Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HLKinga

2021. május 13.

Hosszú évek óta használom és az egyik legjobb. Nagyon sokat próbáltam előtte de ez az ami egyik ruhámon sem hagy foltot és nagyon jól teszi a dolgát nincs kellemtelen szag és egész nap kitart. Kifejezetten szeretem, hogy alumínium mentes és hogy nincs agyon illatosítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Alexa0616

2021. április 18.

Kellemes illat, állag. Teszi amit ígér, ha izzadok is akkor sincs "testszagom", nem vagyok büdös. Sem fekete, sem fehér ruhán nem hagyott még foltot, pedig felkenés után szinte azonnal felöltözöm. Ár érték arányban elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Wilfur

2021. február 17.

Már régóta használom. Nekem az tetszik benne hogy nem erős az illata, általában elég egyszer használni egy nap, nagyon sokáig kitart.
Update: lecseréltem mert már nem hatott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Update: lecseréltem mert már nem hatott.

friedblanka

2021. január 10.

Erősen izzadós típusoknak nem biztos, hogy elég, nekem nem szokott problémám lenni vele, az illata kellemes szerintem, nem zavaró. Az alumínium mentessége miatt vettem, aztán most látom, hogy van ebben is olyan összetevő, ami nem túl barátságos :/ Már legalább 4-et elhasználtam, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

TekiLala

2020. december 1.

Tiniként használtam, egyáltalán nem vált be, állítom jobban izzadtam tőle, mintha be se kentem volna vele. Színes ruhákon fehér foltot hagyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Renji

2020. november 26.

Szerintem jó illata van, és jól szagtalanít, illetve nagyon sokáig kitart. Pozitív, hogy alumínium mentes, viszont több káros anyag is megtalálható benne (Bőr irritációt, és rákot okozó anyagok), ami nagy csalódás volt, főként ahhoz képest, ahogy hirdetik. Miután problémák jelentkeztek, sajnos csak azt követően néztem utána az összetevőknek. Kiütést okozott, az egész felület piros, csalán kiütéses lett, és szörnyen viszketett. Mind e mellett a hónaljnál egy csomó is megjelent. Természetesen ez nem biztos, hogy ettől van, de még az sem kizárt. Minden esetre használat után mindig előjön a kiütés, viszketés, így nem lett a kedvenc dezodorom. Ráadásul nagyon drága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Hajcie

2020. október 29.

Szeretem ezt a dezodort. Minimálisan izzadom át, viszont szegmentesen. Nem igazán van illata amit én nem bánok. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Barbara5

2020. július 14.

A jó dezodortól kell is izzadni, és ezután rossz szag sincs. Szóval, akinek azért nem tetszik mert izzad tőle, hát vegye a káros, drogériákban kapható deókat, amiknek hatására a nem kívánt cucc benne marad a szervezetében :(
Ettől minimális az izzadásom és semmilyen kellemetlen szaga nincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Ettől minimális az izzadásom és semmilyen kellemetlen szaga nincs

szata1

2020. június 10.

Nagyon változó róla a véleményem. Az első pár használatnál egyáltalán nem izzadtam, aztán visszatért az izzadás ahogy hozzászokott a bőröm, bár nem olyan mértékben, mint általában. Ez még tényleg nem baj, mert nem vártam tőle, hogy ne izzadjak. Viszont télen borzasztónak éreztem a szagát. Lehet a pulcsijaimra reagált rosszul, volt egy pár amelyikeknél kifejezetten nagyobb mértékben tapasztaltam ezt. Úgy éreztem, hogy rossz szagom van, akkor is ha még meg se izzadtam. Ha nem használok dezodort pl hétvégén otthon még akkor sem lennék ilyen büdös még a nap végére sem. Nem kimondottan izzadság szaga volt, hanem ilyen állott, mosdatlan, pont a frissesség hiányzott. Így tehát landolt a fiók aljában.
Elfogyott a másik deom, gondoltam kipróbálom újra. Most nem érzem azt a büdös szagot, viszont így se kimondottan szeretem az illatát, de felkenve nem is érzem. Nem vagyok tőle büdös, nem izzadok annyira, most összességében tetszik. Tegnap este borotváltam a hónaljam, reggel használtan és eléggé csípte. Már máskor is tapasztaltam, hogy csíp borotválás után.
Tényleg nem tudom eldönteni mit gondoljak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Tényleg nem tudom eldönteni mit gondoljak róla.

lois

2020. május 26.

Csalódás volt a FLP-tól ez az egekig dicsért termék, a szaga miatt elviselhetetlen volt nekem, a hatása sem volt meggyőző, nyárra semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol