Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédő faktor, hatékony védelem az UVA & UVB sugárzások teljes spektruma ellen. Extra vízálló.

Kiszerelés: 178 ml

MulBria

2016. június 17.

Illatanyag mentes, megfelelőn véd. Könnyen beszívódik és nem égek le mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Illatanyag mentes, megfelelőn véd. Könnyen beszívódik és nem égek le mellette.

szilviferencz

2014. július 4.

A terméket 6 hónapos kortól biztonsággal lehet használni. Az illatanyagok természetesek benne, egyáltalán nem allergizál! Sőt, elmulasztja a dermatitist! Extra vízálló, nagyon gazdaságos, hihetetlen jól véd a káros sugarak ellen, hidratál, megakadályozza a bőr öregedését. Az alap összetevője az ALOE VERA BARBADENSIS MILLER! Aki még nem tudja mi mindent tud ez az orvosi aloe vera, olvasson kicsit utána, érdemes. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, nálam meg lehet rendelni. ferencz.szilvia36@gmail.com
Szép napot mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

Szép napot mindenkinek!

Gyümis

2013. szeptember 3.

Amióta megjelent, azóta ezt használom. Előtte a FLP Aloe Sunscreen-t használtam. De ez szerintem jobb annál. Tényleg fényes tőle a bőröm, de ez nekem kifejezettem tetszik és ha már barna vagyok, tök jól néz ki, mert ki is emeli a barnaságot.
Vízálló, ezért elég strand előtt bekennem magam és egész strandolás alatt nem kell újrakennem magam. Használtam már itthon, hazai strandokon, tengerparton és mindenhol nagyszerűen teljesít. Sőt, volt olyan, hogy nem kentem be magam és éreztem, hogy kezdek leégni, ezzel bekentem magam és meg is nyugodott tőle bőröm - ez valószínűleg az Aloe Vera tartalma miatt van. Hidratáló hatása is van. Az is jó, hogy nem lesz tőle ragacsos, zsíros a tenyerem.
Maximálisan megbízható fényvédő krém!
Azt viszont sajnálom - ennél is és a Sunsreen-nél is -, hogy nem lehet kapni belőlük alacsonyabb faktorszámút. Mivel amikor már szép színem van, szívesebben használnék 20-as vagy 15-ös faktorszámú krémet, de csak 30-as van belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Maximálisan megbízható fényvédő krém!

Martili

2012. április 25.

Kicsit olyan, mintha egy fóliát húznék a bőrömre. Én az arcomra használom, de nem a legmegfelelőbb, mert nem zsíros, addig jó, de elképesztően fénylik és mintha egy fólia réteg alól néznék ki. Csak nagyon keveset szabad használni, hogy ne legyen furcsa az eredmény. Viszont testre szerintem teljesen jól használható. Praktikus a pumpás adagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.