Forever Living Products

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2015. július 9.

Luna11

2018. április 6.

Nem használok sok alapozót, inkább csak a szemem köré, így nekem jó a fedése, de lehet, hogy valakinek gyenge lenne. Szeretem, mert a kialakítása praktikus a számomra és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Aisa

2015. augusztus 13.

Hát az én kombinált bőrömre nem éppen ideális, a T zónám kb. 1 óra múlva már átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.