Foreo

Ár:   €44,90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   €44,90
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Óvatosan eltávolítja a nap folyamán összegyűlt szennyeződéseket, miközben a bőrt természetes hidratáló és bőrbarát összetevőkkel táplálja. Selymes, sima arctisztító ragyogó bőr már az első használat után.

babika26

2020. január 15.

Ajándékba kaptam a FOREO-m mellé, kb. 2 hete kezdtem használni. A csomagolása teljesen luxus, jó kézbe venni, selymes a felülete. Nem habzik annyira, mint egy géles állagú arclemosó, de ez csak az elején zavaró. Ami a nevében is benne van, nekem bejön ez a finom-habos érzetű állag, jól kiegészíti a LUNA-s kezelést. Olyan, mintha nemcsak tisztítást, hanem már egy elő-hidratációt is adna a bőrnek.
Remélem sokáig kitart, nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Remélem sokáig kitart, nekem tetszik.

balankaa01

2020. január 8.

Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy a brutális árához képest ez nem egy nagy durranás. Amúgy szintén a Luna Mini 3 mellé kaptam a Krémmániától. Használgattam ezt is, más lemosókat is vele, szerintem nagyjából mindegy, milyet választunk, csak habzó legyen.
Ami ezt illeti, rendben van. Semmi különös, ez egy fehér, tömör krémszerű cucc, ami a Foreo nélkül nem nagyon habzik fel*, csak csúszkál az arcon. Jó, nyilván nem sima "kétkezes" mosdásra lett kitalálva, így ezen nem lehetek fennakadva. Illata nincs, csúnyaságokat nem okozott, szép, letisztult a csomagolása.
Amikor azt mondom, hogy nem okozott csúnyaságokat, az azt jelenti, hogy olyan meh. Nem fogja megváltani a világot, olajos tisztítás utáni második lemosónak meg gyakorlatilag bármi megfelel a legolcsóbbaktól egészen eddig.

Ami viszont aggaszt, hogy van egy minimális gyöngyházfényű finishe (tényleg csak minimális), de az INCI alapján nem kéne. Nem tudom, hogy más is felfigyelt-e rá. Értem, hogy ettől ilyen nagyon luxus érzetű lesz, dekoratív meg minden... De minek?

* a lemosót a Foreora nyomom, benedvesítem kicsit, majd a szintén nedves arcomat masszírozom végig, nekem így bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Bettiiyy

(!)
2019. december 18.

A Luna mini 3-hoz kaptam ajándékba, amit a KM-tól kaptam tesztelésre. <3
Igazából örültem neki, mert azt hallottam, nem lehet akármilyen habzó arclemosóval használni a Lunát, aztán mikor megláttam az árát, majdnem eldobtam magam, én biztosan nem adnék ki ennyit egy arclemosóért, pláne ha ilyen az INCI-je. Nem vészes, rendben is van, de láttam ennél ezerszer szebbeket már.
A csomagolása nekem nagyon tetszik, letisztult, igényes. Szerintem sokáig elég lesz, elég nagy adag.
Az arclemosó textúrája elég tömény, nem kell belőle sok, kissé krémes, jól habzik, viszont mikor a tenyerembe teszek egy picit, és összedörzsölöm a kacsóimat, hogy habot csináljak, rendszeresen több mint a fele lemosó feltapadt a bőrömre, így egyben, és le kell piszkálni, vagy kidörzsölni vízzel. Ez nem tetszik benne, pedig sok habzó lemosót próbáltam már, és eddig ezen kívül csak eggyel tapasztaltam ilyet. De ez nem olyan dolog, ami rosszabbá teszi magát a lemosót, csak sokszor zavaró.
Amíg kézzel dolgozom el a bőrömön, szépen habzik, jól is tisztít, de egyszerűen míg odaérek a Lunával a bőrömhöz, addigra már "beszívja" a bőröm, és hiába vizes a Luna, vizes a bőröm, nem habzik lunázás közben. Próbáltam már rátenni a Lunára, és úgy használni, de akkor is csak minimális habot csinál a készülékkel együtt. Lehet több lemosót kellene használnom - de teljesen felesleges pazarlásnak érzem.
Nekem ez jött be, hogy előtte ezzel a lemosóval megmosom az arcomat., és még mikor rajta van a bőrömön a hab, igyekszem lunázni. Így a habzás hiánya miatt nincs késztetésem, hogy egy másik habzó lemosóval is arcot mossak.
Nem szárít, nem hagy furcsa réteget bőrön, se csikorgós érzést, szerintem pattanásokat sem okoz, nem irritál, így igazából rosszat nem tudok mondani nagyon rá. Talán az ára az, ami számomra a leginkább meghökkentő. Ha teljesen zöld lenne az INCI lista, még nem is sérelmezném, de ilyen ár-érték aránnyal lehet találni szebb összetevőset is és még jobbat.
Az viszont még érdekelne, milyen lehet a PH-ja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

A Luna mini 3-hoz kaptam ajándékba, amit a KM-tól kaptam tesztelésre. <3
Az viszont még érdekelne, milyen lehet a PH-ja.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.