Foreo

Ár:   97 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   97 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az UFO a világ legmodernebb okos arcmaszkja, amely a kedvenc 20-perces, fátyolmaszkos kezelésedet egy 90-másodperces kényeztetéssé változtatja. Az UFO-aktivált maszkok, a Hyper-Infusion technológia (melegítés, hűtés és T-Sonic pulzálások) és a LED-fényterápia kombinálásával professzionális szintű kezelést kínál az otthonodban. A melegítés hatására a pórusok megnyílnak, a T-Sonic™ pulzálások a bőrbe juttatják a hatóanyagokat, majd a krioterápia segít a bőrbe zárni a hatóanyagokat, valamint erősíti a bőrt.

WorkingClassGirl

2020. szeptember 1.

Néhány nap nagyon intenzív tesztelés alapján írom a véleményem.
Szerintem nagyon jó kis kütyü, több funkció van egy praktikus és szép gépbe építve. Kezdeném azzal, hogy egyáltalán nem okos maszkként tekintek rá, Foreos maszkkal csak egyszer használtam, külön vezérelhetőek a funkciói, nemcsak sheet maszkkal használható.
A led terápiát remekül lehet használni, igaz kicsit macerásabb fogni, mintha egy led maszkot tennénk fel az arcunk elé, de cserébe kompakt, utazás barát méretű az eszköz. Szabadon keverhetőek a színek, egyszerűen beilleszthető a rutinba, én lefekés előtt látom a legkényelmesebbnek ezt a kis pluszt. A piros fény hatásai nagyon ígéretesek szerintem.
Ami engem még a megvételre ösztönzött, az a hűtés, nagyon kellemes így nyáron, ezzel a pulzálással együtt nagyon jó érzés használni. És a pulzáció mintha tényleg segítene jobban beszívódni a termékeknek. A hűsítés a maszk viseléstől kipattogott, naptól és hőségtől megviselt bőrömnek nagyon jót tesz.
A készülék simán használható más sheet maszkok felett, de mivel én amúgy sem vagyok egy nagy fátyolmaszk felhasználó, vastag réteg aloe zselével, krémmel is kipróbáltam, remek volt.
A foreos maszk tényleg kényelmesebbé teszi a gép használatát, de nekem egyik incije se tetszett meg igazán, és elég drágák, ráadásul mindben van parfüm...
Ha tényleg olyan "elpusztíthatatlan", mint az eladó mondta, akkor még az ára se feltétlenül vészes, hiszen napi szinten lehet használni, és foreos maszkra se feltétlenül kell költeni.
Ami miatt csak 4 csillag, illetve el szeretném adni, és beruházni az ufo 2-re, azaz, hogy a hűtés/melegítés kikapcsol 1,5-2 perc alatt magától. Ezt sehol nem olvastam megvétel előtt, és nekem ez deal breaker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Néhány nap nagyon intenzív tesztelés alapján írom a véleményem.

nnmrop

2020. május 8.

A külföldi oldalról vásároltam az okos arcmaszk készüléket , egyszerűen megvagyok örülve érte, annyira kellemes a használata és olyan látványosan hatásos ,hogy alig bírok leállni a használatával :D Már jó pár maszkot kipróbáltam nekem mindegyik szimpatikus volt kivéve a make my day elnevezésre hallgató. Reggel felvittem, rásminkeltem és egész nap csillogott a bőröm, folyamatosan itattam le a T vonalban a zsirt papirzsebkendővel. Azóta ezt a maszkot is, hiába make my day a neve, este használom. Igy reggelre tökéletes a hatása ennek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Melpa

2020. május 7.

Igazi kedvenc lett ezba kis gép. A foreo oldalon black fridaykor majdnem féláron vettem és mivel a maszkok is féláron voltak, vettem abból is egy halommal. Aki amúgy is maszkozik vagy kozmetikai kezelesekre költ,azokbak szerintem hamar megtérül az ára. Imádom, hogy gorgy, de amikor van idom, lenyomok több kört vele. A maszkok tasakjában rengeteg cucc van, bőven jut a dekoltázsra is. Ha még mindig marad,azt a kezfejemre kenem, de ha nagyon úri kedvemben vagyok esvan időm, a kezfejemet is megufózom. Fél éve használom, kb heti kétszer (meg mondjuk még kismillió cuccot ia kenek magamra), és nagyon jó a bőröm. Hogy melyiktől lehet,nem tudom, de tényleg szuper az eredmény. Az biztos,h az ufo is hozzájárul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

kszilvia89

2020. május 5.

Az ára első ránézésre horror. Aztán, ha belegondolok, hogy mennyi pénzt költöttem korábban mindenféle kisérletezésre... különböző kozmetikai arckezelésekre meg krémekre, radirokra, stb. valójában semmiség. 10 hónapja használom az UFO-t és töretlenül imádom. Nem használom minden nap, azt egy kicsit soknak érezném, de heti 2- szer meg szoktam csinálni egy dupla körös kezelést. Ha előjön egy pattanás az arcomon, külön, maszk nélkül az alkalmazáson keresztül elinditom a kék LED fényt az UFO-n és ezzel kezelem a gyulladt pattanást. A különböző LED-ek, különféle problémákat orvosolnak, bár én csak a kékről tudok nyilatkozni, szerintem nagyon hatásos és szuper, hogy a készülék több funkciós.
Semmihez nem tudom hasonlitani a készülék használatát. Egy igazi mini rituálé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Semmihez nem tudom hasonlitani a készülék használatát. Egy igazi mini rituálé.

Luise

2020. április 15.

Fuchsia színben rendeltem a Foreo oldaláról és eddig imádom! A LED-fényterápiával, meg a pulzálással valóban megnyugtatja és ragyogóvá teszi a bőrömet. Mindegyik maszkon van egy vonalkód, ezt a mobilos alkalmazásba be kell olvasni, és az alapján állítja be a kezelést a készülék. A meleg valóban segíti a maszk hatóanyagainak beszívódását, jó érzés esti lefekvés előtt és reggel is használni. (Reggel sminkelni is lehet rá!) Én amúgy is szeretem a fátyolmaszkokat, azt már kevésbé, hogy annyi hulladékot termelek vele. OK, ezzel is jár némi hulladék, de jóval kevesebbet, ráadásul nem kell 20 percig várni a hatóanyagok beszívódására, mert kezeléstől függően 1-3 perc alatt nagyon szépen teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

floravar

2020. április 7.

Kisebb befektetés, de nem bántam meg. Nem csak a bőröm táplált tőle, de a lelkem is. Imádok leülni a TV elé és megcsinálni ezt a mini kozmetikai kezelést. A kedvenc maszkom a Call it a night és a Shimmer freak, közvetlen a kezelés után kicsit ragacsos az arcom, de amint felszivodik a hatoanyag, friss és élettelteli lesz az bőröm. Volt már, hogy kifogytam maszkokból, akkor maszk nélkül használtam, csak a fényterápiás céllal, mert a kék fény hatásos az akne ellen.

Én ajánlani tudom. A webshopon érdemes nézelődni vagy feliratkozni a hirlevélre, mert gyakran adnak kedvezményeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

TakacsMelinda

2018. november 15.

Elegge fajt az ara, de 2 het utan ugy tunik hogy megerte
Van egy azonnali elkepeszto hatasa a hasznalatanak, a borom ragyogo es eletteli
Nem tudom hogy az arcom allaganak javulasa tenyleges vagy csak nagyon akarom erezni, de majd updatelem egy honap mulva:)

Mindenesetre szuper erzes

90 masodperces a programja, de en lenyomok egy alkalommal ebbol kb. 4 kort
Annyit hogy az osszes krem beivodjon a borombe

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Elegge fajt az ara, de 2 het utan ugy tunik hogy megerte
Van egy azonnali elkepeszto hatasa a hasznalatanak, a borom ragyogo es eletteli