Fragonard Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Lelőhely:   online külföldről

Illatjegyek: tea rózsa, bergamott, bolgár rózsa, gyömbér, sáfrány, Guaiac fa, vanília, pézsma

Coromandel

2020. szeptember 13.

Még tavaly Franciaorszàgban találkoztam ezzel az illattal egy kedves ismerősöm révén. Az illat maga rendkívül addiktív, gyönyörű, mély és igazán ritka kincs. És nem csak minőségében, hanem ezt már nem gyártja rég a Fragonard( micsoda hiba) és az Ebayon igencsak súlyos áron "mérik". Aki még rendelkezik ilyen kincsel, annak van egy folyékony széfje azt kell, hogy mondjam.
Az illat a régi időket képezi, mégis van benne valami modern, valami nem evilági. A gyömbér hihetetlen friss felhangot ad neki ennek az ódon csodának. A rózsa itt nem a "nagymama" rózsája, mert a gyömbér megfűszerezi, kap egy egy enyhe édességet de csak annyira, hogy ne menjen az unalmas tea rózsa, és az ötórai te a rózsalugasba feelinget. A vanília itt szépen egybeolvad, a pézsma nem érződik ill nem kap hangsúlyt viszont gyönyörűen mélyíti és púderezi ezt a csodálatos egyveleget. Csodálatos illat a letűnt korokból. Ez az illat hiába rózsás, mégis egyedi. Sosem éreztem még ilyet az életemben. Gyönyörű alkotás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 13.