Foreo

Ár:   29 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: babika26, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   29 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A LUNA fofo egy 2-in-1 bőrelemző és arctisztító eszköz speciális, 24 karátos arannyal bevont érzékelőkkel, ami a FOREO For You mobilalkalmazás segítségével készít hatékony elemzést arcbőrünk állapotáról, hidratáltsági szintjéről és bőrünk valódi életkoráról. A készülék személyre szabott tisztítási programokat kínál, megmutatva az egyes bőrtípusokhoz leginkább megfelelő kezelési módot.

A LUNA fofo vízálló, két cserélhető AAA elemmel működik, melyek akár 400 használatig is kitartanak.

szviki960127

2021. március 17.

Nekem teljesen bevált, Folyton vásárolgattam a lemosókat és bőrradírokat ,mivel eléggé hámlik és száraz a bőröm ,de mióta használom rendesen le tudom mosni a sminkem este,ami azért elég szükséges ,de ezelőtt órákat töltöttem a fürdőben,mire tényleg minden smink maradvány lejött a bőrömről. És nagyon puha az arcbőröm is . Odafigyelem hogy az aljára ,ahol az elemek vannak ne nagyon érje víz ,nehogy meghibásodjon ,de nekem teljesen egyértelműen jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

TurosRepa

2021. február 5.

Ha valaki azon gondolkozik, hogy megvegye ezt a terméket, AZ NE TEGYE! DM-ben vásároltam a terméket karácsonyra a barátnőmnek, de 5-10 alkalom után megadta magát, majd elemcsere után sem kapcsolt be a termék. Holnap visszaviszem a DM-be az 1 év jótállás miatt, remélem vissza adják az árát. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

Faustine

2020. december 11.

Az alkalmazás és a bőranalizálás nem tűnik túl hitelesnek vagy megbízhatónak, de nem is ezért vettem a terméket. Naponta kétszer használom, nagyon könnyű használni és egyszerű tisztán tartani. Nem gondolom egy csoda terméknek, abszolút lehet nélküle élni, de nekem mindenképp pozitív élményt nyújt. Ennek a típusnak annyi az előnye a többivel szemben, hogy egyrészt kisebb, így szerintem jobban kézbe illik, másrészt elemmel működik, így nem kell rendszeresen töltögetni, elvileg kb. 1 év alatt merül le (nekem még nincs meg ennyi ideje).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

csnoemi93

2020. október 31.

Engem sajnos nem varázsolt el, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A bőranalizációs funkciója vicc kategória.
Glamour napokon vettem meg, talán 20% kedvezmény volt rá, de rá fél évre meg is váltam tőle, a kihasználatlanság miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

pipacs17

2020. július 30.

túlzás nélkül az egyetlen kis eszköz, ami mindig rendben tartja a bőrömet! előtte egy Luna Play Plus-t használtam, leginkább az ára miatt, bevallom, én is sajnáltam ennyi pénzt egy "darab szilikonra". viszont tudtam, hogy abban nem lehet elemet cserélni, és nem is tölthető, bár rengeteg (tényleg!) ideig tudtam használni, amikor lemerült, akkor egy új után kellett néznem, és a Fofo-ra esett a választásom. a bőrelemző részét fél év alatt 2x használtam, másodjára csak azért, hogy állítsak az erősségén. szerintem nem túl hasznos funkció. viszont a tisztító része... na az minden pénzt megér számomra! reggel és este használom, kb. 30 másodpercet vesz igénybe lemosással együtt, ez szerintem mindenki rutinjába bele kell hogy férjen, hosszútávon meghálálja a bőr! tökéletesen tisztán tartja, felfrissíti a bőrt, javítja a textúráját és a pattanásokkal is gyorsabban elbánik. én jelenleg egy HelloBody -eredetileg krémes textúrájú maszkkal- termékkel használom, de csak mert nem akartam kidobni, és ezzel is tökéletesen működik (persze úgy, hogy olajos micellás víz-arctisztító hab-foreo-sima micellás víz). aki megengedheti magának, nagyon ajánlom, hogy próbálja ki, főleg problémásabb bőrre! nem biztos, hogy 1 használat után, de csodát fog tenni a bőrrel, és hosszabb távon csak azt fogod észrevenni, hogy amikor elfelejted, vagy nincs kedved használni, nagyon megváltozik a bőröd, rossz irányba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

pinksunset

2020. június 29.

Tavaly karácsonyra vettem, azóta mindennap használom, szeretem, jól tisztít, reggel-este használom és eddig csak egyszer kellett benne elemet cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

lushaholic

2020. június 1.

Nos, én már 2018 vége óta folyamatos, mindennapos használat után szeretnék véleményt alkotni. Nekem elég patanásos volt a bőröm, köszönve a genetikámnak és a cukorfüggőségemnek, mióta a készüléket használom (persze egészségesebb útra is tértem) olyan gyönyörűen tiszta a bőröm, egyenletesebb lett a bőrfelszínem, persze sajnos a pattanások utáni hegekkel még le kell számolnom. Az applikációért úgy érzem, teljesen felesleges +15 ezret kiadni, mert szerintem nem ad egy hiteles feedback-et, hogy pontosan hány évvel idősebb a bőröd, abból kiszámolva, hogy napi hány poharat iszol, hány éves vagy, aztán odaérinted a kis fém szemeit a kütyünek. A vibrációval tényleg spa hangulatú minden arctisztítás, ha már nélküle csinálom, eskü nem érzem teljesnek a rutinom. :) Viszont, ami tényleg negatívum, és sokan írták más blogokon is, hogy nem 100% waterproof.. Annyira nem, hogy nekem a gyári elemek 1,5 év (!!) után merültek le, gondoltam, persze kicserélem, de konkrétan szanaszét ette belül a rozsda a készüléket, a gyári (elég gagyi minőségű) elem kifolyt, és az új elem cseréjével használhatatlan lett: ha rácsavaroztam a fedőt, állandóan ment, és nem állt le, hacsak újra ki nem csavaroztam. Szóval így egy kis keserű érzést hagy a Fofo maga után, pedig tényleg nagyon szerettem, és sosem hagytam álló vízben, hiába vízállónak volt titulálva. Szerintem ezek után inkább egy Mini 2-re váltanék, mert az ugye töltős, és 2 év garancia is van rá, egyszóval kicsit jobban megéri, mint évenként kidobni a berozsdált Fofo-kat. Összességében nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

mlnda

2020. március 22.

Kb. egy eve vettem meg es hasznalom, az elso honapokban nagyon nagy valtozast vettem eszre. Tisztabb lett a borom, kevesebb pattanasom volt es simabb is lett a borom. Nem tudom ez realis-e, de ugy vettem eszre, hogy a porusaim merete is kisebb lett. Aztan nehany honap elteltevel mintha minden visszaalt volna a regi kerekvagasba, visszatertek a pattanasok.
Most azt tudom mondani, hogy csodakat nem muvel, de erctisztitonak jo. Az Avene Cleanance tisztito geljevel hasznalom.
Napi egyszer hasznalom, estenkent. Elemet meg nem kellett csereljek benne.
Az applikacioja viszont egy borzalom, semmire se jo. Az elso vizsgalata osszejott, de szerintem az is inkabb a beirt infokra alapoz, nem a szemecskek "vizsgalatara". Aztan azota se akar mukodni az app.
A gond csak az, hogy ezert a funkcioert adtunk ki nem keves plusz penzt. Igy le kell, hogy vonjak legalabb 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Napi egyszer hasznalom, estenkent. Elemet meg nem kellett csereljek benne.

BlackRosey

2019. november 13.

Kb 5 hónapja vásároltam, igaz azóta szép pattanás mentes az arcbőröm érzem a hiányát ha esetleg ki marad a használata, de az App hozzá borzalmas és az app miatt 15 ezerrel drágább mint a sima verziója... ja és amióta meg van 3x cseréltem benne elemet pedig elvileg egy évet kéne bírnia plusz csavarhúzót szerezni hozza se volt könnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

andrea7575

2019. szeptember 20.

Nálam bevált, viszem magammal mindenhová, jógára, nyaralásra. Reggelente a csapnál, esténként a zuhany alatt szoktam használni, nekem így a legkényelmesebb. A készülékhez járó gél helyett egy gyógyszertári lemosót használok. Nekem ez a kombó nagyon bejött, egész nap szép egyenletes a bőröm. És a szem masszírozó gépüket is használom, hasonlóan eredményes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.