Forever Living Products

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2019. június 20.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Arcápolók

Többcélú termék, a bőr tisztítására, frissítésére, összehúzására lehet használni, vagy a szépségfokozó kezelés részeként.

kicsivio

2019. április 16.

A Fírst mellett a másik kötelező alapdarab. Hűtőben és a táskámban is. Imádom!
Náthás időszakban különösen életmentő. Cseppentem és csepegtetem amikor és ahova csak tudom. Ezért is szeretem a Forever termékeket, mert nem csak egy adott dologra nyújtanak megoldást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

A Fírst mellett a másik kötelező alapdarab. Hűtőben és a táskámban is. Imádom!

nagyediterika

2018. március 25.

33 évesen elkaptam a hólyagos himlőt. Sokmindennel kentem, de egyedül az Activator nyújtott hosszabb távon enyhülést és hamarabb, szebben estek le a pöttyök, mint vártam.
Ezenfelül frissít, hidratál, tonizál.
Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Ezenfelül frissít, hidratál, tonizál.
Én szeretem.

cipurka

2018. január 24.

Nekem konkrétan a gyomorfájásomra ajánlották a terméket, de belőlem 5 perc után kikívánkozott, és borzasztó hasfájásom lett tőle. Pedig szerencsémre nem is üres gyomorra ittam, ahogy javasolták. Elég drága tanulság volt. A leírás szerint még Chron-betegek is ihatják, de szerintem minden komolyabb gyomorbajos jól gondolja meg, hogy belsőleg használja-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Maresi

Korcsoport: >54
2017. november 13.

Mindenképpen jár az 5 csillag.Nálam a legfontosabb felhasználási területe a szemem.Glaukómás vagyok,valamint mindkét szemem szürkehályogos is volt,szemlencsecseréken is túl vagyok. :) A glaukómára használom,lassan 6 hónapja az orvosi szemcsepp/Trusopt/ helyett.Nem erőltette senki,saját magam kerestem alternatív megoldást.Cseppentés után valóban csíp,de nem jobban,mint a szemészeti készítmény.Cseppentés,szem becsuk pár másodpercre,óvatos szemhéjmasszírozás,és máris elmúlt a csípő érzés.Nem higítom,töményen csepegtetek,naponta többször.A szemnyomásom látványosan és tartósan csökkent,ezt szemész szakorvos igazolta.A folyadékot ezen kívül arcmosás után,krémezés előtt használom arctonikként.Ez a termék mindenhova velem jön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 13.

bobherceg80

2017. október 12.

Szemcseppnek és orrcseppnek használom,a kötőhártya gyulladást is rendbe hozza,meg az árpát.Csíp,éget,mint a vesztés egy ideig,de utána megszokja az ember.Nagyon hatékony,sosem hagyom kifogyni...Nemrég jött netről az infó,hogy kis desztillált vízzel elkeverve nem csíp. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

buzavirag

2017. január 3.

Arcomra toniknak használtam még tini koromban. Akkor volt pár pattanás a homlokom, meg miteszer, amivel havonta jártam kozmetikushoz. Ezeket a problémákat szerencsére azóta kinőttem, de nekem akkor nem ez hozta helyre az arcom. Kimondottan csípte időnként, és volt, hogy ki is pirosodtam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hajni1980

2016. augusztus 28.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nekem is a kisbabám hasfájására ajánlották. Egyszer adtam neki, de előtte megkóstoltam. Ilyen szörnyű íztől még jó hogy fintorog. Nem adtam neki többet. Nem igazán értem a belsőleges alkalmazást, hiszen nem annak készült "hivatalosan" a termék.
Tonikként használom (ha már megvettem, akkor el kell használnom). Remek, csodaszer. Nagyon szépen lehúzza a piros pattanás kezdeményeket. Az összetevőiről: nincs benne alkohol, nincs benne illatanyag, nincs benne parabén, nem vizet veszek arany áron. Magas aloe vera arány benne.
Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Janka1982

2016. július 22.

Nekünk baba hasfájásra ajánlották... Sajnos meg is vásároltuk, mielőtt alaposabban utána nem néztünk volna. Két öszsetevő is van benne, ami allergiát, bőrirritációt stb... okoz: Phenoxyethalon, Methylisothiazolinone. Rajta van egy bizonyos "fekete listán" : http://www.organikus.hu/mergezo.php
Kipróbáltam arctonikként, ha már megvettem használjuk valamire. Tiszta piros lett a bőröm tőle, nagyon allergizál :-( Én senkinek sem ajánlom, nemhogy belsőleg, kisbabáknak, szembe cseppentve meg ilyenek, egy baromság!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Csucsi08

2016. március 2.

Sokáig arc tonikként használtam. A frissen megmosott arcomat ezzel töröltem át és jött a krémezés. Egy ideig csepegtettem az innivalómba is, de ezt inkább hanyagoltam, végtére is nem oda van kitalálva szerintem. Nekem semmi gondot nem okozott, de a szemembe nem csepegtetném. Frissítő hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Fviki

2015. november 5.

Ezer éve volt az ismerősi körömben több FLP ügynök is. Nem tudom, tragikus, vagy komikus volt-e, hogy annyira ajánlgatták nekem ezt az activator-t, mondván: jó arcra, szemre, fülre, stb.. Ha minden nap cseppentek a szemembe, elmúlik!!! a rövidlátásom. A flkaonra meg az volt ráírva: szembe ne kerüljön, ha szembe kerül öblítse ki. Hát mindenki oda fújja keni, ahová akarja, én a csapba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin