Franck Olivier

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: vérnarancs, mandarin, fekete ribizli, barack, papaya

Szívjegyek: jázmin, heliotróp, rózsa, ibolya, tiara virág

Alapjegyek: almafa, szantálfa, pézsmamályva (illatos ábelfű)

kvin

2019. március 3.

Jellegzetesen tucat és lineáris, olcsó katalógusparfüm benyomását kelti. Az a fajta illat, amit az alsóbb polgári osztály tinédzserei fújkálnak magukra, hogy illatozzanak a helyi bulikában, aluljárókban árult kimérős, "óccócaköccá' " gagyi utánzatos lőre. Nem tudom kik ezek, mármint nem ismerem a márkát, de nem szívesen viselném, nagyon csavargatja az orrom ez a fajta alsókategóriás kommerszség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.