Foreo

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 x 6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   7 x 6 g
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló, szennyezés elleni maszk, amit a koreai bőrápolás ihletett. Hialuronsavat és vörös algát tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

emeseee6

2021. október 11.

Imádom ezt a maszkot,hihetetlenül puha és feltöltött utána a bőröm. Nekem is sok lenne nappalra,úgyhogy este szoktam használni. Az ára is remek.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

veronika16sasi

2021. július 12.

A készülékhez járt ajándékba, 2 alkalomra elegendő szérum van a tasakban. Nekem tetszik az eredmény, arcom üde lett, hidratált és puha. Én este használtam, mert a kezelés után kellett pár perc hogy ténylegesen felszívja a bőröm. Megvagyok vele elégedve. Szerintem az árát is megéri a többi fatyolmaszkhoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Plusskutya

2021. május 30.

Meglepett, mennyire megosztó a Foreo maszkok megítélése - a MMD van akinek a legkedvesebb maszkja, és van akinek a legkevésbé jött be.
Én az utóbbiak közé tartozom, nappalra túl sok a bőrömnek, nem issza be, fényes és ragacsos marad utána, ezért éjszakára fogom elhasználni.
Ezen kívül gyanúsítom, hogy eltömíti a pórusaimat, mert ismételt használat (2 egymást követő nap, vagy egy nap 2X) mellett mitesszereket okozott.
Az előttem szólókhoz hasonlóan többszöri bevetéssel használom el a tasak tartalmát, mert bőven került bele szérum, és egy alkalommal is minimum 2X indítom el a kezelést, hogy mindent beigyon a bőröm a maszkból. Utána vissza a tasakba, légmentes lezárás (iratcsipesz :-))) ) és irány a hűtő.
Megérdemelné az 5 csillagot, az ötlet, az összetevők, a minőség és a kényeztetés miatt, de mivel nem szereti annyira a bőröm, ezért lett csak 4 a többihez viszonyítva, amik maximálisan teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 30.

laregina

2021. január 31.

Nem voltam benne biztos, hogy bevalik-e reggelre, sminkeles elott de nalam jol teljesitett.
Egy kor nem volt eleg, de ket kor utan szepen beszivodott es jol mutatott rajta a smink is. En inkabb este szeretem az UFO-t hasznalni, amikor tobb idom van.
Amire kitalaltak arra valoban jo, tehat megadom az 5 csillagot, de nem ez lett a kedvenc maszkom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

tara95

2020. december 7.

Bődületes mennyiségű, sűrű zselé van a tasakban, most elhasználtam az egészet (több körrel) :). Ha megfordítjuk a kis maszkot és utána nyomjuk rá a maradékot, tök jó. A végeredmény, mint egy felpimpelt barbi-baba, majd kicsattan :D. Kizárólag heti egyszer tervezem használni, este, ár-érték arányban szuperül megérik notinorol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Adrienn7

2020. október 16.

Rengeteg szérum van a csomagolásban, mindig félrerakom kb. a felét következő alkalomra. Nagyon jól hidratál, telefonról személyre szabott beállítással szoktam inkább használni, mert nekem kevés a 90 másodperc. Ha kicsit pattanásos vagy pirosabb a bőröm sokat segít, ha kék fénnyel megyek át rajta 4-5 percig, lehúzza a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Babooca

2020. augusztus 7.

A legkevésbé kedvenc maszkom a Foreo maszkok közül. Nappalra nem tudom használni, mert nagyon zsírosítja a bőrömet, emiatt este használom. Hagy egy fénylő réteget maga után, de reggelre ennek már nyoma sincs. A bőröm reggelre kisimul, feltöltődik, tele lesz élettel. Élmény a használata. A maradék szérumot félre szoktam tenni és másnap este felhasználom. UFO nélkül sokkal lassabban szívódik be, de UFO-val használva nagyon szép eredményeket lehet elérni. Fölé már csak egy könnyű hidratálókrémet teszek, vagy hyaluron savas szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

babika26

2020. április 15.

Alapmaszk, néhány darab járt az UFO készülékemhez, amikor megvettem és nagyon szeretem. A beüzemelése és a maszk használata is pofon egyszerű, elsőre fura, hogy a mobilapplikációval babrálsz előtte, de közben persze nagyon menő, hogy itt tart a szépség-technológia...magáról a nappali maszkról: elég sok "anyag" van rajta, bőven elég egy kezelésre, sőt, én még másnapra is meghagyom a maradékot és egyszerűen felkenem primernek. UFO maszk kezelés közben szépen egyenletesen szívódik be a bőrbe, utána pár perc nekem azért kell, hogy elkezdhessek sminkelni rá, de nagyon finom-puha-hidratált érzetet ad a bőrömnek. BB krémet használok és azt vettem észre, hogy az is sokkal jobban mutat rajta, plusz tartósabb is. Van LUNA arctisztítóm is, előtte azzal tisztítok, utána jön az UFO maszk kezelés, hetente egyszer/kétszer. Nekem ez az alap nappali maszk nagyon bevált, de szemezgetek a specko maszkokkal, amik nemrég jöttek ki. Ha valaki kipróbálta, szívesen nézném róla a véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Luise

2020. április 15.

Az UFO-hoz használható maszkok közül ezt használom a legtöbbször, és ez a kedvencem. Az elején nem hittem, hogy nagy változást fogok látni, de miután már elhasználtam a teljes csomagot, valóban látom a különbséget. Hetente 2X használom, a bőröm nagyon friss, hidratált, sima ... Sminkelni is lehet rá, gyorsan beszívódik a bőrbe. A tasakban egyébként egy csomó cucc marad, vétek lenne kidobni, én ezt újra szoktam használni másnap, sima krémként belepaskolom a bőrömbe. Ez a fajta maszk vörös algát és hialuronsavat tartalmaz, amely szerintem egy jó kombó és nyilvánvalóan működik, szóval biztos fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak