Foreo

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. október 28.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, de erős szónikus arctisztító készülék a Luna Play minden előnyével, plusz nagyobb fejjel, puhább sörtékkel és cserélhető elemmel.

Vinterblot89

2019. március 23.

Az itteni vélemények után vettem meg. Összességében szépen tisztít, kezdetben 2 naponta használtam, de az soknak bizonyult. Bőr radír helyett szoktam használni, tényleg puhább tapintású a bőröm utána, de sajnos a kozmetikust nem váltja ki, így is kell járnom arc tisztításra, pattik és mitesszerek miatt. Nem vagyok elájulva tőle, de nem bántam meg, hogy megvettem. Általában fátyol maszk feltétele előtt szoktam bevetni, hogy jobban hasson az elhalt hámsejtek eltüntetése után a maszk, eddig nem volt gond vele, de a hűha érzés azért elmaradt.

Vinterblot89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

makosbejgli18

2019. március 20.

2 hónapja használom, januárban a krémmánia blogon jött ki egy hosszabb cikk, mely végleg elbillentett a “kell ez nekem?” bizonytalanságomból. Az arcbőröm azóta érezhetően és láthatóan tisztább - az orromon levő makacs miteszerekkel sajna ő se tud csodát tenni. A bőröm boldog tőle, én csak este használom, előtte miceilás vízzel letörlöm a smink nagyrészét. Egy jól habzó tisztító kell mellé. A masina tisztántartása egyszerű, én minden használat után egyszerű szappanhabbal dörzsölöm át. Aki kicsit problémásabb bőrrel küzd, annak csak ajánljanj tudom :)

makosbejgli18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

anneshirley

2019. március 14.

A hype ellenállhatatlan kíváncsiságot szült bennem (lemaradok valamiről?), és úgy éreztem, hogy ár-érték arányban ez az a Foreo kütyü, amit hajlandó vagyok bevállalni. Jelentem, nem maradtam volna le semmi különösről. Nem tudom, hogy azok, akiknek ez "eltünteti a mitesszereit" meg "finomítja a ráncait", miféle bőrrel rendelkeznek, de irigylem őket. Kétségtelenül sokkal jobban tisztít, mint amit a puszta kéz+bármilyen lemosó kombóval el lehet érni, és esténként sokszor jólesik egy kis arcmasszázs is, de nekem ez ennyi és nem több. Eleinte minden este elővettem, de így irritálta a bőrömet (pici pattanásokat okozott olyan helyeken, ahol egyébként nem szoktak lenni). Most ki vagyok békülve azzal a felállással, hogy heti 2-3x bevetem egy mélytisztításra az üde budapesti levegő hatására képződött szutyok ellen.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

mano

2019. március 14.

Wishes videójának hatására ruháztam be rá és nem bántam meg. Tényleg jobban tisztítja a bőrt, mint a sima kézi arclemosás, de én nem is elsősorban emiatt szeretem, hanem mert annyira jól esik ez a kis masszázs az arcomnak reggel és este, hogy ha másért nem, ezért megérte. Szuper könnyen lehet tisztítani, aprócska (nekem a nagyobb verzió nem is tetszik, az az én arcomhoz már túl nagy lenne), pihe-puhák a sörték, kellemes használni. Lehet élni nélküle persze, nekem is csak az extra kényeztetés miatt tetszik.

mano

bogarka

2019. március 8.

Bő másfél hónapja használom, legalább napi egyszer. Nagyon jó kis cucc, de nem teljesen csodaszer. Nagyon alaposan megtisztítja a bőrt, sokkal jobban mint a sima kézi arcmosás. Rugalmasak a sörték, de kellően puhák. Ötletes kis masina, szuper hogy vízálló is.

Viszont! Gyulladt, sebes, aknés bőrre én nem ajánlom, mert csak rontja, triggereli a gyulladást.-bár önmagában kíméletes, nem dözsölö cucc, de sajnos az igazi, klasszikus, mély gyulladt aknénak szerintem nem tesz jót. Így én sem mindig használtam, olyankor kellemetlen volt, fájt a használat, amikor épp rosszabb a bőröm. Szóval önmagában nem csodaszer, de egy jó kis artisztító, könnyű elvinni bárhová, kompakt, szuper a mérete, kialakítása.

Szerintem ez az a lélektani határ árban, amit még megér, és sima dm-ban is elérhető. Alapvetően ajálnlom, nem csak a hype miatt, bár kétségtelen, hogy bemne van.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

pont

2019. február 26.

ha ingyen kaptam volna influencerként/bloggerként stb, biztos én is odáig lennék érte, mert nem rossz, de ennyit messze nem ér szerintem (dehát győzött a kíváncsiság, szülinapi ajádnék volt magamtól magamnak haha). praktikus, cuki, minőségi a kivitelezés és jó kis kiegészítő az arctisztításhoz, de ennyi. csodát nem tesz, a bőröm nem lett tőle szebb (nem is vártam, nyilván), az meg vicc, hogy a 'pórusokat is kitsztítja', eleve ez fizikailag lehetetlen. minden nap használom már egy ideje és artisztítás után tényleg sokkal puhább, egyenletesebb lesz a bőröm, de ennyi, ez nem hosszútávú és nem is akkora nagy a különbség. ráadásul én nem szeretem az ilyen durván habzó artisztítókat, szóval ilyen téren se nagyon tudom hasznát venni.

összességében nem rossz, de szerintem túlhypolt és túlárazott kicsit. hatását tekintve 3 és 4 csillag között van nálam, de mivel szeretem használni, így inkább legyen 4.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

csill87

2019. február 17.

Annak ellenére, hogy mennyire tiltakoztam ellene, most annyira imádom! Nagyon érzékeny bőröm van, nekem probléma volt a tisztítás, sokszor éreztem azt, hogy nem sikerült eléggé megtisztítanom a bőrömet, de mindennap radírozni sem lehet. Nah ez most ezt a problémát megoldotta, mert elképesztően tisztának érzem a használata után a bőrömet, valóban úgy van, ahogy itt előttem is leírták, hogy mintha egy plusz réteget eltávolítana a bőrömről, utána a tapintása nagyon selymes és puha. Arról nem is beszélve, hogy mennyire kellemes érzés ahogy rezeg, mintha egy pici arcmasszázst is kapnék :) Amúgy nem is gondoltam, hogy ilyen kis puhák a sörtéi. Tudom, hogy reklám szagú, de egyedül azt bánom, hogy nem vettem meg korábban. Igaz, ennél drágább verziót nem vennék, mert nem hiszem, hogy a 2x ennyibe kerülő annyival többet tud, ráadásul ez a legkisebb, és nekem ez a legpraktikusabb, szerintem az orr környékét is ezzel a picikével lehet a legkönnyebben tisztítani. Én nagyon örülök a kis eszközömnek :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

porika

2019. február 16.

Másfél hónapja vásároltam, kíváncsi voltam, hogy mit tud. Nekem sok a reggeli és esti használat, így maradt csak az esti. Szuperül teljesít, nekem teljesen bevált.

porika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

noemi1109

2019. február 15.

Utolsó reményként vettem meg ezt a terméket, az aknés, heges bőrömre az itt látott vélemények alapján. Sajnos az én arcomon csak elhordta a bacikat, hiába használtam bioderma problémás bőrre való arclemosóval... nem szeretnék senkit lebeszélni a termékről, mindenesetre sebes, gyulladt, aknés bőrre nem ajánlom, mert (mint kiderült számomra is) nem szabad ezen a bőrtípuson ilyen folyamatokat végezni.

noemi1109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

nagyheni92

2019. február 15.

Már kb 2 hónapja használom mindennap felváltva a Sensibio Bioderma arclemosóval és a neutrogena Hydro Boost zselés arclemosóval. Na az első használat után éreztem, hogy ez vmi komoly cucc. Mintha egy zsíros régegett szedtem volna le az arcomról és azóta ugyanolyan sima tiszta az arcom. Kitisztítja a pórusaimat és azóta sokkal tisztábbnak làtom a bőrömet. Persze nem olyan mintha az ember kozmetikusnál járt volna, de nagyon hatásos. Biztos, hogy évekig használni fogom és majd egy jobb Fofot is akarok venni, de addig ez lesz és én ezt is szeretem.

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.