Foreo

Ár:   29 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: babika26, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   29 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A LUNA fofo egy 2-in-1 bőrelemző és arctisztító eszköz speciális, 24 karátos arannyal bevont érzékelőkkel, ami a FOREO For You mobilalkalmazás segítségével készít hatékony elemzést arcbőrünk állapotáról, hidratáltsági szintjéről és bőrünk valódi életkoráról. A készülék személyre szabott tisztítási programokat kínál, megmutatva az egyes bőrtípusokhoz leginkább megfelelő kezelési módot.

A LUNA fofo vízálló, két cserélhető AAA elemmel működik, melyek akár 400 használatig is kitartanak.

ssyakaky

2019. március 12.

kb másfél hónapja használom esténként, nagyon szeretem. látható a változás, a bőröm puhább, jól tisztít stb stb...a gondjaim nem ezzel kapcsolatosak. az elemet rogton kicseréltem benne, több külföldi fórumon olvastam, hogy a saját márkás elem nagyon rossz minőségű, szivárog és belefolyik az elemtartó rekeszbe, és nem lehet ezért tovább használni a ketyerét. gondoltam ezt nem ártana megelőzni, és úgy sejtem sikerült (lekopogom). az applikáció használhatatlan, nem kapcsolódik a készülékemhez, le se tudom futtatni az elemzést. enélkül is lehet használni a fofot, de akkor ha ugy vesszük, akkor pont olyan, mintha az olcsóbb kategóriájú play plus-t hasznalnank. szóval nagyon remélem, hogy nemsokára kezdenek valamit az app-pal, mert ez igy nagyon bosszantó helyzet. szóval maga a szerkenytű szuper, csak a körülmények nem.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Nancsy

2019. január 22.

Életem egyik legjobb döntése volt.Nagyszerű benne hogy kicsi és ezért bárhol elfér.A sietős reggeleken a legjobb mivel 2perc se és az arcom tisztáb már nem is lehetne.

Nancsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

petra14

2019. január 20.

Karácsonyra kaptam, a nagy hype miatt kicsit félve közeledtem felé, de nagyon ki szerettem volna próbálni. Teljesen meg voltam elégedve vele, télen az arcom nem túl szép időket él, de nagyon szépen rendben tartotta, már amekkora részben ezért ő felel. DE egyszer csak nem kapcsolt be, beázott az egyébként vízállónak reklámozott gép, pedig nyilván nem áztattam se mosdókagylóban se kádban. A gyártótól azt a választ kaptam, hogy a garancia a Fofot nem érinti, ha szerencsém van, a dm-ben kicserélik. Utólag belegondolva, a Luna Mini 2 jobban megérte volna, az arcelemzés funkcióval nem megyek sokra, ha használhatatlanná válik három hét után.

petra14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

dzsungelszem

2019. január 11.

Már nagyon régóta nézegettem, de sokalltam az árát ezért nem vettem meg korábban. Viszont most úgy jöttek ki a dolgok, hogy meg tudtam venni és már használom is pár napja. Az alapötlet szerintem nagyon jó, akik pőrproblémákkal szenvednek azoknak felcsillan a szemük, hogy áh ez lesz az! Legalábbis én ezt éreztem. Kefés arctisztító készüléket használtam eddig, azzal tudom összehasonlítani. A meglátásaim: nincs hozzá részletesebb használati utasítás, így kicsit szenvedős az elején hogy akkor most mit hogy kell csinálni. Az alkalmazással csak kb. 10 perc után sikerült összekapcsonli, addig vibrált össze vissza. Én megszoktam hogy kb. 5percig sikálom a fejem, mire tisztának érzem, ezért ez a 50 mp. nagyon rövidnek tűnt. Azt gondoltam nah most jól kidobtam a semmire 30.000 ftot.. De most pár nap elteltével azt tudom mondani, hogy tényleg használ és nem tudom hogy csinálja de szebb a bőröm tőle, olyan szép selyemfénye van. Kíváncsi vagyok hosszú távon mik lesznek az eredmények.. 4 csillagot adok egyenlőre az ára miatt és mert még nem győzött meg teljesen.

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

treszter

2018. december 5.

A LUNA fofonak habár még mindig kicsit borsosabb az ára, úgy gondolom, amennyit sminkre tudunk költeni, egy eszközbe is érdemes, hiszen ugyanúgy mint egy sminkecsetet, jó esetben ezeket sem kell cserélni, addig amíg el nem veszítjük költözéskor :) A cserélhető elem szuper, a kis mérete miatt bárhova elkísérhet és tényleg sokkal alaposabb a tisztítás, mintha csak kézzel próbálkoznék - a nejlon sörtéktől pedig egy kicsit mindig is kirázott a hideg. A bőröm meg olyan puha használat után!

treszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

lilmiii

2018. november 30.

Hat nekem hatalmas csalodas - de csak is azert mert hibas a foreom. netes utana nezeskor ra is jottem, kulfoldi forumokon tobben is duhongtek emiatt. Korulbelul 5 alkalommal hasznalhattam, es azota nem kapcsol be. Az elemcseret nem probaltam, de elnezest minden oldal attol hangos, hogy 400 alkalomra eleg ami legalabb 1 evet jelent. Akkor megis miert kellene 2 napi hasznalat utan azonnal elemet cserelnem? 30 ezer ft utan ez szamomra igen csak vicces. Raadasul a telefonommal osszekapcsolando arcelemzest meg megcsinalja de az utani jovo rezgos arctisztio programot mar nem kezdi el. Nyomhatom a gombot hosszu ideig, nyomhatom rovid ideig SEMMI. Szoval most aztan nagyon boldog vagyok. Kivancsi lennek, hogy a 2000 db blogger akik most az egekbe marasztaljak tapasztaltak e ilyet, mert a kulfoldi forumokon bizony sokan haborognak mar....

lilmiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Nessy

2018. november 19.

Régóta szemezgettem a Foreo termékeivel, de a Fofo cuki szemeinek már nem tudtam ellenállni.
Maga a kefe tényleg zseniális, a bőröm puhább, tisztább, a pórusam kisebbek és még a mimikai ráncaim is kevésbé feltűnőek. Mindössze napi két perc, de látványos a javulás.
A bőrelemzés könnyen megy, de lenne még mit fejleszteni rajta, kicsit csalódást okoz, hogy ha kétszer egymás után elemzem a bőröm, akkor teljesen más eredmény is születhet.

A kefe tényleg szuper és amiben a bőrelemzéssel többet nyújt az az, hogy szépen végigvezet az arc területein, a területek között van egy másodperc szünet.
5 pont a kefének, 2-3 a bőrelemzésnek.

Update: sajnos még a kétszer egy perc használatot is sokszor kihagyom, így felkerült eladásra.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

5 pont a kefének, 2-3 a bőrelemzésnek.