Franck Olivier

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. június 21.

Megjelenés éve: 2009

Fejjegyek: alma, rózsabors, mandarin, bergamott

Szívjegyek: szerecsendió, fahéj, ciprus, menta, kardamom

Alapjegyek: borostyán, tolu balzsam, pézsma, vanília, szantálfa

Franck Olivier Red edt 75 ml
Ár: 6 500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: 2-3 fújás hiánnyal..., Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket... : )

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2018. június 19.

Vakvásárlás eredményeként került hozzám, pusztán a különböző fórumokon olvasott jó vélemények alapján. Az összetevők alapján valami jó kis orientális, fahéjas süti illatra számítottam. Végül is tényleg fűszeres, de inkább úgy, mint egy jó kis fahéjas tea. A leszáradáskor szerecsendió keveredik pici bergamottal, így én annak ellenére, hogy édes, mégsem gondolnám uniszexnek. Sajnos a sok fűszer kavalkádja picit szintetikusra sikeredett, úgyhogy nekem csak 4 csillag. Az Oud Touch sokkal jobban összerakott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 19.