Foreo

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 x 6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   7 x 6 g
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló, szennyezés elleni maszk, amit a koreai bőrápolás ihletett. Hialuronsavat és vörös algát tartalmaz.

babika26

2020. április 15.

Alapmaszk, néhány darab járt az UFO készülékemhez, amikor megvettem és nagyon szeretem. A beüzemelése és a maszk használata is pofon egyszerű, elsőre fura, hogy a mobilapplikációval babrálsz előtte, de közben persze nagyon menő, hogy itt tart a szépség-technológia...magáról a nappali maszkról: elég sok "anyag" van rajta, bőven elég egy kezelésre, sőt, én még másnapra is meghagyom a maradékot és egyszerűen felkenem primernek. UFO maszk kezelés közben szépen egyenletesen szívódik be a bőrbe, utána pár perc nekem azért kell, hogy elkezdhessek sminkelni rá, de nagyon finom-puha-hidratált érzetet ad a bőrömnek. BB krémet használok és azt vettem észre, hogy az is sokkal jobban mutat rajta, plusz tartósabb is. Van LUNA arctisztítóm is, előtte azzal tisztítok, utána jön az UFO maszk kezelés, hetente egyszer/kétszer. Nekem ez az alap nappali maszk nagyon bevált, de szemezgetek a specko maszkokkal, amik nemrég jöttek ki. Ha valaki kipróbálta, szívesen nézném róla a véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Luise

2020. április 15.

Az UFO-hoz használható maszkok közül ezt használom a legtöbbször, és ez a kedvencem. Az elején nem hittem, hogy nagy változást fogok látni, de miután már elhasználtam a teljes csomagot, valóban látom a különbséget. Hetente 2X használom, a bőröm nagyon friss, hidratált, sima ... Sminkelni is lehet rá, gyorsan beszívódik a bőrbe. A tasakban egyébként egy csomó cucc marad, vétek lenne kidobni, én ezt újra szoktam használni másnap, sima krémként belepaskolom a bőrömbe. Ez a fajta maszk vörös algát és hialuronsavat tartalmaz, amely szerintem egy jó kombó és nyilvánvalóan működik, szóval biztos fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak