Forever Living Products

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guffaw, Módosítva: 2015. március 13.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók

Ár: 7000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 50 ml minusz a képen látható mennyiség , Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost

mglilla

2017. szeptember 30.

Nagyon hamar elillan az illata, kifujaskor is kizarolag testkozeli. Igazabol meg annyit sem tud, mint egy parszaz forintos avon testpermet. Penzkidobas ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Luna11

2017. április 20.

Jó illata van, bár nem illik igazán hozzám, de ez nem von le az értékéből. Igazán nőies illat, másokon érezve kellemes. Ellenben az árát sokallom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

guffaw

2015. február 28.

Ajándékba kaptam a férjemtől, sajnáltam szegényt, mert utáltam ezt a parfümöt: büdös. Rajtam is másokon is. Nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance