Franck Olivier

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. június 22.

Megjelenés éve: 2014

Fejjegyek: narancs, karamell, málna

Szívjegyek: tömjén, pacsuli, rózsa, ibolya, jázmin

Alapjegyek: vanília, borostyán, pézsma

Franck Olivier Oud Touch EDP 5ml / 10ml
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Franck Olivier Oud Touch EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 900 Ft, 1500 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 2.5-5-10 ml fújósok kiadók belőle (2.5ml esetén 5ml fújós félig töltve), Helyszín: Diósd, illetve Budaörs Tesco mellett, fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

cyberbug

2022. december 6.

Ez az illat nagyon jó!
Az elején elegáns majd teljesen oud-os illat lesz. Később tényleg egyedi édes illatt lesz. Nagyon tartós és szép illat de tényleg kell hozzá karakter. Nem fiataloknak való minimum 30+

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 6.

Ez az illat nagyon jó!

pourri

2022. szeptember 8.

Csodalkozom, hogy ezt az illatot ilyen kevesen ertekeltek, pedig nagyon sok fragnaticaval foglalkozo influencer is az egyik legjobb ar/ertek aranyu parfumnek nevezi. Napjaink egyik legalulertekeltebb parfumje, nala tobbszor annyiba kerulo parfumoket ver romma, illatban, tartossagban.
Ezt az illatot tudni kell viselni, mert kulonben o hord majd teged! Nagyon nehez volt az "elso talalkozo" vele. Vakon vettem, ahogy parfumjeim nagy reszet, kibontas utan a kupakba torteno elso fujast kovetoen elkonyveltem, hogy sikerult 10 ezer forintot sikeresen kidobnom az ablakon, es mar azon gondolkodtam mire tudom elhasznalni ami nem a testem felulete, majd a kesobbiekben itthon leteszteltem a boromon is. Elkovettem azt a hibat, hogy a megszokasbol adodoan vagy 10-15 fujassal ajandekoztam meg magam. Ez uraim egy nagyon nehez illat, boven eleg a 3-4 fujas. Az elso fel ora annyira intenziv es szuros szagu keverek volt, hogy konkretan elojott a migrenem. A leszaradas elso negyede a pacsuli es a fas jegyek kibontakozasaban telt, tettem vettem majd azon kaptam magam, hogy egyre tobbet szagolgatom magam. A leszaradas utolso negyede, majd a teljes leszaradas utan elojonnek az enyhebb, konyebben emesztheto illatjegyek borostyan, rozsa es a karamella. Szintetikus elemeket egyaltalan nem veltem felfedezni, pedig a hasonlo arkategoriaju parfumoknek ez jellemzoje, illatra siman becsapnal egy laikust, hogy nem tobb tizezerbe kerulo parfummel fujtad be magad. A viselesehez kell egyfajta magabiztossag, erettseg. Aki az edesebb, citrusosabb, vaniliasabb illatokhoz van szokva , mint en annak az elejen nagyon furcsa sot kellemetlen lesz.
A doboza letisztult, semmi extra, viszont uvege masterpiece, kupakja muanyag, viszonylag nehezen illeszkedo low cost benyomast kelt, de ezek elhanyagolhato elemek.
Szigoruan teli illat. Nyaron megfulladsz tole, es a kornyezeted is igy jar korulotted. Tartossaga eternal, ezt vita nem ovezheti, hajnali 3-kor irom ezt az ertekelest tegnap delben fujtam be magam es meg mindig erezni az intenziv illatot.
Ar/ertek aranyban 10/10, nem egy signature illat, nem fiatalos illat, nem buliillat, de biztos utanadfordulnak az utcan es megkerdezik, hogy mit hasznalsz, mint ahogyan tolem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Gregory

2022. június 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nagyon agresszív kezdés, utána kibontakozik végül egy kifejezetten kellemes illat lesz belőle. Intenzív még több óra után is, konkrét aura leng körül. Első találkozáskor sokkolt, majdnem ment a "még véletlenül sem" dobozba, aztán hagytam neki időt, végül felkerült a fő polcra. Ezért a pénzért kifejezetten különleges cucc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 25.

Lapo

2020. október 28.

Fura, hogy nem írt még róla senki, mert szerintem egész előkelő helye van a oud (?) témájú designer parfümök között..
Nehezen indultunk, mert kifújást követően mikor „rám rúgta az ajtót” teljesen elborzadtam. Egyrészt mert ismerem ezt az édeskés, rózsás, nehéz keleties illatvilágot, ami illatok fele nagyon tetszik, a másik fele egyszerűen hordhatatlan számomra (a rózsával nem vagyok túl jóban) és ez kifújáskor az utóbbi csoportba tartozott, másrészt nem nagyon találkoztam még ilyen agresszív, káosz uralt indulású parfümmel.

Hagytam és hagyni is kell megnyugodni.. érezni, ahogy percről percre változik, és bár még mindig mély, sötét, végtelenül gazdag illatvilág, aminek összetevői érezhetően viaskodnak az előkelőbb helyért, fél óra múlva már kezdett számomra élvezhető lenni. Már rég más parfümmel ismerkedtem, amikor megcsapta az orrom egy nagyon finom, még mindig keleties, édeskés de száraz, poros illatvilág. Itt már éreztem, hogy jó úton járok vele kapcsolatban és nem véletlen a nemzetközi oldalakon olvasott tengernyi pozitív vélemény.

Természetesen kőkemény téli illat és nagyon pórázon kell tartani a fújások számát ha nem szabad ég alatti eseményre készül az ember, a mértékletességet ez esetben kivételesen fontosnak tartom. Őrületes szilázsa és másnap még érezhető alapjai vannak.
Amilyen rosszul indult az ismerkedés, olyan biztos helye lett a gyűjteményemben. Szeretni vagy utálni fogod, de akik oud témában ismerkednek (nincs benne szintetikus formában sem, de hangulatban nagyon hozza ezt az összetevőt), feltétlen próbálják ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.