Forever Living Products

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   92,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   92,1 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Dezodorok

A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács  igazolja a termék aloe tartalmát és tisztaságát. Az Aloe Ever-Shield dezodor stift hatékony védelem az izzadás ellen. Az Aloe Ever-Shield símán felvihető és a ruházaton sem hagy foltot. A stabilizált aloe vera zselével készült termékben semmilyen erős izzadásgátló alumíniumsó nincs. Az Aloe Ever-Shield használata után egész nap frissnek és tisztának érzi magát amellett, hogy a bőrön sem hagy irritációs nyomot.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Krisztina0202

2022. július 22.

Pár napja rendeltem. Már az első használat után éreztem pár órával, hogy büdös vagyok. Izzadtam is ugyanúgy, mintha nem kentem volna be magam semmivel. Csak annyi a különbség, hogy sokkal büdösebb voltam.....
Nekem biztos, hogy pénzkidobás volt ....
Használtam még pár napig, de ugyanaz volt a "hatása"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Nekem biztos, hogy pénzkidobás volt ....
Használtam még pár napig, de ugyanaz volt a "hatása"

Yepp

2022. június 29.

Kb. 1 hónapja használom, egyáltalán nincs izzadtság szagom, legyen akármilyen meleg. Még egy lightos-közepes edzés után sem érzem magam büdinek, nekem bevált eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 29.

paker

2022. június 17.

Többen is próbáltuk a családból, van aki imádja és már sokadik alkalommal veszi újra, nekem sajnos nem jött be, büdösebb voltam tőle mint nélküle, a szagsemlegesítő hatásáról nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

r.rebi

2022. június 8.

A dezodor, ami TÉNYLEG nem hagy foltot a ruhán. Bőrbarát, kíméletes.
Fontos, hogy nem izzadásgátló, ezért azt nem kell várni tőle, hogy ezt megakadályozza, viszont szagsemlegesítő.
Az illata nem tolakodó, kellemes, szinte illatmentes. Férfiak és nők is egyaránt használhatják.
A kiszerelés rendkívül gazdaságos, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

A dezodor, ami TÉNYLEG nem hagy foltot a ruhán. Bőrbarát, kíméletes.
A kiszerelés rendkívül gazdaságos, sokáig elég.

csajszi12

2021. szeptember 20.

Sajnos nagy csalódás volt.eleve szerintem sokkal jobban izzadtam,elhasználtam az egészet mivel azzal hitegettek hogy először kiürül a szervezet de utána hatásos lesz.hát nem lett az,ráadásul kellemetlen izzadtság szag is áradt belőlem,egyik barátnőm pedig arra panaszkodott mint itt az egyik előttem szóló,hogy megjelent egy csomó a hónaljánál.miután abbahagyta a használatát kis időn belül elmúlt.eddig a legrosszabb amit használtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

HLKinga

2021. május 13.

Hosszú évek óta használom és az egyik legjobb. Nagyon sokat próbáltam előtte de ez az ami egyik ruhámon sem hagy foltot és nagyon jól teszi a dolgát nincs kellemtelen szag és egész nap kitart. Kifejezetten szeretem, hogy alumínium mentes és hogy nincs agyon illatosítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Alexa0616

2021. április 18.

Kellemes illat, állag. Teszi amit ígér, ha izzadok is akkor sincs "testszagom", nem vagyok büdös. Sem fekete, sem fehér ruhán nem hagyott még foltot, pedig felkenés után szinte azonnal felöltözöm. Ár érték arányban elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Wilfur

2021. február 17.

Már régóta használom. Nekem az tetszik benne hogy nem erős az illata, általában elég egyszer használni egy nap, nagyon sokáig kitart.
Update: lecseréltem mert már nem hatott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Update: lecseréltem mert már nem hatott.

friedblanka

2021. január 10.

Erősen izzadós típusoknak nem biztos, hogy elég, nekem nem szokott problémám lenni vele, az illata kellemes szerintem, nem zavaró. Az alumínium mentessége miatt vettem, aztán most látom, hogy van ebben is olyan összetevő, ami nem túl barátságos :/ Már legalább 4-et elhasználtam, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

TekiLala

2020. december 1.

Tiniként használtam, egyáltalán nem vált be, állítom jobban izzadtam tőle, mintha be se kentem volna vele. Színes ruhákon fehér foltot hagyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol