29 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: babika26, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   29 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A LUNA fofo egy 2-in-1 bőrelemző és arctisztító eszköz speciális, 24 karátos arannyal bevont érzékelőkkel, ami a FOREO For You mobilalkalmazás segítségével készít hatékony elemzést arcbőrünk állapotáról, hidratáltsági szintjéről és bőrünk valódi életkoráról. A készülék személyre szabott tisztítási programokat kínál, megmutatva az egyes bőrtípusokhoz leginkább megfelelő kezelési módot.

A LUNA fofo vízálló, két cserélhető AAA elemmel működik, melyek akár 400 használatig is kitartanak.

Ár: 15000 , Eladó: karadye
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

mafalda

2022. március 13.

Azért választottam ezt, mert a mérete számomra megfelelőbb volt, cuki és van app elemző funkciója. Na az app-ról annyit, hogy nekem nem működik androidon vagy már nincs ilyen elemző cucc? Tudom, nem tegnap jelent meg a fofo.
Maga a termék tök jó bár nem gondoltam, hogy csavarok mögött vannak az elemek, de hát nem kell kétnaponta cserélni elvileg.
Nagyon jó érzés használni olyan luxus érzés számomra. Puhított a bőrömön és bízom benne, hogy hosszú távon javulás érhető el vele.

Update
IOS -on tökéletesen működik. Én végül csak heti egyszer használom, a heti kettőnél elkezdett hámlani a bőröm. Szeretem így egyszer egyszer használni hétvégéken. Jó érzés használni, olyan kicsi luxus a mindennapokban. Bababőr puhaságú arcot eredményez azt az igazi feszes puha bőrt. Értitek. 🤗😍☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

Update

Donika

2021. augusztus 24.

Kicsit csalódás volt a termék mert 1,5 év urán tönkre ment és az applikáció se mért pontosan. Az arctisztítást jól végzi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

veronika16sasi

2021. július 12.

Egy éve használom, heti rendszerességgel és nagyon megvagyok vele elégedve. Az elején napi szinten használtam az sok volt az arcomnak, mert elkezdett hámlani. Így heti 1-2x használat mellett, tisztának érzem a bőröm, porusaimat is szépen kitisztitja. DMben vásároltam, húzós az ára, én pontgyűjtéssel féláron jutottam hozzá. Mindenkinek merem ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

szviki960127

2021. március 17.

Nekem teljesen bevált, Folyton vásárolgattam a lemosókat és bőrradírokat ,mivel eléggé hámlik és száraz a bőröm ,de mióta használom rendesen le tudom mosni a sminkem este,ami azért elég szükséges ,de ezelőtt órákat töltöttem a fürdőben,mire tényleg minden smink maradvány lejött a bőrömről. És nagyon puha az arcbőröm is . Odafigyelem hogy az aljára ,ahol az elemek vannak ne nagyon érje víz ,nehogy meghibásodjon ,de nekem teljesen egyértelműen jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

TurosRepa

2021. február 5.

Ha valaki azon gondolkozik, hogy megvegye ezt a terméket, AZ NE TEGYE! DM-ben vásároltam a terméket karácsonyra a barátnőmnek, de 5-10 alkalom után megadta magát, majd elemcsere után sem kapcsolt be a termék. Holnap visszaviszem a DM-be az 1 év jótállás miatt, remélem vissza adják az árát. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

Faustine

2020. december 11.

Az alkalmazás és a bőranalizálás nem tűnik túl hitelesnek vagy megbízhatónak, de nem is ezért vettem a terméket. Naponta kétszer használom, nagyon könnyű használni és egyszerű tisztán tartani. Nem gondolom egy csoda terméknek, abszolút lehet nélküle élni, de nekem mindenképp pozitív élményt nyújt. Ennek a típusnak annyi az előnye a többivel szemben, hogy egyrészt kisebb, így szerintem jobban kézbe illik, másrészt elemmel működik, így nem kell rendszeresen töltögetni, elvileg kb. 1 év alatt merül le (nekem még nincs meg ennyi ideje).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

csnoemi93

2020. október 31.

Engem sajnos nem varázsolt el, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A bőranalizációs funkciója vicc kategória.
Glamour napokon vettem meg, talán 20% kedvezmény volt rá, de rá fél évre meg is váltam tőle, a kihasználatlanság miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

pipacs17

2020. július 30.

túlzás nélkül az egyetlen kis eszköz, ami mindig rendben tartja a bőrömet! előtte egy Luna Play Plus-t használtam, leginkább az ára miatt, bevallom, én is sajnáltam ennyi pénzt egy "darab szilikonra". viszont tudtam, hogy abban nem lehet elemet cserélni, és nem is tölthető, bár rengeteg (tényleg!) ideig tudtam használni, amikor lemerült, akkor egy új után kellett néznem, és a Fofo-ra esett a választásom. a bőrelemző részét fél év alatt 2x használtam, másodjára csak azért, hogy állítsak az erősségén. szerintem nem túl hasznos funkció. viszont a tisztító része... na az minden pénzt megér számomra! reggel és este használom, kb. 30 másodpercet vesz igénybe lemosással együtt, ez szerintem mindenki rutinjába bele kell hogy férjen, hosszútávon meghálálja a bőr! tökéletesen tisztán tartja, felfrissíti a bőrt, javítja a textúráját és a pattanásokkal is gyorsabban elbánik. én jelenleg egy HelloBody -eredetileg krémes textúrájú maszkkal- termékkel használom, de csak mert nem akartam kidobni, és ezzel is tökéletesen működik (persze úgy, hogy olajos micellás víz-arctisztító hab-foreo-sima micellás víz). aki megengedheti magának, nagyon ajánlom, hogy próbálja ki, főleg problémásabb bőrre! nem biztos, hogy 1 használat után, de csodát fog tenni a bőrrel, és hosszabb távon csak azt fogod észrevenni, hogy amikor elfelejted, vagy nincs kedved használni, nagyon megváltozik a bőröd, rossz irányba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

pinksunset

2020. június 29.

Tavaly karácsonyra vettem, azóta mindennap használom, szeretem, jól tisztít, reggel-este használom és eddig csak egyszer kellett benne elemet cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

lushaholic

2020. június 1.

Nos, én már 2018 vége óta folyamatos, mindennapos használat után szeretnék véleményt alkotni. Nekem elég patanásos volt a bőröm, köszönve a genetikámnak és a cukorfüggőségemnek, mióta a készüléket használom (persze egészségesebb útra is tértem) olyan gyönyörűen tiszta a bőröm, egyenletesebb lett a bőrfelszínem, persze sajnos a pattanások utáni hegekkel még le kell számolnom. Az applikációért úgy érzem, teljesen felesleges +15 ezret kiadni, mert szerintem nem ad egy hiteles feedback-et, hogy pontosan hány évvel idősebb a bőröd, abból kiszámolva, hogy napi hány poharat iszol, hány éves vagy, aztán odaérinted a kis fém szemeit a kütyünek. A vibrációval tényleg spa hangulatú minden arctisztítás, ha már nélküle csinálom, eskü nem érzem teljesnek a rutinom. :) Viszont, ami tényleg negatívum, és sokan írták más blogokon is, hogy nem 100% waterproof.. Annyira nem, hogy nekem a gyári elemek 1,5 év (!!) után merültek le, gondoltam, persze kicserélem, de konkrétan szanaszét ette belül a rozsda a készüléket, a gyári (elég gagyi minőségű) elem kifolyt, és az új elem cseréjével használhatatlan lett: ha rácsavaroztam a fedőt, állandóan ment, és nem állt le, hacsak újra ki nem csavaroztam. Szóval így egy kis keserű érzést hagy a Fofo maga után, pedig tényleg nagyon szerettem, és sosem hagytam álló vízben, hiába vízállónak volt titulálva. Szerintem ezek után inkább egy Mini 2-re váltanék, mert az ugye töltős, és 2 év garancia is van rá, egyszóval kicsit jobban megéri, mint évenként kidobni a berozsdált Fofo-kat. Összességében nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.