Foreo

Ár:   29 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: babika26, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   29 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A LUNA fofo egy 2-in-1 bőrelemző és arctisztító eszköz speciális, 24 karátos arannyal bevont érzékelőkkel, ami a FOREO For You mobilalkalmazás segítségével készít hatékony elemzést arcbőrünk állapotáról, hidratáltsági szintjéről és bőrünk valódi életkoráról. A készülék személyre szabott tisztítási programokat kínál, megmutatva az egyes bőrtípusokhoz leginkább megfelelő kezelési módot.

A LUNA fofo vízálló, két cserélhető AAA elemmel működik, melyek akár 400 használatig is kitartanak.

lushaholic

2020. június 1.

Nos, én már 2018 vége óta folyamatos, mindennapos használat után szeretnék véleményt alkotni. Nekem elég patanásos volt a bőröm, köszönve a genetikámnak és a cukorfüggőségemnek, mióta a készüléket használom (persze egészségesebb útra is tértem) olyan gyönyörűen tiszta a bőröm, egyenletesebb lett a bőrfelszínem, persze sajnos a pattanások utáni hegekkel még le kell számolnom. Az applikációért úgy érzem, teljesen felesleges +15 ezret kiadni, mert szerintem nem ad egy hiteles feedback-et, hogy pontosan hány évvel idősebb a bőröd, abból kiszámolva, hogy napi hány poharat iszol, hány éves vagy, aztán odaérinted a kis fém szemeit a kütyünek. A vibrációval tényleg spa hangulatú minden arctisztítás, ha már nélküle csinálom, eskü nem érzem teljesnek a rutinom. :) Viszont, ami tényleg negatívum, és sokan írták más blogokon is, hogy nem 100% waterproof.. Annyira nem, hogy nekem a gyári elemek 1,5 év (!!) után merültek le, gondoltam, persze kicserélem, de konkrétan szanaszét ette belül a rozsda a készüléket, a gyári (elég gagyi minőségű) elem kifolyt, és az új elem cseréjével használhatatlan lett: ha rácsavaroztam a fedőt, állandóan ment, és nem állt le, hacsak újra ki nem csavaroztam. Szóval így egy kis keserű érzést hagy a Fofo maga után, pedig tényleg nagyon szerettem, és sosem hagytam álló vízben, hiába vízállónak volt titulálva. Szerintem ezek után inkább egy Mini 2-re váltanék, mert az ugye töltős, és 2 év garancia is van rá, egyszóval kicsit jobban megéri, mint évenként kidobni a berozsdált Fofo-kat. Összességében nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

mlnda

2020. március 22.

Kb. egy eve vettem meg es hasznalom, az elso honapokban nagyon nagy valtozast vettem eszre. Tisztabb lett a borom, kevesebb pattanasom volt es simabb is lett a borom. Nem tudom ez realis-e, de ugy vettem eszre, hogy a porusaim merete is kisebb lett. Aztan nehany honap elteltevel mintha minden visszaalt volna a regi kerekvagasba, visszatertek a pattanasok.
Most azt tudom mondani, hogy csodakat nem muvel, de erctisztitonak jo. Az Avene Cleanance tisztito geljevel hasznalom.
Napi egyszer hasznalom, estenkent. Elemet meg nem kellett csereljek benne.
Az applikacioja viszont egy borzalom, semmire se jo. Az elso vizsgalata osszejott, de szerintem az is inkabb a beirt infokra alapoz, nem a szemecskek "vizsgalatara". Aztan azota se akar mukodni az app.
A gond csak az, hogy ezert a funkcioert adtunk ki nem keves plusz penzt. Igy le kell, hogy vonjak legalabb 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Napi egyszer hasznalom, estenkent. Elemet meg nem kellett csereljek benne.

BlackRosey

2019. november 13.

Kb 5 hónapja vásároltam, igaz azóta szép pattanás mentes az arcbőröm érzem a hiányát ha esetleg ki marad a használata, de az App hozzá borzalmas és az app miatt 15 ezerrel drágább mint a sima verziója... ja és amióta meg van 3x cseréltem benne elemet pedig elvileg egy évet kéne bírnia plusz csavarhúzót szerezni hozza se volt könnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

andrea7575

2019. szeptember 20.

Nálam bevált, viszem magammal mindenhová, jógára, nyaralásra. Reggelente a csapnál, esténként a zuhany alatt szoktam használni, nekem így a legkényelmesebb. A készülékhez járó gél helyett egy gyógyszertári lemosót használok. Nekem ez a kombó nagyon bejött, egész nap szép egyenletes a bőröm. És a szem masszírozó gépüket is használom, hasonlóan eredményes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

norinaanna93

2019. szeptember 20.

1 hónappal ezelőtt vásároltam, mert a nagy nyári melegben brutál nagy kelések voltak az arcomon. Voltam bőrgyógyásznál, azt állapította meg, hogy akném van, beutalt vérvételre, de természetesen egy fényévet kell várnom mire ebből eredmény is lesz, így nem bírtam tovább várni, már az utcára sem volt kedvem kimenni ilyen arcbőrrel, úgyhogy adtam egy esélyt a Foreo készüléknek. Hihetelen változás állt be kb. 1 hét után, nem akartam hinni a szememnek, étkezésen, krémeken semmit sem változtattam, így biztos vagyok benne, hogy a Foreo nagy szerepet játszott a dologban, nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Jucus88

2019. augusztus 27.

Ha lehetne adni mínusz 5 csillagot akkor adnék. Joy napokon vettem a DM-ben, kb tudtam használni 1 hónapig aztán kuka.
Elemet cseréltem, nem segített. Aztán visszavittem a DM-be és visszaadták az árát.
Bár kár volt megvenni anélkül, hogy utána olvastam volna.
Ahogy olvasom jó pár ember így járt, hogy pár használat után kuka volt.
Sajnálom, de így már nem merem megvenni még akciósan sem a Luna Mini 2-őt, hátha egy akkumulátoros jobb választás lenne.....de hát már mindegy. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Bár kár volt megvenni anélkül, hogy utána olvastam volna.
Ahogy olvasom jó pár ember így járt, hogy pár használat után kuka volt.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 25.

2018 decembere óta használom a fofomat. Eleinte napi kétszer is használtam, de mostanság csoda ha mindennap használom. Nem azt mondom, hogy baj van a készülékkel, sőt. De nem egy nagy csoda. Viszont néha-néha megnyugtató érzés a bőrömnek. Annyi változást azért fel tudok mutatni, hogy a bőröm megnyugszik és alább hagy a kipirosodás. Megérte szerintem, de egy dolgot UTÁLOK ebben az pedig az applikációja. Na azért az appért nem érte meg különösebben, de a mozdulatok, amiket megmutatott azok hatásosak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

BDominika25

2019. június 10.

Fél éve használom a Fofomat, ezalatt az idő alatt nagy változást nem tapasztaltam (bár ebben lehet, hogy az is közrejátszik, hogy a korom miatt még változó a bőröm a zsíros-pattánásos és a száraz- hámló között)
Ennek ellenére napi 2x szoktam használni habzó arclemosóval ami után persze hidratálok.
Lenyűgözve nem vagyok viszont ha nem használom érzem a hiányát. Tisztábbnak érzem utána a bőröm.
Viszont mégis tudom ajánlani mert ezzel rosszat senki nem tesz a bőrének tehát érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

messzirolszep

2019. május 24.

Szkeptikus voltam ezzel a kütyüvel kapcsolatban, főleg a nagy hype miatt, amit a blogger - vlogger lányoknak köszönhetett. Másfél hónapja úgy döntöttem, hogy a hatalmas hype ellenére adok neki egy esélyt. Őszintén mondhatom hogy nem bántam meg, az alkalmazás tökéletesn működik a telefonomon, a bőröm azóta pihepuha és sehol egy pattanás. Nem gondoltam volna hogy az első pár nap után szemmel látható lesz a változás, de mégis! Az első egy - másfél hétben napi 2x használtam, azután már csak napi (leginkább este) egyszer, most kétnaponta használom és a bőröm tényleg tökéletes lett tőle! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ment az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Reka45

Korcsoport: < 18
2019. március 25.

Lassan egy hónapja használom a készülékkel nagyon megvagyok elégedve de az alkalmazás nem az igazi csak akkor ír ki más eredményt ha rögtön használat után nézem egyébként a szokásos 50/100 +2 év alacsony hidratáltság, viszont az eredmények ellenére érezem a változást sokkal puhább, feltöltődött, reggel nem úgy kelek fel hogy kenyeret lehetne kenni az arcomról olyan zsíros és kevesebb pattanással találkozok mióta használom.
Az alkalmazás ellenére szerintem ér 5csillagot mert az eredmény magáért beszél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 25.

Az alkalmazás ellenére szerintem ér 5csillagot mert az eredmény magáért beszél