Fragàncies del Montseny

Ár:   11490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 11490 Ft

A teljesen természetes babaolaj édesmandula olajjal és narancsvirág kivonattal kényezteti a kisbabák érzékeny bőrét.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Az IMO minősítésével rendelkezik.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Nono1322

2016. szeptember 14.

Odavagyunk érte! Hihetetlen finom az illata és nagyon könnyen beszívódik, egyáltalán nem ragad, mint sok más olaj. Tényleg rendkívül puha tőle a bőr. Az ára kicsit borsos ugyan, de szerintem tökéletesen megéri az árát. Nem vennék mást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Zellerlevel

2015. október 21.

Amikor Spanyolországban életünk, nagyon sok Fragancies terméket használtunk, így irtó boldog voltam, amikor megtudtam, hogy Magyarországon is kapni ezeket a készítményeket. A babaolajuk az egyik kedvencem. Szépen beszívódik, csodás az illata, a kisfiam és én is bolondulunk érte. Szépen ápolja a bőrt, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.