Foreo

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. október 28.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, de erős szónikus arctisztító készülék a Luna Play minden előnyével, plusz nagyobb fejjel, puhább sörtékkel és cserélhető elemmel.

Ár: 13500 , Eladó: NikolettNIKI
Állapot: kétszer próbált, személy szerint nem tetszett a termék, Helyszín: Keszthely, fizetés: Fizetés banki utalással, a termék postával küldendő, vagy személyes átvétel
Ár: 10000 , Eladó: pBeata
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás
Bambusz92

2020. február 15.

Karácsonyra ezt kértem ajándékba mert saját magamnak az ára miatt nem vettem volna meg :D. Azt kell hogy mondjam nagyon jó. Minden este használom Garnier vagy Balea sensitive arctisztítóval és nagyon kis puha tiszta lesz az arcom utána. A mitesszerekkel az orromon nem tud mit kezdeni, de az államon jelentős a változás illetve egy kozmetikai nagykezelés után a használatával lassabban jönnek vissza a bőrhibák. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

matyasflora

2020. február 15.

Nem gondoltam volna,hogy már az első használat után bármiféle változást észre fogok venni,de szerencsére tévedtem.Észrevehetően puhább lett tőle az arcom és mintha a kis mitesszereimmel is kezdene valamit.Annyira nagy hype volt körülötte,hogy egyszerűen nem hittem el,hogy ez bármit is használna,de nagyon örülök,hogy a kíváncsiságom győzött és beruháztam egyre.Ugyanakkor szerintem a drágább társai sem tudnak sokkal többet meg szerintem nem is kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

ImreZsofia

2020. február 13.

Már az első használat után puhább lett az arcom tőle. 3-4 használat után pedig eltüntette a fekete mitesszereket az orromról és az államról, és mintha a pórusokat is összébb húzta volna az orcámon. Imádom :) Bárcsak előbb megvettem volna, de szkeptikus voltam és pénzkidobásnak gondoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

tara95

2020. február 4.

Annyira meggyőzött egy dupe, hogy beruháztam rá. Számomra kulcsfontosságú volt az orvosi szilikon. Egyébként puha, kellemes, érezhetően jobban tisztít mint csak kézzel. Pici és praktikus, könnyen szállítható. Reggel és este használom, egyáltalán nem okozott plusz gondot a hatóanyagokban bővelkedő rutinomban, sőt, a homlokomon lévő mitesszereket vagy eltüntette, vagy 90%ban alig láthatóak. Az arcom többi része szintén ugyanez, az orromat kivéve, de hát nem vártam tőle, hogy azzal is meg tud birkózni. All in all, jön a valentin nap, notinon akciós, maximálisan megdob még egy tudatos rutint is!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Mango88

2020. február 2.

Ket hete hasznalom, azota sokkal tisztabb a borom, orulok, hogy raszantam magam. Ha ki akarna jonni egy potty a fejemem, akkor masnapra elmulasztja (reggel-este hasznalom).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kecskesszuszu17

2020. január 29.

Amikor bejött a dm üzletekbe, úgy döntöttem erre hajlandó vagyok beruházni, és nagyon örülök neki, hogy megtettem, igazi befektetés volt. Egy éve használom, nekem semmi problémám nincs vele, még elemet sem cseréltem benne. Puhák a kis sörtéi, és nagyon szépen tisztít és puhítja a bőrömet. Imádom, hogy kompakt, kicsi, és ezért utazásra is magammal tudom vinni. Csak esténként használom, de így is látom a javulást a bőrképemen, és a mitesszerekből is sokkal kevesebb van, ami ennek a kis gépnek is köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

klilii

2020. január 26.

Az arcápolási rutinomnak egy pluszt adott,napi szinten használom esténként sokkal selymesebb érzetű tőle a bőröm. Aki nem sajnálja rá a pénzt annak ajánlom ezt a verziót :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Vicuska918

2020. január 21.

Egyetértek az előttem szólókkal. Nem csodaszer, mégis valami pluszt ad az arcápoláshoz. Használatával simább a bőröm arctisztítás után, mint amikor kézzel csinálom. Pattanások ellen nekem nem jött be. Nem lett tőle kevesebb, igaz több se. :)
Aki nem sajnálja rá a pénzt, az vegye meg, de enélkül is lehet élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Aki nem sajnálja rá a pénzt, az vegye meg, de enélkül is lehet élni.

lauran

2020. január 12.

Egy hónapja használom. Én is úgy voltam, hogy a hype miatt nem akartam megvenni, de aztán bedőltem mégis, és egylőre nagyon jó döntésnek minősült. Szinte minden este használtam az egy hónap alatt, és látványos lett a változás: ragyogóbb a bőröm, szebben mutat a smink, és az orromon lévő faggyút mintha valóban sikerült volna megmozgatnia, sokkal tisztábbnak mutatkozik a problémás terület. Persze a masszázs érzés is nagyon jóleső. Kíváncsi vagyok hosszabb távon megmarad-e ez az érzés.... Remélem, igen. Egyelőre 5*, annál is inkább, mert nem okozott negatív mellékhatást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Lilium

2020. január 4.

Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem. Nézegettem már egy ideje, aztán mindig elmaradt a megvásárlása. Nemrég azonban kaptam egy ajándékutalványt nagyobb összegben, amit többek között a DM-ben is be lehetett váltani. Azonnal eszembe jutott a termék, és már mentem is a Harminckettesek terére, mert ott mindig lehet kapni szinte az összes színben. Én nem vártam többet a terméktől, mint amit nyújt valójában. Kellemes, de alapos arctisztítást anélkül, hogy utána égne az arcbőröm. Amolyan kis plusz a rutinba. Erre meg maximálisan bevált, tényleg sokkal puhább és tisztább a bőröm, habár én eddig sem hanyagoltam el az arctisztítás témát. Bioderma Sensibio géllel jó barátok. Én nagyon óvatosan bánok vele, hiszen a csavarok és az elem viszont nem barátja a víznek, pont ezért ki van csukva, hogy zuhanyzás közben használjam. Meg hogy BÁRMIKOR egy csepp víz is érje az alját, hiszen így is növelem a kütyüm élettartamát. Amire még érdemes figyelni, hogy a dobozban jön vele egy cuki rózsaszín kis gumi, (én személy szerint erre állítom rá a pulton a Foreomat, mert az fix, hogy száraz) ami egy kaparós sorsjegyként működik, alatta van ugyanis a termék kódja, amit fel tudtok tölteni az alatta feltüntetett honlapon. Ez ad egy nagyobb kedvezményt (5700 Ft) ha rendelsz az oldalról. Magamnak biztosan nem vennék még egy ilyet, de a nővéremnek viszont lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.