Fragàncies del Montseny

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 10.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Naurel.hu, 9990 Ft

"Engedj egy kád jó forró vizet és élvezd a tengeri só, valamint a fenyő és a zsálya kényeztetését, hagyd magad mögött a mindennapos stresszt és a negatív gondolatokat!"

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Az IMO minősítésével rendelkezik.

Ár: 9990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2017. április 12.

Mennyei az illata. Nagyon tetszik, hogy fenyős és egyben fűszeres. Igazán pezsdítő érzés lubickolni benne. Felfrissíti testet-lelket. Kevés is elég belőle, hihetetlen intenzív, így takarékos. Élmény a fürdés vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

Illatanyagok: Pinus Pinaster Twig Leaf Oil, Limonene, Linalool