Foreo

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. október 28.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, de erős szónikus arctisztító készülék a Luna Play minden előnyével, plusz nagyobb fejjel, puhább sörtékkel és cserélhető elemmel.

Ár: 13500 , Eladó: NikolettNIKI
Állapot: kétszer próbált, személy szerint nem tetszett a termék, Helyszín: Keszthely, fizetés: Fizetés banki utalással, a termék postával küldendő, vagy személyes átvétel
Bilu

2019. május 19.

Hónapokig nézegettem és a túltolt reklámozás miatt nagyon szkeptikus voltam. Nem kellett volna. Az első használat óta szerelem, a bőröm finom puha, nagyon szeretem! Szinte várom, mikor használhatom. Egyetlen kritika, nekem simán lehetne erősebb is. Szeretem, és lehet idővel veszek majd egy nagyobbat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Viola23

2019. május 15.

Szerintem egy szuper kis kütyü. :) Úgy érzem, hogy sokkal jobban le tudom tisztítani vele a bőröm, mintha csak a kezemmel tenném. Reggel és este is habzó arctisztítóval használom. Jót tesz a lelkemnek egy kis plusz odafigyelés. :) Mintha kevesebb pattanás jött volna elő amióta használom. A drágább társait nem venném meg, szerintem ő is tök jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

kremezs

2019. április 22.

Pár hónapja szereztem be, elcsábultam :). Szerintem csodát nem tesz, de tény, hogy a használata után nagyon tiszta és puha az arcom, illetve maga a használat nagyon jó érzés, mint egy masszázs. Talán nem használom eleget, én nem látom, hogy annyira jelentősen kevesebb mitesszerem lenne, viszont enélkül kb. soha nem tudtam rávenni magam, hogy rendes arcmosást csináljak (habzó lemosóval), a Foreoval pedig kifejezetten várom, ami nem hátrány, hiszen erre is szüksége van a bőrnek néha. Bioré aktív szenes arcmosóval használom, jól működnek együtt. Mint már sokan elmondták, ha valaki egy kis pluszt szeretne vinni az arcápolási rutinjába, nem fogja megbánni, de ha ettől vár jelentős változást, akkor csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Snowflake96

2019. április 21.

Megvétel előtt több, mint egy hetet gondolkodtam, hogy kell-e ez nekem, több videót is megnéztem (direkt nem a szponzoráltakat, hogy ne befolyásoljon), végül úgy voltam vele, hogy ha csodát nem is tesz, arctisztításra biztos nem rossz, kipróbálom. Ez kb másfél hónapja volt, azóta rendszeresen használom. Azt kell hogy mondjam, arctisztításra tökéletes, sokkal jobb, mint a kefés fajták. Nagyon jól tisztít, de gyengéd, az arcom se vörös tőle (pedig kisebb dörzsöléstől is pirosodik rögtön). Én csak esténként használom, érzékeny bőrre a napi 2-t soknak érzem, de így pont jó.
Hormonális pattanásaim szoktak lenni, azon semmit nem segített és a miteszereknél sincs olyan látványos változás, amit egyértelműen ennek a készüléknek tulajdonítanék. Kicsit reménykedtem, hogy ebben is segít, de igazából nem ez volt a fő elvárás.
De nem bántam meg egyáltalán a megvételt, jó használni, szuper ez a szilikonos megoldás és az arctisztítás terén mindent teljesít, amit elvártam tőle. A drágább verzióba ezek után se fektetnék be, szerintem ez jobban megéri. Nem létszükséglet és kicsit drága is, de aki szeretne egy kis pluszt az arcápolási rutinjába, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

KovacsViktoria

2019. április 16.

Kb egy hónapja használom, mixa habzó arctisztítóval. A várandósság miatti hormonváltozások nagyon megviselték a bőrömet, mint egy tini elkezdtem kippattogni. Amióta esténként a foreot használom sokkal szebb a bőröm, nem bántam meg nagyon szeretem, és a célnak tökéletesen megfelel ez a verzió!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

DoraDe

2019. április 12.

Kb 2 hónapja használom, Bioderma Sébium habzó géllel, és látványosan tisztábbak lettek a pórusaim. (Mellette hámlasztok is, úgyhogy valamennyi szerepe annak is van) Reggelenként szoktam használni, és nagyon szépen eltávolít minden elhalt hámsejtet. Így egy szép, egyenletes, tiszta alapot kapok a sminkeléshez. Ez a verzió szerintem árban is elég jó, és teljesítményben is. Könnyű tisztítani, és használni, én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

tjudit96

2019. április 12.

Szerintem most úgy fog ez hangzani, mint egy fizetett reklám, de komolyan ezt gondolom. Nagyon elvette a kedvemet ettől a gépezettől a túltolt influencer reklám, amivel szerintem sokakban pont a kívánt eredmény ellenkezőjét váltották ki. De amikor végre túltettem magam ezen, és hallottam 1-2 hozzám közeli ismerős véleményét is, akkor döntöttem el, hogy na jó, nem annyira olcsó, de ha ennyire jó, akkor befektetem a pénzem. Egyelőre még nem használom olyan régóta, és nekem leginkább hormonális eredetűek most a pattanásaim, de ettől függetlenül is láthatóan segít az arcomon. Használat után érzem, hogy borzasztó tiszta lett a bőröm, mégsincs az a húzódó érzés, ami pl. a kefés arctisztítóm után. Engem mostanában borzasztóan zavart, hogy úgy éreztem, a kezemmel nem tudom megfelelően megtisztítani a bőrömet, és valami több kell rá. Hát ez lett az a több, remélem, hogy néhány hónap használat után még jobb eredményeket fog produkálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

mildiko87

2019. április 8.

Lassan 3 hónapja kezdtem el használni, és a mindennapjaim részévé vált. A nagy hype körülötte nekem fordítva csapódott le, abszolút nem gondoltam csodaszernek, és abszolút nem akartam kipróbálni. Majd telt az idő, és egyre több véleményt olvasva róla elcsábultam. És milyen jól tettem, hogy elcsábultam, mert az esti rutinom kihagyhatatlan részévé vált. Ennyi idő után, úgy érzem, hogy sokkal tisztábbnak és puhábbnak érzem a bőröm, mint a Foreo használata előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

postareb

2019. április 4.

Számomra abszolút megérte megvásárolni ezt a kis kütyüt. Kb. 2 hónapja vásároltam, eleinte napi 2x, jelenleg napi 1x este alkalmazom. Micellásvízes arclemosás után, habzó géllel használom. Szerintem van különbség a kézi és a foreo készülékes lemosás között. Sokkal frissebbnek, tisztábbnak és puhábbnak érzem utána a bőrömet. Nagyon könnyű tisztán tartani és kíméletes a bőrhöz. Drágább testvéreit már nem venném meg, úgy gondolom, hogy ez a készülék bőven elég és nem hiszem, hogy a "tovább fejlesztett" változatai többet nyújtanának. Viszont kizárólag azoknak ajánlom, akik tényleg szívesen rászánják mindennap azt az 1-2 percet, hogy bekapcsolják és megtisztítsák az arcukat vele, porfogónak drága. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

rayeri

2019. március 30.

Amikor először jött velem szembe (a "visszafogott" kampánynak köszönhetően gyakorlatilag lépten-nyomon belebotlottam), arra gondoltam, öreg vagyok én már hogy ilyen hülyeségekkel meg lehessen fogni. Erre jött Évi a videójával és csak elültette a bogarat a fülembe. Addig-addig vacilláltam, amíg csak megvettem. És szemlesütve, enyhe arcpirral be kell vallanom, hogy imádom! Kb.2 hete használom minden este a Cerave arclemosójával. Másfél perc alatt szépen végigmasszírozgatom vele az arcom és számomra megdöbbentő a különbség, hogy mennyivel tisztább bőrt eredményez a kézzel történő tisztításhoz képest! Perszehogy 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.