Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vbkepkuldo

2023. október 15.

Évek óta csak ezt használom, nekem nagyon bejött. Sokáig elég a nagy kiszereles miatt, nem hagy nyomot a ruhán, nem folyik szanaszét, mint a golyós deok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 15.

Rencsur82

2023. augusztus 6.

Nagyon sokáig elég, az illata finom. Nem vagyok nagyon izzadós, nekem tökéletes. Ruhát nem fogja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

m_maya

2023. július 18.

Nem tart ki egész nap a hatása, de az egyik legjobb dezodor amit eddig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 18.

Maoam

2023. július 16.

Ezer éve használja az egész család, mindenki imádja. Nem hagy foltot, szeretem az illatát is, megakadályozza az izzadságszag kialakulását.
Masszív sport, illetve kamaszkor beköszöntével fiamnál van, hogy nem elég hatékony, de minden más esetben csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 16.

nikoooo20

2023. március 2.

Én allergia miatt kezdtem el használni, ez az egyetlen olyan dezodor amit elvisel a bőröm. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 2.

Patri9810

2022. szeptember 19.

Számomra pénzkidobás volt, nagyon magas áron semmit nem nyújtott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Számomra pénzkidobás volt, nagyon magas áron semmit nem nyújtott.

Krisztina0202

2022. július 22.

Pár napja rendeltem. Már az első használat után éreztem pár órával, hogy büdös vagyok. Izzadtam is ugyanúgy, mintha nem kentem volna be magam semmivel. Csak annyi a különbség, hogy sokkal büdösebb voltam.....
Nekem biztos, hogy pénzkidobás volt ....
Használtam még pár napig, de ugyanaz volt a "hatása"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Nekem biztos, hogy pénzkidobás volt ....
Használtam még pár napig, de ugyanaz volt a "hatása"

Yepp

2022. június 29.

Kb. 1 hónapja használom, egyáltalán nincs izzadtság szagom, legyen akármilyen meleg. Még egy lightos-közepes edzés után sem érzem magam büdinek, nekem bevált eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

paker

2022. június 17.

Többen is próbáltuk a családból, van aki imádja és már sokadik alkalommal veszi újra, nekem sajnos nem jött be, büdösebb voltam tőle mint nélküle, a szagsemlegesítő hatásáról nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

r.rebi

2022. június 8.

A dezodor, ami TÉNYLEG nem hagy foltot a ruhán. Bőrbarát, kíméletes.
Fontos, hogy nem izzadásgátló, ezért azt nem kell várni tőle, hogy ezt megakadályozza, viszont szagsemlegesítő.
Az illata nem tolakodó, kellemes, szinte illatmentes. Férfiak és nők is egyaránt használhatják.
A kiszerelés rendkívül gazdaságos, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

A dezodor, ami TÉNYLEG nem hagy foltot a ruhán. Bőrbarát, kíméletes.
A kiszerelés rendkívül gazdaságos, sokáig elég.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).