Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

eriel

2019. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, a hatásfoka ennél kicsit sajnos kisebb. Enged izzadni, tehát nem lesz tőle büdös az ember, hanem inkább vizes, de ez az egyetlen, ami után nem viszket vagy lesz kiütéses mindenem és ugyanakkor nem fogja meg a ruhákat sem. Fürdéskor sem érzem azt a fura idegen-érzést, mint amikor egy mezei dezodort használok és mosakodás közben olyan, mintha lemosnék magamról egy réteg test-idegen, magamra kent anyagot. Szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

HDorina

2019. augusztus 15.

Kellemes illatú, krémes dezodor. Sokáig elegendő és jól véd az izzadság ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kellemes illatú, krémes dezodor. Sokáig elegendő és jól véd az izzadság ellen.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon sokáig csak ezt használtam. Aztán valahogy felborult a hónaljflórám, allergia-szerű tünetek jelentkeztek. Bőrgyógyászhoz kellett fordulnom. Most látom az összetevők között a Triclosan-t. Az lehetett a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Szmacs

2019. július 6.

Szuper!Nincs izzadtságszag, nem tömíti el a pórusokat, egészséges és gazdaságos. Az egész család ezt használja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Ecsetke

2019. június 25.

Évek óta ezt a dezodort használom, mert nekem abszolút bevált. Még a legnagyobb nyári melegben, edzés közben is megállta a helyét. A sötét ruháimon se hagyott fehér foltot és ha zárt, fehér ruhában megizzadtam (mert valamelyest azért izzadok dezodor mellett is, de számomra nem kívánalom, hogy abszolút száraz maradjon a hónaljam, a lényeg, hogy ne legyek büdös), sárga folt se maradt utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

esztig

2019. május 29.

Férjem és én is ezt használjuk, kellemes illatú/állagú, mindennapos használat mellett is elég 2-3 hónapig. Ára is teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kencefice84

2019. április 22.

Nagyon régóta alumínium mentes deókat használok, de ez az első ami tényleg nem hagy büdösödni nap végére. Kellemes az illata, nem színezi el a ruhámat és munkanap végén is szalonképes vagyok. 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Bettiiyy

2019. április 15.

Nem vagyok egy izzadós fajta, de én kifejezetten nagyon szeretem. Tizenéves korom óta csak ezt használom, és abszolút szerelem. Soha nem vennék másikat. Egy stift nekem 2-3 hónapig elég szokott lenni mindennapos használat mellett. Szeretem, mert izzadni hagy - gondolom, nem tömíti el a bőrömet-, viszont büdös még sose voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

szucsnoem95

2019. április 4.

Nyomot hagy, drága, és mintha nem is csinálna semmit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Nyomot hagy, drága, és mintha nem is csinálna semmit..

AlexaMa

2019. április 1.

Bekentem vele magamat de mintha nem csináltam volna semmit. Még nyomott is hagyott a hónaljamon. Drága volt és egyáltalán nem használt. Olyan érdekes szagom volt tőle amit nem is értek. Többet inkább nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol