Foreo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2019. január 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyengéd, vibráló arctisztító T-sonic technológiával.Nagyon puha,3 különböző szilikonos sörtével és két erősségű rezgéssel.

Tölthető akkumulátorral és beépített időzítővel.

vajvajszabo

2019. november 4.

Imádom termék. Belemaszírozza a pakolásokat és arcradírral használva nagyon hatékony. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

laracroft

2019. szeptember 13.

Az én arcbőröm gyakran igényli a radírozást. Az átlagnál gyakrabban (minden este) és erősebben (dörzsikesztyű). Csak hát a kesztyű ugyebár olyannyira durva anyagú, hogy féltem, olyan apró sérüléseknek teszem ki a bőröm általa, ami hosszú távon nem tesz jót. Pedig a bőröm imádta (és imádja a mai napig).
Emiatt, és a sok jó vélemény miatt végül beruháztam a kis kütyüre.
Hát...majdnem olyan jó, mint a kesztyű, de csak majdnem. Több, mint egy hónapja használom, de nem látok semmiféle változást. Nekem nem elég erős a tisztító hatása, nem érzem teljesen tisztának az arcom tőle, van, hogy utána még az öblítésnél érzem, itt-ott nem "csiszolt" le eléggé...
Persze akinek nem ilyen speciális igényű a bőre, mint az enyém, annak tökéletes lehet, de nekem egyszerűen gyenge, nem elég. Ha már megvettem, elszórakozom vele, de számomra nem csodaszer, arcápoló kütyünek pedig drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Emiatt, és a sok jó vélemény miatt végül beruháztam a kis kütyüre.

karmalany

2019. szeptember 13.

Mar 4 eve minden reggel es este hasznalom - csak jot tudok irni rola. Tolteni kb 3-4 havonta kell csak, mikozben napi 4x hasznalom: reggel & este tisztitas + krem/szerum bemaszirozas.

vitezjulia

2018. december 18.

A bőrápolási rutinom legjobb döntése volt, hogy megvásároltam ezt a készüléket. Nagyon kellemes és szép állapotú a bőröm, amióta használom, teljesen megváltozott a rutinom, gyorsabb és hatékonyabb a tisztítás. Emellett pedig egész jó érzés maga a használata is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

ami2015

2018. január 21.

Karácsonyra leptem meg magam vele, a foreo saját oldaláról rendeltem nagy, karácsonyi akció keretein belül jó áron, ez vett rá az elhatározásra. Előtte számos videót, véleményt, leírást megnéztem, elolvastam róla, úgyhogy elég nagy elvárásokkal vettem meg. Lassan 1 hónapja használom és nem adnám semmiért se: :) Semmilyen bőrradírtól, hámlasztótól nem volt még ilyen sima, puha az arcom, mint ettől már a 2. napon. Emellett nagyon tetszik az egyszerűsége, nincs kefe, amit cserélgetni kellene, sokkal higiénikusabb, egyszerű a tisztítása, jó megfogni arctisztítás közben. Több videóban hasonlítják a hasonló, szilikonos kézi arctisztító keféhez, nos semmi köze hozzá szerintem, volt olyanom is, semmit nem ért ehhez képest.
Nagyon ajánlom! Aki gondolkodik rajta, ne várjon és próbálja ki, mert nem fogja megbánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

Ritocska4real

2018. január 9.

Karácsony óta használom, de 16 nap alatt teljesen levett a lábamról. Mivel nagy szkeptikus vagyok, ez nálam több mint teljesítmény. Még krémek és extra lemosó folyadékok nélkül is olyat tesz a bőrrel, hogy hű. Imádom, enyém, nem adom senkinek, a promóért pedig nem vettem fel pénzt, de szívesen tesztelek minden más Foreót is ezek után. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

domnora

2018. január 1.

Kb egy hónapja használom és hihetetlen, tényleg HIHETELEN. Eddig mindig nyűg volt az arcmosás, de ezzel a kis csoda készülékkel nagyon jó. Meg kell tanulni használni, nekem kb egy hét volt mire rájöttem melyik funkció tökéletes az arcomnak. Nagyon jó benne az is, hogy mindnet leszed, az egészem makacs sminket is tökéletesen :) és utána a krémnél is az az érzésem van, hogy jobban beszívódik. Nagyon jó termék, ajánlom 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

fairynorah

2017. december 6.

Ugyanazon a véleményen vagyok, mint Rka. Én is használom egy rövid ideje, és roppant mód meg vagyok vele elégedve, nem emlékszem mikor volt ennyire pihepuha az arcom :) alapból problémamentes bőröm van, évente 2 pattanás ha előkerül, egyedül az orrom környéke miteszeres egy kicsit, emiatt vettem, hátha segít rajta... Eddig ezen nem javított sokat, nem nagyon látok különbséget, de bizakodom :) Mindenesetre a puhaság és,hogy tonikozáskor teljesen tiszta marad a vatta (= tiszta bőr?) jó érzéssel tölt el. Én sem gondolom, hogy napi 2x érdemes használni normál-érzékeny bőrön, az én normál bőrömnek az első hétben még a mindennapos használat is kicsit érzékennyé tette a bőröm, de egy 1 napos pihenővel megoldottam a problémát.
Sokat gondolkoztam a típusokon, hogy melyik legyen, és nem bántam meg, hogy ez lett végül, nem hiszem, hogy gyakorlatilag ugyanez a készülék más rezgés erősségel-formával megérné azt a plusz 20-40 ezres különbséget...Mondom úgy, hogy én Black Friday-en vettem 25%-kal olcsóbban, és mikor megjött, az első gondolatom az volt, hogy ez biza nem ér ennyit, ez egy kis műanyagdarab, akárhogy is nézzük. Nem bántam meg, de valószínűnek tartom,hogy a Play Plus is hozza ugyanzet a szintet feleennyiért (Romániában a DM-ben már lehet kapni elvileg, hátha hozzánk is eljut így). Azért 5 * :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Rka

2017. december 3.

Kb. 5 napja vagyok tulajdonosa a kis csoda terméknek, és (eddig) NAGYON bevált. Őszintén szólva nagyon vaciláltam a megvételét illetően, mert nyilván borzasztóan drágállottam, viszont egy jó ideje oda-vissza vagyok a bőrápolásért és a hype végül meggyőzött. :D
Amitől személy szerint leginkább tartottam, hogy csak az átlag kefés arctisztító készülékektől eltérő formatervezés miatt ilyen népszerű és hogy majd nem érek el nagyságrendi változást a sima kézi arc tisztításttól. A helyzet viszont az, hogy ennyire puhának és tisztának még sosem éreztem a bőröm tinédzser korom óta , mint használata után (talán csak retinolos szérummal tudtam ugyanezt a hatást elérni). Egyébként alapvetően az eltömődött pórusok kiküszöbölésére vettem, de ami igazán meglepett az az, amit a teljesen probléma mentes területeken okozott, sokkal simább és egységesebbé lett a bőröm..
Ami pedig a negatív kritikákat illeti, szerintem sokan ott szúrják el, hogy konkrétan smink lemosásához használják, pedig nem arra való. Valószínűnek tartom azt is, hogy az érzékenyebb bőrűeknek(mint nekem is) sok a napi kétszeri használat, még úgy is, hogy csak az ajánlott 1 percig használják.
Csak azt remélem hogy nem lesz semmi baja, mert az ügyfélszolgáltot sokan szidják, egyébként kiváló kis készülék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.